Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Interes


Jakuvos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy. Mianowicie zastanawiam się z Ojcem nad załorzeniem takiego interesu:Kupujemy dosyć tanio nowe motory w Grecji, np 125ccm Honda 600euro, 160km/h na budziku, jechałem takim 130km/h ;D + koszty transportu. zastanawiam się czybyłby zbyt na takie motory, tak samo części i używane skuterki, crossy itd.Co sądzicie o tym? jak na moje wyliczenia to wychodzi taniej niż motory na allegro ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy towar ma swojego nabywcę więc sądze że pewnie szło buy wam to jakoś, ale patrząc na ilość juz istniejących miejsc gdzie można kupić ":skuter" (real, makro, tesco itp.) może nie być łatwonigdy sie nie dowiesz jak nie sprawdzisz
skutery ostatnio pojawily sie tez w sieci sklepow Biedronka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele skonczcie juz, bo sie rzygac chce, ciagle upominanie idz do przywitalni, jakies kompleksy macie, tez wam ktos kiedys napisal "idz do przywitalni" moderatorami jestescie czy jak?? poisdze w liczbie mnogiej, bo duzo osob to robi ehhh Co do tematu to wielkiego zysku nie wroze, jesli chcesz tylko nimi handlowac, pieniadze sa z serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle,skutery quady za tzw pare euro to nie zysk a klopot nawet po doliczeniu do tych 600euro twoich 200 euro klient sie znajdzie bo cena dalej jest dobra tyle tylko ze przyjedzie ogladac motocykl a bedzie mial wymagania jak by kupowal nowy sprzet z salonu a co gorsza jak tylko cos sie stanie odrazu bedzie dzwonil ze sprzedales mu gowno a on dał 800euro, moje zdanie jest takie ze lepiej naprawde szukac porzadne dobre sprzety w dobrych cenach tzw okazje a nie wyjechane zdeble po pare stowek. Prosty przyklad z samochodami , fajne samochody mlode rocznikowo a najlepiej z gornej półki sprzedasz odrazu a jak przywieziesz golfa 1 albo starego passata to bedziesz sie z nim bujał przez długi czas.A swoja droga rynek jest juz zapchany takimi okazjami,wiec wystarczy tylko dobrze sie rozejrzec a za pare euro kupi sie szpeja , dlatego proponuje zajac sie importem traktorow, maszyn rolniczych z GB, a na to jest duzy popyt i fajne sprzety chodza w dobrej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.