Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Œwiêta i po Œwiêtach ...no i dobrze ju¿ mia³em ich doœÌ...Wojtus jak masz problemy z "brzuszkiem" to w góry na narty lub na parapet jak kto woli. A Ty Twix zamiast tu na forum mi³oœÌ wyznawaÌ to bier dupsko w troki ,bukiet "tulipanów"ewentualnie wystarczy jeden i ogieù do Tweety Szerokoœci wszystkim Musze przyznac ¿e ostatnie spotkanie by³o ..... jak za dobrych letnich czasów jak ja za tym teskniê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Twix zamiast tu na forum mi³oœÌ wyznawaÌ to bier dupsko w troki ,bukiet "tulipanów"ewentualnie wystarczy jeden i ogieù do Tweety  Musze przyznac ¿e ostatnie spotkanie by³o ..... jak za dobrych letnich czasów jak ja za tym teskniê
HEHE SPOKO WSZYSTKO POD KONTROLÂĄ...I TU SIE Z TOBA ZGADZAM W 100000% ...CHYBA KAZDY TĂSKNI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma7 nie bede komentowaĂŚ twojej wypowiedzi. Zamiast czepiaĂŚ sie pierdoÂł mogÂłabyÂś lepiej zyczyĂŚ wszystkim DOSIEGO ROKU !!!!!!!!!!!ÂŻYCZE WSZYSKIM SZCZĂÂŚLIWEGO NOWEGO ROKU. PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA , POMYÂŚLNOÂŚCI I ZEBY WSZYSTKIE MARZENIA SIE SPEÂŁNIÂŁY. OBYÂŚMYSIE DALEJ SPOTYKALI W TAKIM WESOÂŁYM GRONIE JAKIE JEST BO FAJNIEJSZEJ EKIPY NIE MA. DOZOBACZENIA NIEDÂŁUGO. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix i tweety jak macie problemy mi³osne to za³atwiajcie swoje sprawy w domu bo to nie jest koncert zyczen ani poradnia ma³¿enska. A na forum robi sie smietnik.Pozdrawiam wszystkich !!!
PROBLEMY MIÂŁOSNE???? BBUUHHAAA NIEMA TAKIEJ MOZLIWOSCI PUMA...WSZYSTKO JEST CYCYUÂŚ GLANCUÂŚ......Z TYM ZE NA FORUM ROBI SIE SMIETNIK TO JUZ TROCHE PRZESADZILAS ... POZDRAWIAM .... JA POPROSTU STARAM SIE ABY NASZ TEMAT"MOTO CHORZĂW" BYL STALE AKTUALNY HEHE.............................I WSZYSTKIM ZYCZE DOSIEGO ROKU !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma7 nie bede komentowaĂŚ twojej wypowiedzi. Zamiast czepiaĂŚ sie pierdoÂł mogÂłabyÂś lepiej zyczyĂŚ wszystkim  DOSIEGO ROKU  !!!!!!!!!!!ÂŻYCZE WSZYSKIM SZCZĂÂŚLIWEGO NOWEGO ROKU. PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA , POMYÂŚLNOÂŚCI I ZEBY WSZYSTKIE MARZENIA SIE SPEÂŁNIÂŁY. OBYÂŚMYSIE DALEJ SPOTYKALI W TAKIM WESOÂŁYM GRONIE JAKIE JEST BO FAJNIEJSZEJ EKIPY NIE MA. DOZOBACZENIA NIEDÂŁUGO. POZDRAWIAM.      
tweety komu chciaÂłam to juÂż zÂłoÂżyÂłam Âżyczenia noworoczne.
