Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rejestracja Z Uk


thrillco

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie rejestruje moto z UK. Musisz zalatwic:- tłumaczenie dowodu rejestracyjnego -70zl- pierwszy przeglad w kraju -115zl- ubezpieczenie OC - zalezy gdzie ja mialem kolo 60zl- oplate w skrabowce vat 24 a daja Ci vat 25 - zawsze 162zlPotem skladasz to wszystko do urzedu i powinno byc OK to tyle odemnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam chciałem się podłączyć do tematu. Mam pytanko czy poza opłatami które wymienił =RAFI= jest jeszcze jakaś opłata typu RECYCLIG. Szwagier w zeszłym roku musiał coś takiego płacić i było to 500 zł. Czy wie ktoś może czy nadal to obowiązuje? z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcje rejestracji mojej hondy z uk. Oplaty to :-tlum. dowody od 40zł- przeglad 116zł- podadek vat 24 160zł- rejestracja (tablice dowód) 183zł-oc okolo 100 zalezy od znizekNarazie jestem na etapie czekania na vat25. W Mikołowie okolo tygodnia czekania ;/Nie ma innych oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym wyrejestrowaniem to jest tak, jak angol sprzedaje to jego brocha sobie wyrejestrować w DVLA, ty kupujesz i nie interesuje cie czy wyrejestrowany czy nie, poza tym wydział komunikacji powiadamia o zarejestrowaniu sprzeta strone angielska w ciągu max 60 dni. Także angol i tak bedzie miał go zdjęty ze stanu, a do rejestracji w kraju nie ma znaczenia czy wyrejestrowany czy nie, ma być dowód rejestracyjny i tyle. Koszt rej. 188 zł dokładnie.Recykling jest tylko od samochodów do 3,5 t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam planuję zakupić motocykl sprowadzony z Anglii. Sprzedający handlarz w PL ma następujące dokumenty dowód rejestracyjny UK (bez sekcji 9- 11 czy ta brakująca część jest ważny!!) dodatkowo w dowodzie rejestracyjnym jest literówka w imieniu, Tablice UK, tłumaczenie dowodu rej, przegląd, ubezpiecznie PL OC i fakturę zakupu od handlarza. Czy jeśli moto jest na UK blachach i po rejestracji na PL to czy nasz wydział komunikacji powiadami stronę UK o rejestracji motocykla w PL ? Dodatkowo tłumacz w tłumaczeniu dowodu UK poprawił literówkę w imieniu właściciela. Proszę o pilną poradę najlepiej na gg :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.