Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

KudÂłaty tu kwapol...(czerwona suzi gsx 750 f) zapomniaÂło mi sie hasÂło...jeÂżeli chodzi o te filmy to musimy sie jakoÂś zgadaĂŚ i Ty to wrzucisz na forum...ostatnim razem jak byÂłem to miaÂłem maÂłego pecha (1,5 km pchaÂłem moto na shella) myÂślaÂłem Âże pojedziemy w strone bytomia i zaraz po wyjechaniu na z tawerny zaczeÂło mi brakowaĂŚ paliwa...no i....w koĂącu doigraÂłem sie,troche sie rozgrzaÂłem...<hehe> ....no w kaÂżdym razie napisz do mnie maila i wtedy sie zgadamy co do tych filmĂłw....Pozdrawiam wszytskich ...nErka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gsx, a my siĂŞmartwilismy o Ciebie, nawet Moto Christo pojechaÂł Ciebie szukaĂŚ, ale nie znalazÂłco do stacji, to pojechaliÂśmy na ÂśrednicĂłwkĂŞ, bo komuÂś siĂŞ pokrĂŞciÂło ze stacjami no i tak wyszÂłono ale co siĂŞ napchaÂłeÂś, to Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsx, a my siĂŞmartwilismy o Ciebie, nawet Moto Christo pojechaÂł Ciebie szukaĂŚ, ale nie znalazÂłco do stacji, to pojechaliÂśmy na ÂśrednicĂłwkĂŞ, bo komuÂś siĂŞ pokrĂŞciÂło ze stacjami no i tak wyszÂłono ale co siĂŞ napchaÂłeÂś, to Twoje
Wniosek.PrzejeÂżdÂżaj na zatankowanym moto ! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a mnie na stacji powiedzieli, ze 5 minut temu tankowaÂł tam jeden motocyklista i juz pojechal. A na ta stacje przyjechalem jakies 5-10 minut po wyjechaniu z tawerny. To chyba nie o Ciebie chodzilo skoro pchales moto. Jadac na stacje tez Cie nie widzialem. Juz nic nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nas z pann¹ Ann¹ ³¹czy tylko to ¿e czasami j¹ gdzieœ podwiozê, moze i jest jakiœ grzejnik, ale na pewno nie jestem nim ja , co do imprezki to siê zastanawiam, nie zwyk³em ogl¹daÌ obcego nagiego cia³a, bojê siê zgorszyÌ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nas z pannÂą AnnÂą ³¹czy tylko to Âże czasami jÂą gdzieÂś podwiozĂŞ, moze i jest jakiÂś grzejnik, ale na pewno nie jestem nim ja  :Angel:
siĂŞ juÂż nie tÂłumacz Ania byÂła tak miÂła i nam o tym powiedziaÂła
co do imprezki to siĂŞ zastanawiam, nie zwykÂłem oglÂądaĂŚ obcego nagiego ciaÂła, bojĂŞ siĂŞ zgorszyĂŚ  :roll:
nie mam pytaĂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa GOÂŁE BABY to jest to co niedzwiadki lubiÂą najbardziej.DoszÂły mnie sÂłuchy ze imprezka sie szykuje w sobotĂŞ 29 w Tawernie na SkaÂłce...Kapelka rockowa ma przygrywac, nimfetki bedÂą umilac czas i pocieszaĂŚ oko (a moÂże i coÂś wiecej...)Jak znam zycie to i alkoholu nie zabraknie.StaÂła ekipa nie wylewa za koÂłnierz...BĂŞdzie wielki kac ...tylko jeszcze nie wiem jaki...moralny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym z chĂŞciÂą wpadÂła, ale 25 zÂł mnie odstrasza, aktualnie moj ojciec wyjechal a matka idzie do szpitala nie bedzie ich dosc dlugo i mi kasy nikt nie da na "przyjemnosci" mam tylko na jedzenie KudÂłaty co Wam powiedziaÂłam ? Sam widzisz jak jest to nie aluzjonuj mi tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam nadzieje Âże ta impreza w sobotĂŞ 29 wypali. Ludziska nie zapomnijcie kasy. JuÂż jedna impra nie wypaliÂła, szkoda Âżeby i tÂą szlag trafiÂł. Irek sie chyba wk...wi jeÂśli w Âśrode znowu polowa bĂŞdzie niezdecydowana. Jest zimno to i paliwa sie oszczĂŞdza wiĂŞc te 25 zeta nie powinno stanowiĂŚ problemu. MoÂże wreszcie siĂŞ dowiemy kto tak naprawde integruje siĂŞ z ekipÂą a kto tylko przychodzi na doczepke. Sezon byÂł udany, Âśrodowe spotkania teÂż ......nie spierdolcie zakoĂączenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczêdza oszczêdza.Œrednia iloœÌ kilometrów zrobionych na tydzieù w tym sezonie wychodzi mi 460km.By³y dni i tygodnie kiedy napewno robi³em wiêcej i te¿ napewno teraz w tygodniu nie przejade 460km.Jak by na to nie patrzeÌ mniej sie leje do baku......Jak by³o ciep³o to niekiedy dwa baki na dzieù sz³y z dymem a teraz ......No ale oki ...... s¹ tacy co dalej nawijaj¹ tyle km co w lato hmmmmm...... albo w lato nawijali tyle co teraz ....... oczywiœcie bez aluzji hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix, nic tylko podziwiaĂŚ.MuszĂŞ przyznaĂŚ Âże 33 tysiĂŞcy kilometrĂłw nie zrobiÂłem w tym sezonie. JesteÂś dobry gratulacje.BiorÂąc pod uwagĂŞ Âże jest to Âśrednia to musiaÂły byĂŚ tygodnie gdzie i 2 tysiÂące kilometrĂłw przejechaÂłeÂś.Trzy opony i 5 zmian oleju .... nonono jestem pod wraÂżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.