Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4173


twix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki kraj taka wystawa , to siĂŞ zgadza , najgorsza ze wszystkich ktĂłre do tej pory zorganizowano w Warszawie .To Âświadczy Âże nie mamy miejsca w Europie , dalej jesteÂśmy trzecim Âświatem.Ale przynajmniej w drodze spotkaliÂśmy ekipĂŞ lysego , zawsze to milo miec na ogonie ziomali , ale niestety do czasu .Droga przez Piaseczno okazala sie najbardzie trafna , prostsza i szybsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam bylem i podzielam opinie ze jaki kraj takie targi... jechalismy tam specjalnie dla nowego fazera fz1 i byl ale niestety tylko wersja bez owiewki i tak ustawiona zeby przypadkiem nikt na niej nie mogl usiasc to chore wogole im nie zalezy na klientach wedlug mnie targi powinny byc dla ludzi a nie odwrotnie !!!! jesli tak maja wygladac targi w naszym kraju to wedlug mnie moga ich wcale nie robic...ps: zgadzam sie z tym ze najlepiej zaprezentowala sie firma SUZUKI mieli najwiecej modeli i prawie na kazdym mozna bylo usiasc i ogladac do woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt firma suzuki najbardziej sie przygotowala do tych targow.Mieli nawet nawet plakaty dla ludzi i inne ulotki itp.Pamietam ze 4 lata temu przywiozlem 2 reklamowki roznych ulotek naklejek folderow itp a w tym roku nic nie przywiozlem przocz naklejek shoei-a i Ogolnie marny targ za rok odpuszczam , jade na zabrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze sporo negatywnych wypowiedzi na temat MBS ...no niestety trzeba sie z nimi zgodzic ....wszyscy sie napalili na ,BS w Warszawie ..a tu sie okaze ze MBS w Zabrzu bedzie lepsze....TUTAJ ZNAJDZIECIE FOTKI Z MBS>>>www.twix46.pl  dziaÂł "Nasza Ekipa"
ObyÂś co do MBS w Zabrzu miaÂł racjĂŞ , ale obawiam sie Âże siĂŞ pomylisz.Wszystkie firmy motocyklowe leja na PolskĂŞ bo ich sprzĂŞty sÂą za drogie jak na nasze realia.jak bĂŞdziesz miaÂł racjĂŞ to stawiam skrzyniĂŞ tyskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ObyÂś co do MBS w Zabrzu miaÂł racjĂŞ , ale obawiam sie Âże siĂŞ pomylisz.Wszystkie firmy motocyklowe leja na PolskĂŞ bo ich sprzĂŞty sÂą za drogie jak na nasze realia.jak bĂŞdziesz miaÂł racjĂŞ to stawiam skrzyniĂŞ tyskiego. 
No to mam nadzieje ze moje przypuszczenia sie spelnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... byÂło sÂłabo .... Wydaje mi siĂŞ Âże zeszÂłoroczny MBS w Zabrzu byÂł znacznie lepszy. Gdyby nie ekipa, z ktĂłrÂą przyjechaÂłem to chyba bym sie pochlastaÂł Motobandit, bylismy umĂłwieni na piwko, ale nigdzie CiĂŞ nie widziaÂłem. GdzieÂś siĂŞ szwendaÂł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie moglem znalezc ani ciebie a nie Lysego, spotkalem Jace i Anushke i pytalem o was i o Zioba to mowili ze gdzies tam latacie lazilem tam z 2 godziny i was nie widzialem No nic nastepnym razem.W sumie to mialem od ciebie wziasc tel. i nie wziolem ale w sumie nic straconego bo mi w fonie bateria padla Nie 1 i nie ostatni raz jak sie nie spotaklismy na imprezie Ale mysle ze bedzie jeszcze w brud okazji do wypicia piwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor Bike Show - info+ zborka na dom dziecka bedze popoludniu w sobote + cala niedziela - czyli jak frekwencja bedzie najwieksza... bo w zeszlym roku w pt byla masara i nawet nie ma sensu jechac... kilka osob chetnych na to juz jest - ale jak ktos jeszcze bedzie mial wolny czas to niech pisze... wiecej szczegolow niedlugo ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.