Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Asmo, NOCĂÂŻ JESLI MAM BYC SZCZERY I TAK JAK TY TWIERDZISZ ÂŻE SEZON ZACZYNA SIE W KWIETNIU TO TE 33000 TO JEST PRYSZCZ ...ALE JA ZACZYNAÂŁEM SEZON W SIERPNIU ...BO WCZESNIEJ NIESTETY JESZCZE SPRZETA NIEMIALEM...WIEM ZE W NASTEPNYM SEZONIE SPOKOJNIE PRZEBIJE SUME 33000 WIERZ MI ... 8) 8) :verycool: [ Dodano: 2005-10-25, 13:53 ]ps.te 33000 tysiace mam na mysli w nastepnym sezonie nie ogĂłlnie... [ Dodano: 2005-10-25, 13:55 ]

twix,  I to z samego wypychania go z garazu
ty sie niesmiej bo z poczatku niemialem prawka to u mnie na placu nabiÂłem 80 km hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm ja bym z chĂŞciÂą wpadÂła, ale 25 zÂł mnie odstrasza, aktualnie moj ojciec wyjechal a matka idzie do szpitala nie bedzie ich dosc dlugo i mi kasy nikt nie da na "przyjemnosci" mam tylko na jedzenie Qrde !Ania musisz byĂŚ !PrzecieÂż siĂŞ musimy gorzaÂłki napiĂŚ !PrzyjeÂżdÂżaj ! Znam szefa ! JakoÂś cie wkrĂŞce na imprezke ! :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix, te 3 tysiÂące km ci podaruje ale jeÂśli w przyszÂłym sezonie nabijesz 30 tysiĂŞcy km to stawiam ci flache wĂłdy pod warunkiem Âże wypijemy jÂą razem.  Czy gwarancja na twoje moto przewiduje przebieg?
NO TO BEDZIEMY PIĂ!! 8) :piwko: [ Dodano: 2005-10-25, 22:10 ]ASMO wiesz co wystarczyÂły mi 2 miechy niecale i juz mialem 10.000km...z niecierpliwoÂścia czekam na nastepny sezon.......NIEMCY-BRNO-CZECHY-POZNAN-WARSZAWA-SÂŁOWACJA-ÂŁEBA-CZESTOCHOWA-KRAKĂW-ÂŚWINOUJÂŚCIE-MRZERZYNO-TORUĂ-ITD ITD ITD ITD ITD ITD ITD ITD 8) 8) 8) 8) [ Dodano: 2005-10-25, 22:13 ]PS...MUSZE SIE JESZCZE POCHWALIC ZDOBYÂŁEM SIE NA TO BY SPRZETA BARDZO DOKLADNIE UMYC HEHEH ...NORMALNIE BÂŁYSZCZY JAK "FUGIEL NĂWKA" wypastowany,,wypieszczony hehe nawet go przykryÂłem zeby sie go okrpny kurz nie pokryÂł ....no to do srody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix, ale jak nie dasz rady to ty flache stawiasz  tak czy inaczej pijemy
SPOKO ..a wiĂŞc postanowione :piwko: [ Dodano: 2005-10-27, 00:29 ]
kudlaty_bytom napisaÂł/a: ale dziÂś byÂło tempo  Âśmigania oczywiÂście ...  Chyba mi nie powiesz Âże przeszÂło 80km/h na ÂśrednicĂłwce??
w porywach 89km/h 8) :wink: [ Dodano: 2005-10-27, 00:35 ]AHA BO BYM zapomniaÂł poznaÂłem ostatnio nowego znajomego nazywaÂł sie SHIMI do przezycia,jeszcze ujdzie w tÂłoku............ ale dzisiaj poznaÂłem S H I M Y H A R D C O R E przy 230km/h nie zycze nikomu takich "nowych znajomoÂści"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porywach 89km/h  :lol:  8)  :ph34r:  :)  :wink:
taaak i przez te porywy Maciek Bomba za nami nie móg³ nad¹¿yÌ, ale czekaliœmy na niego co kazde skrzy¿owanie, zeby nam siê nie zgubi³ biedaczek
jak bym chcial to bym was ³ykn¹³ i to na gumie d³ubi¹c przy tym w nosie 8) w sobote skopie Ci gamoniu dupe za rozpowszechnianie k³amliwych informacji po pierwsze jesli chodzi o odejscie to nie mam kompleksow, ale jesli chodzi o hamulcowanie i zakrêty to stan moich opon nie pozwala aktualnie na szaleùstwa, po drugie jak wiesz mialem w tym roku nieprzyjemne spotkanie wieczorn¹ por¹ z najebanym facetem który mi wyskoczyl pod kola przez ktorego przelezalem kilka tygodni. wole wiec uwazac w miescie a Ty Kud³aty je³opie za to tak sie rozpedziles ze na chorzowskiej nie dales rady wyhamulcowac i miales ciep³o ! pozdrawiam wszystkich, do soboty !Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kup se w koĂącu ten amor
ANO wiem wiem ... :? kupuje na 100% [ Dodano: 2005-10-27, 11:50 ]
twix, KiedyÂś za twoje glupie pomysÂły w nocy po dupie dostaniemy od jakiÂś Âłysych koksĂłw
ALE MUSISZ PRZYZNAC ÂŻE BYÂŁA JAZDA NA MAXA!!!!!!!!!!!!!! FRAJERZY NIEBEDA NAM PODSKAKIWAC HEHEHE napewno srali w gacie...a my mieli ubaw 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty KudÂłaty jeÂłopie za to tak sie rozpedziles ze na chorzowskiej nie dales rady wyhamulcowac i miales ciepÂło !  :ph34r:
hehe, noooozaparkowaÂłbym w jakimÂś kombiku ale na szczĂŞÂście byÂło miejsce na pasie obok Maciek_XTZ750, ni ma Âźle, na wiosnĂŞ nowe oponki zaÂłoÂżysz i pokaÂżesz nam jak siĂŞ kozaczy, a na dodatek pozbĂŞdziesz siĂŞ kompleksĂłw po zawianym kolesiu i w nocy bĂŞdziesz ÂśmigaÂł jak za dnia 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.