Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3704


Dobry

Rekomendowane odpowiedzi

kolejn¹ moj¹ pasj¹ zaraz po moto jest wspinaczka, czy ktos to tez interesuje sie tym ? jesli tak, to tylko gdy wyschn¹ drogi (ska³y) i temperatura siêgnie 10 C (¿eby ³apy przy wspinaniu nie marz³y) mo¿na by siê wybraÌ np. do Ogrodzieùca,wiêkszoœÌ sprzêtu uda mi sie za³atwiÌ. Co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejnÂą mojÂą pasjÂą  zaraz po moto jest wspinaczka, czy ktos to tez interesuje sie tym ? jesli tak, to tylko gdy wyschnÂą drogi (skaÂły) i temperatura siĂŞgnie 10 C (Âżeby Âłapy przy wspinaniu nie marzÂły) moÂżna by siĂŞ wybraĂŚ np. do OgrodzieĂąca,wiĂŞkszoœÌ sprzĂŞtu uda mi sie zaÂłatwiĂŚ. Co wy na to ??  
Proponuje Rzêdkowice, wiêcej dróg o zró¿nicowanym stopniu trudnoœci. Na mnie mo¿esz liczyÌ, chêtnie siê wybiorê, szpej te¿ mam jakby co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troszku przy okazji jak kumple sie wspina...pomysl fajny-chlopaki ode mnie tez maja troche sprzetu...ale dla mnie to dopiero wakacje moze gdzies troche wczesniej bo w styczniu wyjezdzam

Proponuje Rzêdkowice, wiêcej dróg o zró¿nicowanym stopniu trudnoœci. Na mnie mo¿esz liczyÌ, chêtnie siê wybiorê, szpej te¿ mam jakby co.
Popieram...zajefajne trasy da sie rozruszac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ. Mo¿e to w co ja sie bawie z kumplami nie mo¿na nazwaÌ wspinaczk¹ ale ma to coœ wspólnego Chwilowo ograniczamy siê do zjazdów z czego siê da(takich miejsc jest masa w poblizu domu) Jakoœ wolimy zje¿d¿aÌ ni¿ wspinac siê Link do skromnej galeri z fatalnymi fotami robionymi komórk¹ http://abc.zjazdy.freehost.pl/Mam nadziejê ¿e siê podobaj¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciora sie ktos po jaskiniach?Czestochowa lezy na Jurze wiec w okolicy jest duzo mozliwosci do wspinaczki,zjezdzania i lazenia po jaskiniach. Ja juz wiem ze najwczesniej bede mogl dolaczyc w okresie wakacji.Szybko to nie bedzie ale jak wroce to bylbym za zorganizowaniem malej wyprawy.Ale takiej hardcorowej.Zebrac sprzet,paru ludzi.Nocki w namiotach,pivko do ogniska i obowiazkowo na MOTOCYKLACH !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja wiem jak to sie ma do tematu ktos probuje byc madry i tyle nie zwracanie uwagi na niego moze tylko pomoc albo negatyw...co do wspinaczki Panowie i Panie dla mnie tylko scianki odpadaja dla mnie jaskienie no chyba ze ktos z was mnie zarazi, w co watpie bo nie wspinam sie rok ani dwa hehe i nie ciagnie mnie do jaskin, jak bedzie ciepelko to mozemy sie umowic na jure moto plus wspinaczka namioty czy kwatery i zimne piwko cos wiecej potrzeba...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.