Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4944


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

no sporo bylo tych chromow ciezko wymienic wszystko zaplacilem 1300zlczy tak jak junak? sam nie wiem jszcze nie jest zlozony mam nadzieje ze bedzie fajny
1300 zl - malowanie i chromy to chyba nie drogo jak bĂŞdzie sprzĂŞcicho gotowe to se pochwal walnij fotkÂą malowaÂłeÂś caÂłe moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moje moto jest prawie gotowe po kompleksowym serwisie zimowym ;-). czekam jeszcze na naklejke na boczek i bedzie git.do zobaczenia na trasie!wojtek
eric , nie stoi przypadkiem Twoje moto w serwisie u Ratkow?Bo sprzet identyczny
Heh zebysmy nie oslepli jak wyjedziesz na ulice  
Nie boj nic To enduro, wiec za bardzo swiecic mu nie wypada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Gixer (jak nie chcesz to nieodpowiadaj)Sk¹d bierzesz kase na takie moto? Masz jak¹œ dobrze p³atn¹ prace?
Od razu ciezko by bylo zdobyc kase na nowe moto...Od dziecka jezdze na moto i zawsze jak sprzedaje motocykl to cos dokladam do nastepnego az w koncu stac mnie na nowy z salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwiĂŞ siĂŞ, jednak co nowy sprzĂŞt to nowy i poza tym ta cena jest naprawdĂŞ kuszÂąca
Cena faktycznie , w porownaniu do konkurencji to atrakcja jakas tam jest Ale atrakcja atrakcjÂą ale te 45900 trzeba tez miec. gdyby to bylo takie latwe to nikt nie kupowal by uzywanych tylko wszyscy by do salonow ganiali. Niestety jest pewna przeszkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dziwiĂŞ siĂŞ, jednak co nowy sprzĂŞt to nowy i poza tym ta cena jest naprawdĂŞ kuszÂąca
Wlasnie cena byla jednym z czynnikow dla ktorego zdecydowalem sie na GSXR750 gdyz jest 10tys.zl tanszy od GSXR1000 a 150 KM (z doladowaniem 158KM) nie pozwoli mi zostawac za tysiacami sprzed 2004r. a nawet za nowszymi jesli kierowca jest do bani No i jest w bardzo podobnej cenie co GSXR600 (tylko 1000zl drozszy) i tanszy od 600-ek Yamahy czy Hondy.Poza tym bede mial model ktory jest nowoscia i posiada duzo ciekawych rzeczy:wyswietlacz biegow,sprzeglo antyhoppingowe,zawor na wydechu,regulowane w pionie i poziomie podnozki,waÂłek wyrĂłwnowaÂżajÂący,immobiliser itd.A kolor to oczywiscie biaÂło-niebieski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie cena byla jednym z czynnikow dla ktorego zdecydowalem sie na GSXR750 gdyz jest 10tys.zl tanszy od GSXR1000 a 150 KM (z doladowaniem 158KM) nie pozwoli mi zostawac za tysiacami sprzed 2004r. a nawet za nowszymi jesli kierowca jest do bani  No i jest w bardzo podobnej cenie co GSXR600 (tylko 1000zl drozszy) i tanszy od 600-ek Yamahy czy Hondy.Poza tym bede mial model ktory jest nowoscia i posiada duzo ciekawych rzeczy:wyswietlacz biegow,sprzeglo antyhoppingowe,zawor na wydechu,regulowane w pionie i poziomie podnozki,waÂłek wyrĂłwnowaÂżajÂący,immobiliser itd.A kolor to oczywiscie biaÂło-niebieski 
Ja bym wzial czarno-szary lub caly czarny Ale kazdy bierze to co mu sie podoba Wiec pozostaje zyczyc szerokiej drogi i zadowolenia z nowego sprzeciku Ja sie juz nie moge doczekac kiedy zawitam w salonie Ps: Gixer mam pytanie jaki jest czas oczekiwania na nowe moto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial czarno-szary lub caly czarny   Ale kazdy bierze to co mu sie podoba   Wiec pozostaje zyczyc szerokiej drogi i zadowolenia z nowego sprzeciku     Ja sie juz nie moge doczekac kiedy zawitam w salonie Ps: Gixer mam pytanie jaki jest czas oczekiwania na nowe moto?
Czarno-szara jest tylko 600-ka Na czarnym strasznie brud widac a ja w sezonie nie mam za duzo czasu zeby co chwile myc sprzeta.A czarno-bordowy mi sie nie podoba.Czas oczekiwania na nowe moto to od 2,3 dni do paru tyg.,wszystko zalezy czy jest w kraju czy nie i czy wogole jest w Europie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gixer to z 1000 na 750  Myslalem ze jednak 1000 k6  Ale chuj tam fajnie ze nowe no i nowy model bo 1000 to juz na drodze znaja z tamtego roku 
No ale 10.000 PLN ró¿nicy jest !!! I tak tej mocy nie da siê wykorzystaÌ. A dodatki ma bardzo zachêcaj¹ce, jak wyœwietlacz biegów czy regulacja podnó¿ków. Moim zdaniem bardzo dobry wybór.WidaÌ ¿e Gixer to nie pozer, tylko realnie spojrza³ na sprawê
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.