Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

frekwencja na SkaÂłce maleje, ale stali bywalcy sÂą jak zwykle byÂło z czego siĂŞ poÂśmiaĂŚ, drobne wymiany poglÂądĂłw, krĂłtko mĂłwiÂąc to, co w motocyklowycm Âświatku ludziska, przyjeÂżdÂżaĂŚ na piwo, bo tam go jest tak duÂżo, Âże szkoda by siĂŞ miaÂło zmarnowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frekwencja na SkaÂłce maleje, ale stali bywalcy sÂą jak zwykle byÂło z czego siĂŞ poÂśmiaĂŚ, drobne wymiany poglÂądĂłw, krĂłtko mĂłwiÂąc to, co w motocyklowycm Âświatku ludziska, przyjeÂżdÂżaĂŚ na piwo, bo tam go jest tak duÂżo, Âże szkoda by siĂŞ miaÂło zmarnowac!
niy ino frekfencja na skaÂłce ale temat tysz leÂży juÂż ! ciekawe czy ktoÂś w Âśroda przyjedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich serdecznie.W poprzedniÂą ÂśrodĂŞ mnie nie byÂło i w tÂą rĂłwnieÂż nie dam rady.SkoĂączyÂł siĂŞ sezon, skoĂączyÂła siĂŞ chĂŞĂŚ do Âżycia i przyszÂły komplikacje zdrowotne..... ,leczenie i takie tam duperele.Pozdrowienia dla wszystkich ktĂłrzy dzisiaj bĂŞdÂą na skaÂłce.Wypijcie jedno piwko za mnie.Tych co nie dojadÂą teÂż pozdrawiam i mogÂą piĂŚ za mnie w domu.OgĂłlnie bawcie siĂŞ pijcie i Âłajdaczcie ile wlezie bo nigdy nie wiadomo kiedy siĂŞ to skoĂączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, smaczny byÂł dziĂŞki!a teraz do rzeczy olaliÂście sobie ekipĂŞ i nawet nie raczyliÂście przayjechaĂŚ, dranie! byÂło tylko 5 osĂłb no ludzie, bez przesadymĂŞskie rozmowy o prawdziwej muzyce, panie nam Âślicznie siĂŞ uÂśmiechaÂły, bo w koĂącu teÂż lubiÂą dobrÂą muzykĂŞ a piweczko laÂło siĂŞ strumieniami hehehena przyszÂły tydzieĂą ruszczie leniwe tyÂłki i do knajpki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChÂłopaki z Boostera chca zorganizowac w ÂŚrodĂŞ 16-12-2005 spotkanie forumowiczĂłw.MajÂą byc filmy itp ...tu macie linka do tego tematu http://forum.motocykle.slask.pl/Spotkanie_...zow_-t3573.html nie wiem jak wy ale ja sie piszĂŞ na to.MoÂże wszyscy ruszymy dupska i spotkamy sie tam...wypijemy browca. Kurna na zÂły miesiÂąc spojrzaÂłem 16-12-2005 to nie ÂŚroda a Piatek eh... za duÂżo alkoholu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.