Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co w fast bike pisa³o to ten asfalt pewny nie jest, do Brna te¿ mo¿na skoczyÌ w póŸniejszym terminie bo nauka bez kogoœ kto ci nic nie podpowie to trwa d³ugo i jest kosztowna, tylko pytanie co bêdzie jak zabuli siê kasê a w wikend bêdzie wali³o deszczem, w strugach deszczu to na torze siê chyba za du¿o cz³owiek nie nauczy no chyba tylko jak glebowaÌ. Adas7 propo klocków w jakim têpiê schodz¹ na torze czy trzeba braÌ nówki jeœli ma siê jeszcze 75% klocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Propozycje Brna sa naprawdê mocne , jest to tor naprawdê europejski , bior¹c pod uwagê chocia¿by zawody moto i car na tym torze . Warto by by³o pojechaÌ na Poznaù i na Brno , ze mna nie ma problemu , moge sie pisaÌ i na jedno i drugie - kasa nie gra roli. Poza tym zawsze mogê puœcic Ducato z gratami na wypadek czyjeœÌ gleby i z za³adunkiem potrzebnymi gratami .Je¿eli bêdzie taka mo¿liwoœÌ to skorzystam z jednego i drugiego.Napewno bêdê na GP w tym roku jak zawsze bo atmosfera wyscigów na ¿ywo i pola namiotowego w czasie wyœcigów jest niepowtarzalna.Œpi siê sporodycznie , bo co chwila coœ siê dzieje , a to ognie bengalskie z wydechów , koncert na V-8 Z z BMW z domieszka oleju itp.Kto tego nie prze¿y³ niech ¿a³uje bo warto, wspomnienia s¹ na zawsze, no i niepowtarzalna iloœc sprzêtów i braci moto z ca³ej europy. to moze zawróciÌ w czaszce.Tegoroczne Moto GP Brno jest w terminie 18-20 sierpieù i myœle ¿e chêtnych bêdzie sporo , jak zwykle flaga na maszt . i impra przez ca³¹ noc od kwalifikacji a¿ po wyœcig. post-794-1139090592.jpgpost-794-1139090611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 na PoznaĂą, 5 do Bukowiny. A co z resztÂą? W koĂącu na wuszty w lecie przyjeÂżdÂżaÂło wiĂŞcej luda. Deklarowac siĂŞ gdzie jedziecie (no bo chyba w chaÂłupie w ten weekend nie bĂŞdziecie siedzieĂŚ)
Ja siĂŞ piszĂŞ na wypad do Bukowiny ProszĂŞ o rezerwacjĂŞ jednego miejsca (przynajmniej na razie ;P).msg-8841-1247845846.jpgmsg-8841-1247845832.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siĂŞ piszĂŞ na wypad do Bukowiny ProszĂŞ o rezerwacjĂŞ jednego miejsca (przynajmniej na razie ;P).
hehe ......przynajmniej narazie??????? dobre.......to znaczy?...troche z gÂłupiaÂłem....jesli te "zapisy" na bukowine bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ tak jak pisze JaskuÂła (oczywiÂście bez obrazy) to sÂłabo widze ten wypad.....z drugiej strony jeszcze jest troche czasu...no ale jak wspominaÂł Mario rezerwacje trzeba zrobic wczesniej.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ......przynajmniej narazie??????? dobre.......to znaczy?...troche z gÂłupiaÂłem....jesli te "zapisy" na bukowine bĂŞdÂą wyglÂądaĂŚ tak jak pisze JaskuÂła (oczywiÂście bez obrazy) to sÂłabo widze ten wypad.....z drugiej strony jeszcze jest troche czasu...no ale jak wspominaÂł Mario rezerwacje trzeba zrobic wczesniej.......
twix, jemu chodziÂło o to, ze na razie jedno miejsce, a moze bĂŞdÂą dwa chÂłopaczyna sobie jeszcze szuka termoforka na chÂłodne gĂłrskie noce no i jo tyÂż
Noooo wÂłaÂśnie DokÂładnie o to mi chodziÂło. Niestety u kobit ulubionÂą odpowiedziÂą jest "niewiem" Dlatego na razie rezerwujĂŞ tylko miejsce dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo wÂłaÂśnie DokÂładnie o to mi chodziÂło. Niestety u kobit ulubionÂą odpowiedziÂą jest "niewiem" Dlatego na razie rezerwujĂŞ tylko miejsce dla siebie.
