Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5182


Osek22

Rekomendowane odpowiedzi

HejaWiosna idzie a z wiosna przyszla Yamaha R1 2004r i banan od ucha do ucha oczywiscie.Jutro kupuje reszte ekwipunku i odbieram sprzeta. Diler twierdzi ze jest w nienagannej kondycji.Ja niestety nie znam tu nikogo kto moglby to sprawdzic.Mimo wszytsko sie zdecydowalem. Mozecie mi powiedziec na co powinienem zwrocic jeszcze uwage???Moja nowa niunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HejaWiosna idzie a z wiosna przyszla Yamaha R1 2004r i banan od ucha do ucha oczywiscie.
Gratulejszyn
Jutro kupuje reszte ekwipunku i odbieram sprzeta.
Znaczy sie R1 na pierwsze moto .... ?
Diler twierdzi ze jest w nienagannej kondycji.Ja niestety nie znam tu nikogo kto moglby to sprawdzic.Mimo wszytsko sie zdecydowalem.
SwojÂą kobitkĂŞ tez oddajesz byle komu do testĂłw ?
Mozecie mi powiedziec na co powinienem zwrocic jeszcze uwage???
Na wÂłasne umiejĂŞtnoÂści ?
Moja nowa niunia...
Da rade do czerwca ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klarkson...nie powiem...daje to do myslenia. Ja na cale szczescie zyje w miejscu o malym natezeniu ruchu (w porownaniu z Poznaniem czy Warszawa) i gdzie drogi przypominaja drogi (nie jak w Polsce). Powiem szczerze...przez najblizsze 2-3 miesiace tak czy siak chcialem szlifowac umiejetnosci w miejscach malo uczeszczenych przez samochody. Ja do tego podchodze nie tylko z rozsadkiem ale chyba bardziej z respektem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Ja nie mam doÂświadczenia przy wiĂŞkszych pojemnoÂściach. Mam dopiero niecaÂłe 17 lat. Teraz przesiadam siĂŞ z simsona na CBR'e. Ale nawet simson, ktĂłry rozwija 60km/h potrafi nauczyĂŚ myÂśleĂŚ na drodze.Jeszcze jedno pytanie (sory Âże offtop) czy przesiadka ze 125ccm na 600cm to dobry pomysÂł ?Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200, 300. 1000 km ?Poczekaj cos Ci zapodam:http://tinyurl.com/lm9npJeszcze wiele nauki przed Toba.
wiesz stary respect po prostu piĂŞkne jest to co napisales pod tym linkiem naprawde strasznie daje do myÂślenia az sie boje wsiadac na motocykl wiele osub nie moglo mi tego wytlumaczyc bym zwolnil itp..jedno teraz wiem musze duzo i wolno jeÂździc bo przeciez nie zdobede doswiadczenia bez jazdy a tej pasji nie opuszcze bo motocykle szczegĂłlnie japoĂące sÂą poprostu mojÂą wilkÂą miÂłoÂściÂą od bardzo dawna pozdro 3maj sie A sory ZE ZMIENIAM TEMAT ALE NIE MOGLEM INACZEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.