Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

ZnajÂąc Âżycie bĂŞdzie nas coraz mniej aÂż do przyszÂłego sezonu.Sam aÂż wstyd siĂŞ przyznaĂŚ zastanawiam siĂŞ nad przyjazdem.W piÂątek i sobotĂŞ troszkĂŞ zmarzÂłem na moto i jakoÂś odtajaĂŚ nie moge.Piszcie kto bĂŞdzie moÂże to przyciÂągnie innych ...... np mnie hehe
No Asmo przyjedz na skaÂłke na kielicha to sie rozgrzejesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich...co do spotkaù œrodowych ... to fakt ¿e jest nas coraz mniej,ale musze to powiedziec bo mi to nie daje spokoju.Te¿ zastanawiam siê czy przychodziÌ w Srody na Ska³kê i to nie z powodu pogody a klimatu...Nie po to robimy imprezy i sie na nich dobrze bawimy by po dwóch tygodniach "ktoœ" (wszyscy zainteresowani wiedz¹ o kogo chodzi) bedzie nas rozgrzesza³!!! wytyka³ kto i co zrobi³ a czego nie zrobi³.Rozumiem ze daliœmy cia³a przy organizacji i po imprezie przy sprzataniu...kur...ale nie jesteœmy dzieÌmi wystarczy raz powiedzieÌ i bedzie poprawa.Wkur..... mnie taka postawa i nie tylko to.WiekszoœÌ z nas to faceci i to z jajami ale obgadywac ludzi za plecami to kurwa mac jest niewybaczalne i wk...mnie to bardzo.Tyle mojego nie bede wiêcej strzepi³ jezyka.Pozdrawaim i szerokoœci ¿ycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario popieram w 100% choÌ myœla³em ju¿ ¿e tylko mi to przeszkadza³o.Gdyby nie to idiotyczne podsumowanie pewnie by³ bym nieœwiadomy tego co sam robi³em i tego co robili inni i by³a by to b³oga i szczêœliwa nieœwiadomoœÌ.Ca³kowicie nie interesuje mnie kto i co po pijaku robi³ skoro sam by³em pijany.Zawsze tak niestety jest ¿e ten co jest trzeŸwy na imprezie to z nudów tylko obserwuje ..... wiêc wolê siê schlaÌ i dobrze siê bawiÌ hehe.Zdrowie wszystkich ..... jest zimno trza piÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario! przyjdŸ i nie maruÌ, a "Ktosia" nie s³uchaj jak siê nic nie poprawi, a raczej tak nie bêdzie, to zostaje mi komunikacja miejska jak ja to kocham, zaraz sprawdzê jak jeŸdzi "7" i przyjadê na 12 ko³ach ... po szynachojciec dyrektor, Ciebie te¿ widzê, stawiasz kolejkê za spóŸnialstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec dyrektor, Ciebie te¿ widzê, stawiasz kolejkê za spóŸnialstwo
ja wohl, tylko transport sobie jakiÂś skoÂłujeno i niestety bez szaleĂąstw bo w czwartek mam niezÂły wycisk na uczelni oo mĂłj setny postno to juÂż mam za co siĂŞ napiĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...co do spotkaù œrodowych ... to fakt ¿e jest nas coraz mniej,ale musze to powiedziec bo mi to nie daje spokoju.Te¿ zastanawiam siê czy przychodziÌ w Srody na Ska³kê i to nie z powodu pogody a klimatu...Nie po to robimy imprezy i sie na nich dobrze bawimy by po dwóch tygodniach "ktoœ" (wszyscy zainteresowani wiedz¹ o kogo chodzi) bedzie nas rozgrzesza³!!! wytyka³ kto i co zrobi³ a czego nie zrobi³.Rozumiem ze daliœmy cia³a przy organizacji i po imprezie przy sprzataniu...kur...ale nie jesteœmy dzieÌmi wystarczy raz powiedzieÌ i bedzie poprawa.Wkur..... mnie taka postawa i nie tylko to.WiekszoœÌ z nas to faceci i to z jajami ale obgadywac ludzi za plecami to kurwa mac jest niewybaczalne i wk...mnie to bardzo.Tyle mojego nie bede wiêcej strzepi³ jezyka.Pozdrawaim i szerokoœci ¿ycze
