Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takÂże siĂŞ postaram zjawiĂŚ, pytanie czy braĂŚ 0,7 ktĂłre to zostaÂło po piÂątku gdy juÂż nie miaÂł kto wypiĂŚ (Mario mam nadzieje Âże bĂŞdziesz bo ty takÂże miaÂłeÂś ja piĂŚ, niestety siĂŞ zwineliÂście zanim przyszliÂśmy z 2 flachami) i czy nas stamtÂąd nie wywalÂą z ta flachÂą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KudÂłty,zachowujesz siĂŞ jak ostatni chachor !PrzecieÂż na skaÂłce nikt nie pije alkoholu !
no to ktoœ musi zacz¹Ì szkoda, ¿eby siê zmarnowa³o, a ja od nowego roku bêdê mia³ postanowienie, ¿e nie tykam gorza³y pod ¿adn¹ postaci¹, wiêc jest okazja siê napiÌ w gronie znajomych z okolicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takÂże siĂŞ postaram zjawiĂŚ, pytanie czy braĂŚ 0,7 ktĂłre to zostaÂło po piÂątku gdy juÂż nie miaÂł kto wypiĂŚ (Mario mam nadzieje Âże bĂŞdziesz bo ty takÂże miaÂłeÂś ja piĂŚ, niestety siĂŞ zwineliÂście zanim przyszliÂśmy z 2 flachami) i czy nas stamtÂąd nie wywalÂą z ta flachÂą?
Buli 0,7 no to bêde.co do pi¹tkowej imprezy...hmmm nie wiem czemu mnie tak szybko wymio³o...rano mia³em ma³y ból g³owy i reset i pamietam z przerywnikami ca³¹ impreze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE BRAVA DLA NASZEGO ORGANIZATORA "IMPREZKI" BYÂŁO NAPRAWDE  zajebiscie ...za pomysl nalezy sie NOBEL HEHE..Mowa oczywiÂście o koledze zwanym BIKAN !!!
Twix popieram twoje zdanie. Bikan miaÂł bardzo dobry pomysÂł i miÂło byÂło zobaczyĂŚ naszÂą ekipe prawie w caÂłoÂści. ByÂło miÂło do nastepnego razu i oby ta zima szybko mineÂła. CaÂłuski dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚniegu po pachy, smacznej kieÂłbachy. PrezentĂłw kupĂŞ, rĂłzgi na pupĂŞ. Do nieba choinki, wĂŞdzonej szynki. PrzygĂłd miÂłosnych (duÂżo seksu, maÂło dzieci), wspomnieĂą radosnych. PowalajÂącego uroku, a w Sylwestra chwiejnego kroku!By Wam wszystko pasowaÂło, by kÂłopotĂłw byÂło maÂło, byÂście zawsze byli zdrowi, by problemy byÂły z gÂłowy, by siĂŞ wiodÂło znakomicie, by wesoÂłe byÂło Âżycie! kobiety gorÂącej w prezencie, prostej drogi na zakrĂŞcie. Tego i wiele innego Âżyczy PUMA7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.