No to sorki ..zle zrozumialem "Niestety u kobit ulubionÂą odpowiedziÂą jest "niewiem" takie zycie ...mam nadzieje ze uda Ci sie wyciÂągnÂąc Twoja kobite na wycieczke/impreze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeœÌ i czo³em! kluski z roso³em jak siê zbieramy na Ska³ce w lutym? 15. czy moze 22.?wieje nud¹, trzeba siê ruszyÌ
co do spotkania to ..no wÂłasnie kiedy nastepne??co do nudy to fakt wieje jak cholera ...wiĂŞc sobie pomyslalem ze sie troche pomĂŞcze i zrobie stronke z Naszymi wspolnymi wypadami i wrzuce tam fotki...tak wiec zrobilem...wejdzcie na strone www.twix46.pl do dzialu "NASZA EKIPA".znajdziecie tam prawie 530 fotek...moze napisze inaczej ZNAJDZIECIE TAM PONAD PĂÂŁ TYSIÂĄCA ZDJĂĂ (hehe lepiej brzmi) TAK WIEC JEÂŚLI CHCECIE SIĂ TROCHE POÂŚMIAĂ,POPÂŁAKAĂ ,WZRUSZYĂ CZY POWSPOMINAC DOBRE STARE CZASY TO ZAPRASZAM DO OGLADANIA........ech juz sie niemoge doczekac sezonuwww.twix46.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognicho z wusztami , czemu nie , moÂże juÂż w przyszlÂą ÂśrodĂŞ tj.15-eg.Trzeba by tylko opal zorganizowaĂŚ.MoÂże znajdÂą sie chĂŞtni nie tylko do konsumcji ale i do organizacji ognicha.      
Mam kilka palet, to moÂżna je wykorzystaĂŚ na opaÂł. Dajcie znaĂŚ kiedy jest ognicho i je przywiozĂŞ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognicho z wusztami , czemu nie , moÂże juÂż w przyszlÂą ÂśrodĂŞ tj.15-eg.Trzeba by tylko opal zorganizowaĂŚ.MoÂże znajdÂą sie chĂŞtni nie tylko do konsumcji ale i do organizacji ognicha.      
Âżadne problem, o ktĂłrej?
A nie da siĂŞ gdzieÂś na targu kupiĂŚ drewna na opaÂł?
pewnie, ze moÂżna nawet w marketach sprzedajÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka palet, to moÂżna je wykorzystaĂŚ na opaÂł. Dajcie znaĂŚ kiedy jest ognicho i je przywiozĂŞ.
Nie wiem ile ich masz ale pewnie tradycyjnie przed Ska³k¹ przyjadê siê poprzytulaÌ do mojej Suzi wiêc mogê czeœÌ zabraÌ jakby Ci sie w puszce nie zmieœci³y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka palet, to moÂżna je wykorzystaĂŚ na opaÂł. Dajcie znaĂŚ kiedy jest ognicho i je przywiozĂŞ.
kilka palet to chyba na rozpaÂłkĂŞ na takie gonicho to trzeba przynajmniej z klubik drzewa sorry Âże siĂŞ wtrÂącam ale jak by coÂś trzeba byÂło to mam spalinĂłwkĂŞ caÂły sprzĂŞt do ciĂŞcia z resztÂą nie waÂżne:) i tak chyba miaÂłbym obawy co do utraty zdrowia w waszym towarzystwie pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do koĂąca nie wiem o co wam poszÂło ale chyba najwyÂższy czas zakopaĂŚ TOPĂR WOJENNY...Wiem Âże Mancik podpadÂł Twixowi i KudÂłatemu ale watro sie nad tym zastanowiĂŚ...kiedyÂś predzej czy pĂłzniej i tak sie spotkacie (kompost, S1)Pozdrawiam i szerokoÂści zyczĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko oni. Bikan te¿ mu powiedzia³ to na co zas³u¿y³. Tweety te¿ dorzuci³a swoje. I od tego czasu by³ z nim spokój. Ja siedzia³em cicho ale nie lubiê wpieprzania sie w nie swoje sprawy tylko po to, ¿eby m¹ciÌ. To, ¿e sie spotkamy to wiadomo. Ale nie wiem czy on to wzi¹³ pod uwagê.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.