Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4873


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Wczoraj czyta³em w¹tek "GDZIE SZUKAà WIOSNY?" i postanowi³em jej poszukaÌ w Moim mieœcie S³oùce po po³udniu piêknie swieci³o, drogi suche wiêc postanowi³em po pracy poszukaÌ tej Ÿdziry, która nie chce przyjœÌ Niestety nie odnalaz³em jej, zacza³ padaÌ œnieg, ale za to mia³em okazjê pojeŸdziÌ nieco d³u¿ej na Moim moto Zrobi³em dzisiaj 30 km, pokrêci³em sie po okolicy, wystrzeli³em na E-40, zeby przedmuchaÌ nagar na œwiecach - 200km/h pêk³o No i nawet ten Fazer mi siê podoba Nie gupi je ten motór pomimo tego, ¿e to 600-tka, ale pierun ma 95 ogierów wiêc ci¹gnie nawet zdrowo.Tak gdzies od 7 tys.obr/min czuÌ wyraŸne o¿ywienie i im wy¿ej tym bardziej habeta rêce wyci¹ga , ale jak zajdzie potrzeba to potrafi te¿ byÌ elastyczny i po mieœcie mozna œmigaÌ na dosyÌ wysokim biegu, przy stosunkowo ma³ych prêdkoœciach. Jak siê odwinie to nawet ma odejœcie, czyli siakiœ taki zakres u¿ytecznych obrótów ma ciekawy i mi On póki co odpowiada Zawieszenie tylne jak na Moje preferencje jest super, przód nieco za miêkki, a ta regulacja napiecia wstêpnego sprêzyn, to dzia³a, ale tak juz prawie przy maksymalnym wkrêceniu œrub regulacyjnyh, ale w/g mnie to i tak udany kompromis pomiêdzy komfortem resorowania, a stosunkowo dobr¹ precyzj¹ prowadzenia Owiewka przy moim wzroœcie (187cm) wystarcza tak do 170-180 km/h, póŸniej trzeba przyj¹Ì bardziej horyzontaln¹ pozycjê Wkurza mnie tylko ta ni¿sza i szersza kiera Pozycja nieznacznie pochylona, rêce szerzej, tak¿e przy szybkich przelotach znoœnie pewnie bêdzie, ale w mieœcie bola³y mnie nadgarstki trochu No, to zaspokoi³em dzisiaj g³ód jazdy, uœwini³em motura dosyÌ mocno wiêc mogê spaÌ spokojnie Szukajta zimy Zamieszcze tez kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 tygodni je¿d¿e regularnie co niedziele Ostatnio pojecha³em zatankowaÌ moto, ale w s¹siednim mieœcie (¿eby by³o ciekawiej), to prawie mi ptak odpad³ Przypomnia³o mi siê, jak kiedyœ sta³em motorem na parkingu, by³o bardzo ciep³o tote¿ jeŸdzi³em w krótkich spodenkach i podszed³ starszy Pan z lask¹ (drewnian¹ oczywiœcie ) i powiedzia³: Teraz tak hulosz na motorze w krótkich gaciach, a na staroœÌ Ci ³odetnom siusiaka i bedziesz mio³"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 tygodni je¿d¿e regularnie co niedziele Ostatnio pojecha³em zatankowaÌ moto, ale w s¹siednim mieœcie (¿eby by³o ciekawiej), to prawie mi ptak odpad³ Przypomnia³o mi siê, jak kiedyœ sta³em motorem na parkingu, by³o bardzo ciep³o tote¿ jeŸdzi³em w krótkich spodenkach i podszed³ starszy Pan z lask¹ (drewnian¹ oczywiœcie ) i powiedzia³: Teraz tak hulosz na motorze w krótkich gaciach, a na staroœÌ Ci ³odetnom siusiaka i bedziesz mio³"
Ladny sprzecik A jak tankowales w innym miescie to nie spaliles tego na powrot A Ty na siusiaka uwazaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny sprzecik A jak tankowales w innym miescie to nie spaliles tego na powrot         A Ty na siusiaka uwazaj    
W³asnie zatankowa³em doœÌ du¿o zupy i jeszcze mam w chu... du¿o Hehe, nie bój nic Stwórzmy akcje: MOTOCYKLISTO!!! CHROà SIUSIAKA Dla Paù wersja: ZAKRYJCIE... no wiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo co sie pojeŸdzi³ to sie pojeŸdzi³o... ale mia³em te¿ "ma³y" incydent Droga wygl¹da³a na bdb. Zero œniegu, tylko czasami ubity lód by³ a tak to asfalcik.No to jazda... 1...2...3 i pojawi³ siê doœÌ szybko w/w ubity lód. Oczywiœcie ko³o przednie polecia³o do góry, ja ju¿ widze siebie le¿¹cego tam dalej, zacz¹³ ca³y przód lataÌ na boki, drgania przesz³y na ca³e moto i trzepa³o mn¹ jak szmat¹. Gdybym puœci³ kierownice to gleba bankowo, ale trzyma³em skur... mocno i uda³o sie opanowaÌ motorek Nie powiem, bo potem trzeba by³o sprawdziÌ stan pampersa Oczywiœcie potem jade i œmiech, no bo jak tu byÌ nie poje**nym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ...ale te zaspy na tle moto przeraÂżajÂą
Te zaspy to jeszcze nic, za zakrĂŞtem w prawo jest podjazd pod gĂłrkĂŞ i do tego zaÂśnieÂźone koleiny Nie umiaÂłem siĂŞ przez to gĂłwno przebiĂŚ, bo moto tanczyÂło po twardym i ubitym Âśniegu jak szalone i juz myÂślaÂłem, Âże bydzie pierwsza w karierze gleba Na szczĂŞÂście mi sie udaÂło, zÂłapaÂłem asfalt a wtedy to juÂż wiecie YNO JAZDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to na wstêpie siê przywitam po zimowej absencji bo o ile pamiêtam to siê od zlotu w Wiœle jakoœ obrazi³em na moto i wszystko z nim zwi¹zane Ale tydzieù temu ogl¹da³em blejdzika i mimo ze temp. oscylowa³a w granicach 0 nie mog³em siê powstrzymaÌ i poœmiga³em trochê po wielkim parkingu przed supermarketem Problem polega³ tylko na tym, ¿e wsiad³em tak jak sta³em, czyli w zwyk³ej kurtce bez rêkawiczek czy czapki o kasku nie mówi¹c nawet.i Mimo i¿ wiêcej ni¿ dwójki nie zapi¹³em to tak zmarz³em, ¿e potem nawet kierownicy w samochodzie nie mog³em utrzymaÌ. Ale za to noc nie przespana jak siê patrzy - RADOŒà !!!!!! i têsknota na ca³ego. UTOPIMY SUKà ZIMà !!!!pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.