...widze ze co niektĂłrych ruszylo "rozgrzeszanie" hmmmm ja sie nie wypowiadam na ten temat .... ...SZKODA zeby atmosfera/klimat sie pierdoliÂł/a miedzy nami NARAZIE DO JUTRA.....POZDRAWIAM CAÂŁÂĄ EKIPE PS.NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMAT ROZGRZESZANIA NASZEJ EKIPY POPRZEZ "ROZGRZESZNIKA" ............POZATYM SZCZERZE MĂWIÂĄC TO .....KURWA NIE PIERWSZY I NIE OSTATNIO "INCYDENT" ZAISTNIAÂŁ W NASZEJ EKIPIE .....JA JUZ SIE ZACZYNAM PRZYZWYCZAJAC ...JAK NARAZIE TO JESZCZE JEST OKPSS.ASMO DO JUTRA (ODEBRALEM TWOJA WIOADOMOSC NA GG...ALE HMMM NIEZBYT JA ZROZUMIALEM)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widze ze co niektĂłrych ruszylo "rozgrzeszanie" hmmmm ja sie nie wypowiadam na ten temat ....  ...SZKODA zeby atmosfera/klimat sie pierdoliÂł/a miedzy nami NARAZIE DO JUTRA.....POZDRAWIAM CAÂŁÂĄ EKIPE    PS.NIE WYPOWIADAM SIE NA TEMAT ROZGRZESZANIA NASZEJ EKIPY POPRZEZ "ROZGRZESZNIKA" ............POZATYM SZCZERZE MĂWIÂĄC TO .....KURWA NIE PIERWSZY I NIE OSTATNIO "INCYDENT" ZAISTNIAÂŁ W NASZEJ EKIPIE .....JA JUZ SIE ZACZYNAM PRZYZWYCZAJAC ...JAK NARAZIE TO JESZCZE JEST OKPSS.ASMO DO JUTRA  (ODEBRALEM TWOJA WIOADOMOSC NA GG...ALE HMMM NIEZBYT JA ZROZUMIALEM)
Chyba tysz wpadna sie z Wami piwa napic, no i przy okazji sie dowiym co tu jest grane, dwa tygodnie mie niy boÂło i moga sie ino domyÂślaĂŚ o co poszÂło i czy mojego udziaÂłu w tym nie byÂło?Asmo : weÂż te fotki o Frotka co sie je na miyjscu Âściepna na laptop!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie bêdzie wczoraj zgubi³em gdzieœ po drodze tablice rejestracyjna, a godzinê jechaÌ autobusem i tramwajem ¿eby potem godzinkê pogadaÌ w ta zimnice mi siê nie kce, a mo¿e przenieœÌ chocia¿ co 2 spotkanie œrodowe w zimie na sobotê ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie bêdzie wczoraj zgubi³em gdzieœ po drodze tablice rejestracyjna, a godzinê jechaÌ autobusem i tramwajem ¿eby potem godzinkê pogadaÌ w ta zimnice mi siê nie kce, a mo¿e przenieœÌ chocia¿ co 2 spotkanie œrodowe w zimie na sobotê ?
Buli,jezeli masz tel. do kudÂłatego to jesteÂś sierota !zabieraÂłem jego, zabraÂłbym i ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec dyrektor bywaÂło lepiej .... byÂło wiĂŞceej ludzi i maszyn ale i tak klimat zawsze pozostanie.Zapraszamy czĂŞÂściej.Jest staÂła ekipa ktĂłra przychodzi zawsze ........ poznaÂłeÂś jÂą.JeÂśli mnie nie bĂŞdzie to znaczy................ Âże nie potrafie sie nawet doczoÂłgaĂŚ.Pozdrowienia dla wszystkich na dwĂłch i jednym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.