Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukiwany Tokarz - Chodzi O Obciążenie Do Sztangi


pawelfzr

Rekomendowane odpowiedzi

helo macie może namiary lub znajomości na kogoś lub miejsce z okolic bielsko-pszczyna i te rejonypotrzebuje zrobic obciązenie do sztangi ogólnie tak chyba wychodzi naj taniej wytoczyć lub macie inne pomysłybo normalnie to drogo wszędzie a był bym bardzo wdzięczny no taki kaprys i prosze bez żadnych aluzji pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ojca tokarza ale że pracuje w prywatnej firmie to z tym załatwianiem ciężko. Gdybyś u nich zamawiał prywatne zlecenie to na pewno wyjdzie Cie drożej niż ze sklepu gdzie masz produkcje masową. Co prawda można tanio zrobić z odpadków ale na dłuższą metę to się mija z celem. Chodzi o to ze odpadów nie wytoczysz np. 10-cio kg krążka (już nawet nie mówię o większych), bo w tych gabarytach to oni tą stal ponownie wykorzystują. Sam zaś materiał do toczenia kosztuje właśnie kupe kasy. Jeszcze można zapytać forumowego Vidala bo on handluje stalą, może jak coś załatwi tanio to wtedy pogadam z ojcem. Fajnie że inwestujesz w siłkę ale wierz mi jak to kogoś wciągnie to prędzej czy później rzucisz to co masz w kąt i pójdziesz na profesjonalną siłkę na której efektywniej poćwiczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie krążki potrzebujesz i w jakich ilosciach.Kolega jakiś czas temu likwidował siłownie, wiem,że coś mu tam chyba jeszcze zostało.Napisz tylko co potrzebujesz.Zadzwonie zapytam i dam Ci znac.Siłownia w domu to świetna sprawa,zrobiłem sobie kilka lat temu w pywnicy i jestem mega zadowolony.Jeżeli chcesz jakieś programy,które pomogą Ci ułożyc odpowiednią diete,czy tez plan ćwiczeń daj znac. Pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał układy w jakimś zakładzie odlewni żeliwa to fajnie jest u nich robić ja ostatnio za 300zł kupiłem prawie 300kg 20kg krążków - czyli razem 14. Nie żebym tyle potrzebował ale hurtem taniej. Oczywiście zakup był nieoficjalny. Fajnie że można spotkać też pakerów na tym forum myslałem że sami motocykliści. A co do tokarza to sam tokarz krążków nie zrobi musisz kupić grubą blachę wyciąć kółka autogenem i dopiero zanieść do tokarza, żeby to wyrownał (oni mówią na to zabielił).A apropo to jak ktoś lubi spawać to mogę podesłać zdjęcia jak pospawać fajny stojak do sztang i ławeczkę ja sam coś takiego pospawałem i trzymałem normalnie w mieszkaniu w bloku i bardzo dobrze się spisywało (zajmuje mało miejsca) ale teraz stoi w garażu koło moto. Pozwala w sumie całkowicie zastąpić siłownię jeśli ktoś preferuje prawdziwy ciężki trening z wolnymi cięzarami a nie jakieś tam maszyny dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zakladal nowego tematukupilem sobie lusterka z XJRy bo seryjne niestety maja ciut za krotkie pałąki a ja dodatkowo szerszy w barach jestem i generalnie mało w nich widze.problem jest taki ze yamaha ma dosc dziwny patent a mianowicie oba lusterka pasuja w lewe gniazdo natomiast do prawego gniazda ani jedno ani drugie nie da sie wkrecic.potrzebował bym kumatego tokarza co by mi wytoczył przejsciowkeczy macie moze kogos sprawdzonego w okolicach Gliwic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał układy w jakimś zakładzie odlewni żeliwa to fajnie jest u nich robić ja ostatnio za 300zł kupiłem prawie 300kg 20kg krążków - czyli razem 14. Nie żebym tyle potrzebował ale hurtem taniej. wodzu a miał byś może znajomości żeby mi też załatwić było by super bo wychodzi 1zł za kg oj to bym nawet flache dorzucił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie nie stać na sklepowe krążki, nie stać Cie na karnet na siłownie to będzie cie stać na odpowiednie odżywanie ?( drogie odzywanie)NIe wiem czy wiesz ale prawidłowa dieta to jest 50% sukcesu. Albo dostarczasz naturalne białko w dużych ilościach co też kosztuje albo musisz kupić koncentraty białkowe które też sporo mogą kosztować. Chyba ze masz zamiar na siłowni sie odchudzać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuść mnie tylko do jakiejś tokarki to Ci wytocze bezproblemowo. Troche tylko daleko mam z Dąbrowy ale może jest ktoś na forum z mojej okolicy z tokarą to najwyżej byś podjechał. No i materiał załatw (po złomowiskach się przejedź). No i rada moja taka że jak już będą wytoczone trzeba omalować czymś żeby nie rdzewiało. Sam sobie kiedyś zrobiłem a potem bardzo hujowo wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.