Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4985


..:: JoRgUś ::..

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek naby³em motorek wiec musze sie pochwalic nim jest to Honda NSR 125 2002r. Zdjêcie jest poni¿ej ale niestety narazie on jest bez owiewek, na drugim zdjêciu jest pokazany jak bedzie wygl¹da³, jak go posk³adam to napisze i dam zdjêcia. To ¿ó³te na baku to naklejka z cen¹ ale juz jej niema. Kupi³em go z allegro, gosciu gadal ze jest bezwypadkowy i ze te owiewki posprzedawal na czesci ale on jest po szlifie, widac to... Ale rama i lagi prosciutkie.Œmiac mi siê chcia³o jak do mnie z tym goœciu przyjecha³ i ja sie go pytam jakie mia³ motory i wymienia ze NSR potem CBR F2 potem jeszcze coœ tam a kumpel stoji ko³o niego i mówi :"no i potem zrobi³eœ prawko..." Ale ogólnie NSR-ka œmiga zajebiœcie 16-letni kumpel te¿ chcia³ sobie kupic tak¹ nsr-ke tylko ze starsza, ale jak go dzisiaj po wsi przewioz³em to powiedzia³ ze nie kupuje bo sie zabije... powiedzial ze nie wiedzial ze taki maly silniczek bedzie mial tyle mocy Jechalismy 130km/h i zabraklo miejsca na wiecej, myœle ze 160km/h powinna isc bo mielismy 130 i jeszcze fajnie ciagla, wiec jest chyba odblokowana. No to by by³o chyba na tyle. post-1257-1142192932.jpegpost-1257-1142192953.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie trawie 125-ek ze wzglêdu na mój wzrost (184cm). Wygl¹da³bym po prostu jak na psie  Ale gratuluje zakupu! I jak najmniej napraw
Bardzo ladny sprzecik bedziesz na pewno zadowolony. Szerokiej drogi!!! Pewno czujesz sie jak w niebie. Wiem wiem moto cieszy jak malo co. Znam ten bol mam 183 i tez sie czasami nie mieszcze na niektore sprzety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny sprzecik bedziesz na pewno zadowolony. Szerokiej drogi!!! Pewno czujesz sie jak w niebie.   Wiem wiem moto cieszy jak malo co.   Znam ten bol mam 183 i tez sie czasami nie mieszcze na niektore sprzety    
Jak masz tyle wzrostu to nie polecam GS 500. DoœÌ ma³e to moto Ja poluje na GPZ 500/600, bo narazie na to mnie staÌ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tyle wzrostu to nie polecam GS 500. DoœÌ maÂłe to moto Ja poluje na GPZ 500/600, bo narazie na to mnie staĂŚ... 
Mowisz? To co bys mi radzil? A na R6 sie zmieszcze? Bo GS jeszcze nie przymierzalem ale myslalem ze bedzie mi dobre. Wydawalo mi sie ze jest nie takie male. Musze isc i poprzymierzac sprzety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze kolejny motorek na Pszczynie.Gratuluje
no w sumie to dokÂładnie jestem z MiedÂźny ale po Pszczyny chodze do szkoÂły to czĂŞÂśto bede w Pszczynie napewno mnie tam gdzieÂś bĂŞdziesz widziaÂł, a jak nie to sie moÂże gdzieÂś na trasie spotkamy a co to tego wzrostu co tu wszyscy pisza to ja mam ok.183-184cm niewiem dokÂładnie ale cos kolo tego i w ogĂłle mi to nie przeszkadza!!! super sie siedzi i wogole to tak smiesznie nie wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek nabyÂłem motorek wiec musze sie pochwalic nim      jest to Honda NSR 125 2002r. ZdjĂŞcie jest poniÂżej ale niestety narazie on jest bez owiewek, na drugim zdjĂŞciu jest pokazany jak bedzie wyglÂądaÂł, jak go poskÂładam to napisze i dam zdjĂŞcia. To ¿ó³te na baku to naklejka z cenÂą ale juz jej niema. KupiÂłem go z allegro, gosciu gadal ze jest bezwypadkowy i ze te owiewki posprzedawal na czesci ale on jest po szlifie, widac to... Ale rama i lagi prosciutkie.ÂŚmiac mi siĂŞ chciaÂło jak do mnie z tym goÂściu przyjechaÂł i ja sie go pytam jakie miaÂł motory i wymienia ze NSR potem CBR F2 potem jeszcze coÂś tam a kumpel stoji koÂło niego i mĂłwi :"no i potem zrobiÂłeÂś prawko..."      Ale ogĂłlnie NSR-ka Âśmiga zajebiÂście    16-letni kumpel teÂż chciaÂł sobie kupic takÂą nsr-ke tylko ze starsza, ale jak go dzisiaj po wsi przewiozÂłem to powiedziaÂł ze nie kupuje bo sie zabije...      powiedzial ze nie wiedzial ze taki maly silniczek bedzie mial tyle mocy    Jechalismy 130km/h i zabraklo miejsca na wiecej, myÂśle ze 160km/h powinna isc bo mielismy 130 i jeszcze fajnie ciagla, wiec jest chyba odblokowana. No to by byÂło chyba na tyle.
Gratulacje !!! MiaÂłem starÂą NSR 125, frajdy z niej byÂło rzeczywiÂście duÂżo, bo byÂł to mĂłj pierwszy motor.Nie sugeruj siĂŞ jednak, Âże jak do 130 poszÂła szybko, to znaczy Âże pĂłjdzie i 160. Moja teÂż momentalnie osiÂągaÂła 130, a raz tylko pojechaÂłem 150 ciÂągnÂąc jÂą bardzo dÂługo i to jak siĂŞ mocno pochyliÂłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.