Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nikt nic nie pisze bo wiêkszoœÌ siedzi przy motorkach w gara¿u i szykuj¹ bryczki do sezonu, albo organizuj¹ imprezy jak zlot pingwina ( jak ktoœ by³ to wie oco mi chodzi ), innni smigaj¹ po bazarch i kupuj¹ czeœci !! a nie siedz¹ przed kompami pisz¹ g³upoty: "No niechce ja tu poruszac Twojego tematu ..... bo Twoja ... to trzyma Ciebie chyba w kajdankach ;p" itp. jakie tu i tam mo¿na poczytaÌ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest Âże jakiÂś Mancik nam pierze gacie , wyzywa od chamĂłw itp.Facio my sie spotykamy od prawie roku coraz lepiej siĂŞ bawimy , wiĂŞc daruj sobie i odpierdol siĂŞ od naszej okolicy. Jak nie moÂżesz u siebie tego zorganizowaĂŚ to nie ryj swojej osoby tUtaj .PostapiÂłem wedÂług twojej zasady cyt. ,,jak ktoÂś na mnie najeÂżdza to zawsze dostanie ripostĂŞ '' - sam to napisaÂłes w swoim temacie , chyba pamiĂŞtasz .Wyluzuj i spierdalaj od nas .PA PALANCIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest Âże jakiÂś Mancik nam pierze gacie , wyzywa od chamĂłw itp.Facio my sie spotykamy od prawie roku coraz lepiej siĂŞ bawimy , wiĂŞc daruj sobie i odpierdol siĂŞ od naszej okolicy. Jak nie moÂżesz u siebie tego zorganizowaĂŚ to nie ryj swojej osoby tUtaj .PostapiÂłem wedÂług twojej zasady cyt. ,,jak ktoÂś na mnie najeÂżdza to zawsze dostanie ripostĂŞ '' - sam to napisaÂłes w swoim temacie , chyba pamiĂŞtasz .Wyluzuj i spierdalaj od nas .PA PALANCIE . 
hehe caly Bikan......szczerze mowiac chcialem olac sytuacje...no ale....hmm powiem tak goœÌ niedawno wszed³ na Forum i pierwsze co to próbuje tutaj chyba swoje regu³y wprowadzic...czemu próbuje mieszac w Naszym temacie ???huj go wie..spoko niech zagada,niech cos napisze ,mozemy sie nawet poznac ...ale niech do huja nastepny kurwa cwaniaczek niezaczyna pokazywac jaki to z niego bos bo umi komus "riposte" napisac czy dopierdalac sie bezsensu i czepiac jakis starych postów....ta zima robi swoje....juz niewspomne ze trzeba byc "PRAWIDZWYM MOTOCYKLISTA" zeby z gosciem pogadac....niewiem ....a moze ta cala sytuacje to wielkie nieporozumienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie pisze bo wiĂŞkszoœÌ  siedzi przy motorkach w garaÂżu i szykujÂą bryczki do sezonu, albo organizujÂą imprezy jak zlot pingwina ( jak ktoÂś byÂł to wie oco mi chodzi ), innni smigajÂą po bazarch i kupujÂą czeÂści !! a nie siedzÂą przed kompami piszÂą gÂłupoty:  "No niechce ja tu poruszac Twojego tematu ..... bo Twoja ... to trzyma Ciebie chyba w kajdankach ;p" itp. jakie tu i tam  moÂżna poczytaĂŚ!!!
Bikan a panie to co? Nie wiem tylko do kogo jest ten tekst powyÂżej bo jeÂżeli do Twixa to owszem uÂżywam czasami kajdanek ale do jakich celĂłw tego pan MANCIK nigdy sie nie dowie WIĂC HAMUJ SIĂ CZÂŁOWIEKU Z TEKSTAMI I NIE ÂŁADUJ SIĂ Z BUTAMI MIĂDZY LUDZI KTĂRYCH NIE ZNASZ !!!!! PANIE MANCIK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to posprzÂątane. Jest nowa propozycja na urozmaicenie nadchodzÂącej Âśrody.Bo piwo i gadki sÂą teÂż dobre ale moÂżna je upiĂŞkszyĂŚ .MoÂże nie konie mechaniczne tym razem ale z krwi i koÂści , czyli kulig z pochodniami .Jutro dam znaĂŚ co i jak do sie zorganizowaĂŚ .Dajcie znaĂŚ co o tym sÂądzicie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to posprzÂątane. Jest nowa propozycja na urozmaicenie nadchodzÂącej Âśrody.Bo piwo i gadki sÂą teÂż dobre ale moÂżna je upiĂŞkszyĂŚ .MoÂże nie konie mechaniczne tym razem ale  z krwi i koÂści , czyli kulig z pochodniami .Jutro dam znaĂŚ co i jak do sie zorganizowaĂŚ .Dajcie znaĂŚ co o tym sÂądzicie,
..ja sie niemusze chyba wypowiadac na ten temat :-) ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darujcie sobie takie teksty, on i tak tego nie zrozumie, bo to przecieÂż prawdziwy motocyklista i wie lepiej mam nadziejĂŞ, Âże u Irka jest cieplej niÂż na dworze heheheco prawda w ÂśrodĂŞ ma juÂż byĂŚ cieplej, ale dalej sporo na minusieludziska przyjeÂżdÂżaĂŚ - im wiĂŞcej nas bĂŞdzie, to bĂŞdzie cieplej a kulig moÂże byĂŚ jakikolwiek, byle wesoÂło! zamawiam ostatnie sanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.