Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4959


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

iloœÌ postów czasami œwiadczy o d³ugim sta¿u, choÌ to nie jest regu³¹ - s¹ osoby od samego pocz¹tku istniena forum, a maj¹ ich naœcie, a regularnie czytuj¹ nasze wypociny ¿e te¿ chcia³o Ci siê sprawdzaÌ kto ile napisa³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boshe.. ja nie pamietam ile w ciagu dnia najwiecej natrzaskalam postow...ale napewno bylo kiedys ze ok.30 to napewno..jak nie wiecej, poprostu nie pamietam... Ostatnio sprawdzalam... w polodnie to juz mialam24 natrzaskane ale ahh.. te posty to w jakims temacie gdzie sie gada o czym sie chce i tak powstaje tak duzo tych postow ... Oczywiscie nie ukazdego tak jest, ze w taki oto sposb one powstaja.A co do twojego pytanie czy osoba ktora ma najwiecej postow jest najlepsza... Wydaje mi sie ze to ile ktos ma postow nie robi zadnej roznicy w tym kto jest leposzy a kto gorszy... Bo tu kazdy jest na rownym, nie dzielimy sie na gorszych ani lepszych forumowiczow i tyle. A to czy ktos uwaza kogos za fajnego, badz mniej fajnego to juz kazdego indywidualna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moÂże 5 postĂłw na dobĂŞ miaÂłem maksymalnie. Jak nie mam nic sensownego do napisania, to nie piszĂŞ. Posty typu"fajne","byÂło" itp. sÂą tylko stratÂą miejsca w bazie jedynie w przywytalni to rozumiem.Dla mnie wazne kto w jaki sposĂłb pisze i czy posty coÂś wnoszÂą do rozmowy-osoba tak piszÂąca, to jest dla mnie "lepszy forumowicz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odk¹d pamiêtam to chyba nikt nie napisa³ tyle postów w jednym dniu co Cebria jak siê pojawi³a na forum, ale mogê sie myliÌ.Po co w³aœciwie jest ten licznik postów? Niby iloœÌ o czymœ decyduje a z drugiej strony pojawiaj¹ siê tak lotne tematy jak "Opowiadanie o...". Nie wystarczy data rejestracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mistrzem spamu na to wyglÂąda ktoÂś sie chce zmierzyĂŚ??moÂże cebria w/g mojej skromnej osoby ludzie majÂący duÂżo postĂłw a bĂŞdÂące tu stosunkowo nie dÂługo nie sÂą wcale lepszymi forumowiczami.... i mi sie wydaje ze nie ma lepsszych i gorszych tylk osÂą z dÂłuÂższym starzem i krutszym to jest moje zdanie jka ktoÂś sie z im nie zgadza to zapraszam na goÂłe klaty a i jeszcze jedno......wiĂŞkswzoÂśc postĂłw to dziÂł witamy i szefa nie ma to szlejemy....zboczuchy jedne-KudÂłaty o tobie myÂśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w³aœciwie jest ten licznik postów? Niby iloœÌ o czymœ decyduje a z drugiej strony pojawiaj¹ siê tak lotne tematy jak "Opowiadanie o...". Nie wystarczy data rejestracji?
tam sie nabija posty - tez tam kiedys sie wpisywalem zeby sobie poprawic stan licznika - ale juz z tego wyrozslem w takich dzialach powinno sie wylaczac licznik - tak jak to jest zrobione na Ogolnopolskim w dziale "Humor"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu 6 najwiêkszych spamerów:Gixer U¿ytkownik 22-January 05 - liczba postów - 3,656 Wicher U¿ytkownik 22-January 05 - liczba postów - 2,847 kudlaty_bytom Zespó³ sportowy 12-February 05 - liczba postów - 2,637 Pchela Admin -- - liczba postów - 2,634 NICO DRAG U¿ytkownik 22-January 05 - liczba postów - 2,509 Timac Moderatorzy 22-January 05 - liczba postów - 2,273

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico...co prawda to prawda...jakos mniej sie udzielasz...pamietam te czasy jak ja sie pojawilam na forum...jejku...bylo Ciebie pelno...a to, ze pisales dosc duzo o sexie to inna sprawa A ja nie zwracam uwagi na to kto ile postow nabija...tylko na to kto co pisze. To jest forum do p[ogadania sobie, a nie do przescigania sie w postach To forum jest stworzone dla naszej przyjemnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.