no i siĂŞ dziewczyny wziĂŞÂły za wÂłosy ciekawe co dalej hehehehebawcie siĂŞ dobrze, a nawet lepiej
Musze Cie rozczarowac wiecej niebedzie nie zniÂżam siĂŞ do poziomu neandertalczykĂłw poprostu zwrĂłciÂłam komuÂś uwage.ChciaÂłam tylko przypomniec Âże jest to forum o tematyce motocyklowej a podtrzymywanie tematu piszÂąc o pierdoÂłach nie ma sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety komu chciaÂłam to juÂż zÂłoÂżyÂłam Âżyczenia noworoczne. Musze Cie rozczarowac wiecej niebedzie nie zniÂżam siĂŞ do poziomu neandertalczykĂłw poprostu zwrĂłciÂłam komuÂś uwage.ChciaÂłam tylko przypomniec Âże jest to forum o tematyce motocyklowej a podtrzymywanie tematu piszÂąc o pierdoÂłach nie ma sensu
HMMMM NIEWIEM OCO CI CHODZI I CZEMU SIE CZEPIASZ ... Pozatym temat "Moto chorzĂłw i okolice" to temat naszej ekipy wiec kazdy z Nas moze tu pisac co mu sie podoba !...NO CĂÂŻ WIDOCZNIE JESTEM "neandertalczykĂłw " pozdrawiam wszystkim zakompleksionych hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMMM  NIEWIEM OCO CI CHODZI I CZEMU SIE CZEPIASZ ...   Pozatym temat "Moto chorzĂłw i okolice" to temat naszej ekipy wiec kazdy z Nas moze tu pisac co mu sie podoba !...NO CĂÂŻ WIDOCZNIE JESTEM "neandertalczykĂłw "    pozdrawiam wszystkim zakompleksionych hehe
CzyÂżbym Cie uraziÂła ha ha widocznie lubisz pisac pierdoÂły ktĂłre nie majÂą nic wspĂłlnego z ekipÂą z chorzowa bo ona chyba nie skÂłada siĂŞ tylko z ciebie i tweety.Ps. Sam siebie pozdrawiasz?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci! zostawcie Âłopatki i wyÂłaÂźcie z piaskownicy, bo siĂŞ robi groÂźnie forum motocyklowe, wiec w postach ma byĂŚ o motocyklach, wiĂŞc twix musisz jakoÂś w pierdoÂły wkrĂŞciĂŚ jakieÂś fotki swojego (niekoniecznie) moto, albo coÂś napisaĂŚ, to bĂŞdzie spokĂłj hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE Kud³aty ...no wiesz zapomnialem dopisac ze zawsze w tych pierdo³ach towarzyszy³ mi mój moto hehe...no ale myslalem ze to logiczne w koncu to forum wy³¹cznie motocyklowe ....Puma przypomnij mi gdzie wspominalem ze nasza ekipa sklada sie tylko ja i tweety??????? ps.tweety nalezy do ekipy i to do niej pisalem wiec oco chodzi bo dalej niekumam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci! zostawcie Âłopatki i wyÂłaÂźcie z piaskownicy, bo siĂŞ robi groÂźnie forum motocyklowe, wiec w postach ma byĂŚ o motocyklach, wiĂŞc twix musisz jakoÂś w pierdoÂły wkrĂŞciĂŚ jakieÂś fotki swojego (niekoniecznie) moto, albo coÂś napisaĂŚ, to bĂŞdzie spokĂłj hehehehe
PiszÂąc to sam zachowujesz sie jak dzieciak
Puma przypomnij mi gdzie wspominalem ze nasza ekipa sklada sie tylko ja i tweety??????? ps.tweety nalezy do ekipy i to do niej pisalem wiec oco chodzi bo dalej niekumam....
DokÂładnie skoro chcesz pisac o naszej ekipie to pisz ale jak narazie to tylko z tweety piszecie o swoich prywatnych sprawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DokÂładnie skoro chcesz pisac o naszej ekipie to pisz ale jak narazie to tylko z tweety piszecie o swoich prywatnych sprawach 
OJ PUMA PUMA JAK NARAZIE TO HMMM JA NIGDZIE NIEWIDZE ZEBYM COS PISAL PRYWATNEGO ...A TAK POZATYM CO ZLEGO ZE WYZNALEM MILOÂŚĂ HEHE NA FORUM DO NASZEJ FORUMOWICZKI Tweety ....Ciebie chyba nikt niekocha ...biedactwo ps.i tak i tak nierozumiem oco Ci dalej chodzi i ze Ci sie chce az tak rozpisywac na ten temat...niezrozum mnie Âźle bo niemam zlych intencji ale niejestes zbytnio aktywna forumowiczka ....i twoja opinia jak narazie mnie maÂło obchodzi...Pozatym czemu Ty mnie tak atakujesz PUMA?? jeszcze tydzien temu mnie lubiÂłaÂś POZDRAWIAMA Ty KudÂłaty lepiej tez uwazaj bo Ci sie moze dostac od Pumy ...niewiadomo za co ale moze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzê ¿e s³oùca, zieleni i jazdy wszystkim brakuje nie k³óÌcie siê, mnie niestety na spotkaniu styczniowym nie bêdzie bo bêdê mia³ do roboty na popo³udnie, pozdrowienia dla wszystkich teraz ju¿ dni coraz d³u¿sze œmignie szybko ta zima choÌ na to nie wskazuje widok za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.