Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4873


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze gĂłra ze 2 tygodnie i wiosna...Tylko masakryczne Âślady pozostawiÂła ta zima...dziury na drogach...nawet na tych naszych "niby trasach".."Idzie wiosna, idzie z dalasÂłonko z gĂłry napier**laÂżaba ci**e w wodzie moczyku**a jaki ten Âświat uroczy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WlaÂśnie wrocielem z zimowego latania, rundka po szybkiego ruchu miedzy Katowicami i Sosnowcem (droga sucha wiec troszkĂŞ siĂŞ odkrĂŞciÂło), MuszĂŞ ÂłapaĂŚ kaÂżdy sÂłoneczy dzieĂą bo 19 marca wylatuje znowu do UK i do wrzeÂśnia nie poÂśmigam A miaÂłem takie plany na ten sezon Nastepnego napewno nie opuszcze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam nie kochaÌ policjii???? ale od pocz¹tku:-myœle sobie ¿e jest pogoda,kaska na serwis trzeba ino moto zawieœÌ do mechanika,wiêc nie zastanawiaj¹c siê d³ugo wsiadam na moto i z kumplem na drugim motocyklu jedziemy sobie do katowic..........o jednym zapomnia³em-dzieù kobiet dzisiaj i mnóstwo policjii - zapomnia³em napisaÌ ¿e mój nowy moto nie jest wogóle w polsce zarejestrowany-radiowóz z naprzeciwka,zawraca za nami,podje¿dza i daj¹ znaÌ ¿e mamy zjechaÌ na bok (p.s. brak tablicy)-gadka szmatka...........-ultimatum - laweta albo idziemy legaln¹ droga(od 3 do 5tyœ z³)-telefon do Sabela,moto u niego w gara¿u a ja wracam sobie na kawce 200kmh z wielkim uœmiechem dodam ¿e nie zap³aci³em nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehew sumie to oni nas zatrzymali po to ¿eby pogadaÌ co nas wyp³oszy³o z gara¿u i snu zimowego hehe troszkê pojeŸdzi³em dzisiaj,pogoda piêkna,zimna wcale nie czu³em,polecam wszystkim!!!!!!!!!!nie b¹dzcie niedzielnymi kierowcami i jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam nie kochaÌ policjii???? ale od pocz¹tku:-myœle sobie ¿e jest pogoda,kaska na serwis trzeba ino moto zawieœÌ do mechanika,wiêc nie zastanawiaj¹c siê d³ugo wsiadam na moto i z kumplem na drugim motocyklu jedziemy sobie do katowic..........o jednym zapomnia³em-dzieù kobiet dzisiaj i mnóstwo policjii - zapomnia³em napisaÌ ¿e mój nowy moto nie jest wogóle w polsce zarejestrowany-radiowóz z naprzeciwka,zawraca za nami,podje¿dza i daj¹ znaÌ ¿e mamy zjechaÌ na bok (p.s. brak tablicy)-gadka szmatka...........-ultimatum - laweta albo idziemy legaln¹ droga(od 3 do 5tyœ z³)-telefon do Sabela,moto u niego w gara¿u a ja wracam sobie na kawce 200kmh z wielkim uœmiechem dodam ¿e nie zap³aci³em nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehew sumie to oni nas zatrzymali po to ¿eby pogadaÌ co nas wyp³oszy³o z gara¿u i snu zimowego hehe troszkê pojeŸdzi³em dzisiaj,pogoda piêkna,zimna wcale nie czu³em,polecam wszystkim!!!!!!!!!!nie b¹dzcie niedzielnymi kierowcami i jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia!!
SIEMA powiedz mi jakie dokumenty miaÂłeÂś przy sobie ze Cie pusĂŚili chodzi mi o brief lub umowy itd.. jakim autem Cie zatrzymali i jaka byÂła dokÂładna gadka z gĂłry dziĂŞki za ifno../acha nie myÂślaÂłeÂś o tym zeby odkrĂŞciĂŚ zamiast przyhamowaĂŚ ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) nie miaÂłem Âżadnych dokumentĂłw oprĂłcz prawka2) Opel Astra z drogĂłwki3) motocykl ma strasznie rozregulowane gaÂźniki(dlatego ten serwis),po drugie jest Âślisko,po trzecie nie miaÂłem ochoty uciekaĂŚ od mojego ostatniego przykrego spotkania z asfaltem,po czwarte patrz punkt 4)4) zajechali mi dorge jak wjeÂżdzaÂłem na rondopzdra gadka byÂła krĂłtka i szczera do bĂłlu(typu:-czemu ten motocykl nie ma tablicy-bo nie jest zarejestrowany wiem gupi jestem p.s. dla tych ktĂłrzy uwaÂżajÂą Âże mogÂłem mieĂŚ tablice z drugiego motocykla,to policjant powiedziaÂł tak: dobrze Âże jej nie miaÂłeÂś bo mĂłgÂłbyÂś mieĂŚ sprawe za faÂłszerstwo(pewnie jakbym na kogo innego trafiÂł)
Czyli jednym sÂłowem miales SZCZĂÂŚCIE Âże trafiÂłes na normalnych ludzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema juÂż jeden sie chwaliÂł o swojej wyprwaie zimowej ;d ja teÂż muszĂŞ to byÂła poÂżegnalna , dzisiaj sprzedaÂłem moto.ZrobiÂłem dzisiaj ponad 35km prĂŞdkoÂści sie wahaÂły nieraz ponad 110km/h (jeÂździÂłem tylko po mieÂście ) Âślisko byÂło nie powiem ze nie , ale co najwaÂżniejsze zero policji !!!:D zaÂłanczam dwa filmiki zaliczyÂłem teÂż maÂłe palenie gumki musiaÂłem poczuĂŚ ten smak ludzie sie patrzeli jak na niepowiem kogo..... ale ogĂłlnie zajebi**** rozpoczoÂłem sezon :D!!!!!! LICZY SIE YNO YAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!////kur... za maÂło miejsca wrzuce ze dwie trzy fotki , filmiki moge na maila powysyÂłaĂŚpost-666-1142096592.jpgpost-666-1142096787.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.