Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

accord, masz racjĂŞ :!: Dajcie se chÂłopcy siana, wyhamujcie do 250 :!:  :!:  :!:  :shock:
WOLE S£OME...POZATYM 250 CZY 280 TO I TAK niema znaczenia bo obie predkosci s¹ doœÌ "mocne" i co by da³o ¿e jedziesz 250 czy 280? pozatym to s¹ to predkoœci "okzayjne" raz na sezon i styknie :wink: ...pozatym taki jeden ostatni wybryk w tym sezonie mi sie naleza³.... :wink:
kojarzy z SeksmisjÂą
No tak racja film klasyk widziaÂłem ze 100 razy ;-) [ Dodano: 2005-10-16, 01:14 ]/.....nastepny poÂźny powrĂłt z NOCNEJ JAZDY...szybko sumujÂąc: - BULI NAJWIĂKSZY POGROMCA PSĂW JAKIE ZNAM - respect - deejay24h Pogromca lusterek samochodowych - Twix wspó³zaÂłozyciel seminarium katolickiego ps.po godz.22.30 zaczyna sie robic zimnawo a mgÂła Âże szkoda gadaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówi¹c szczêœcie mia³em ¿e siê odbi³ od ko³a i nogi ten bia³o czarny kamikadze, i polecam ka¿demu amortyzator skrêtu bez niego pewnie bym le¿a³. Z powodu takich sytuacji nie lubiê jeŸdziÌ tam gdzie jest ciemnica nie ma za du¿o czasu na reakcje, jak go zobaczy³em biegn¹cego na mnie w œwietle reflektora to ledwo co zd¹¿y³em na klamkê hamulca nacisn¹Ì .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli, Ty sie juz nietÂłumacz my i tak wiemy ze Ty to specjalanie zrobiÂłes Ty MORDERCO :wink: ...a tak na powaÂżnie to pies byÂł na lince wiec wÂłaÂściciel prawdopodonie wszystko widziaÂł...no niestety szkoda pieska ale niebyÂło najmniejszych szans na jakÂąkolwiek reakcje :? Na szczĂŞÂście wszystko dobrze sie skoĂączyÂło ....dla Buli-ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sean napisaÂł/a:accord, masz racjĂŞ  Dajcie se chÂłopcy siana, wyhamujcie do 250    WOLE SÂŁOME...POZATYM 250 CZY 280 TO I TAK niema znaczenia bo obie predkosci sÂą doœÌ "mocne" i co by daÂło Âże jedziesz 250 czy 280? pozatym to sÂą to predkoÂści "okzayjne" raz na sezon i styknie  
Noo tak, przy tych prĂŞdkoÂściach kask sÂłuÂży juÂż tylko do identyfikacji zwÂłok (jak mĂłwi mĂłj psiapsiaciel prokur(w)ator) wiĂŞc dajcie sobie chÂłopcy sÂłomy, mimo wszystko :!: Bardzo ale to bardzo nie chciaÂłbym identyfikowaÂś kogoÂś znajomego :!: (no moÂże z pewnymi wyjÂątkami ale Wy do nich nie naleÂżycie :wink: ) Poza tym dla moje biednej motorynki i 180 to jest baaardzo duÂżo i nie mogĂŞ Was dogoniĂŚ - i to mnie wqrwia :!: No i straszie nie lubiĂŞ kupowaĂŚ zniczy, wiĂŞc do cholery ciĂŞzkiej [glow=red:0837109d5b]UWAÂŻAJCIE [/glow:0837109d5b]:!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Twix, kto, no jak to kto   i wcale nie jest zepsuty dziaÂła wszystko jak nalezy a nawet lepiej  
to to bardzo dobrze ...Âże dziaÂła lepiej niz powinien :-) [ Dodano: 2005-10-20, 16:10 ]
twix napisaÂł/a:Sean napisaÂł/a:  accord, masz racjĂŞ Dajcie se chÂłopcy siana, wyhamujcie do 250  WOLE SÂŁOME...POZATYM 250 CZY 280 TO I TAK niema znaczenia bo obie predkosci sÂą doœÌ "mocne" i co by daÂło Âże jedziesz 250 czy 280? pozatym to sÂą to predkoÂści "okzayjne" raz na sezon i styknie  Noo tak, przy tych prĂŞdkoÂściach kask sÂłuÂży juÂż tylko do identyfikacji zwÂłok (jak mĂłwi mĂłj psiapsiaciel prokur(w)ator) wiĂŞc dajcie sobie chÂłopcy sÂłomy, mimo wszystko  Bardzo ale to bardzo nie chciaÂłbym identyfikowaÂś kogoÂś znajomego  (no moÂże z pewnymi wyjÂątkami ale Wy do nich nie naleÂżycie  ) Poza tym dla moje biednej motorynki i 180 to jest baaardzo duÂżo i nie mogĂŞ Was dogoniĂŚ - i to mnie wqrwia   No i straszie nie lubiĂŞ kupowaĂŚ zniczy, wiĂŞc do cholery ciĂŞzkiej UWAÂŻAJCIE
hmmmm no coment
Bo twardym trza byĂŚ a nie miĂŞtkim!!!
I oto chodzi..!!
SprĂłbujcie byĂŚ twardzi jak macie 38 st. i szpiki do jaj a do robotytrza chodziĂŚ
ja mialem prawie 40 i przezylem hehe ...i wcale nielezalem w ³ó¿eczku ...robota robota robota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, Dzieki za niezapomniane atrakcje nie mogÂłam Ci niestety ostatnio osobiscie podziekowaĂŚ bo coÂś mi wypadÂło ale miÂło siĂŞ z TobÂą jechaÂło :cool: . Zapewne zawitam na zakonczenie sezonu tylko nie wiem po co skoro majÂą sie jakies kobitki rozbierac a dla mnie to zadna atrakcja :? no chyba, Âże bedÂą rĂłwnieÂż jacys przystojni mĂŞÂżczyzni robili striptiz :mrgreen: to przybiegne ochoczo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.