Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4634


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj z bĂłlem serca jestem zmuszony do sprzedaÂży mojej NSR-ki powĂłd odrazu podaje:CHCE JESZCZE POZYĂ a konkretnie jazda po asfalcie mnie jakoÂś nie krĂŞci wole teren (na asfalnie sie nie czuje tak pewnie jak w terenie ) wiĂŞc tak moja HONDZIA zostaÂła sprowadzona w grudniu ze szwajcari oczywiscie legalnie mam brief zostaÂło tylko przetÂłumaczyĂŚ dokumenty przeglÂąd zrobiĂŚ i od maja karta pojazdu ok 70zÂł wiĂŞc koszt rejestracji nas prawie tyle samo wyniesie jak byÂśmy zakupili motocykl w polsce.Stan techniczny hondzi jest BDB przez zime przeszÂła gruntowny remont lagi uszczelniacze wymiana oleji ,simeringi sprawdzenie klockĂłw hamulcowych napĂŞdu itd... motocykl jest w peÂłni przygotowany do sezonu.jedyne co moÂżna by byÂło zrobiĂŚ to tylny boczek ma maÂłe uszczerbienie tylko sprawa kosmetyki a ogĂłlnie motocykl posiada oryginalne malowanie SZWAJCARSKIE na dowĂłd moge posÂłaĂŚ linki ze stron szwajcarskich cena ok 4200zÂł POZDRAwIAM i jak cos to nr GG 3306959 i nr kom. 503-809-198 (proszĂŞ o nie komentowanie motoru w tym temacie..tylko ewentualne pytania)post-666-1140529824.jpgpost-666-1140529852.jpgpost-666-1140529939.jpgpost-666-1140530160.jpgpost-666-1140530295.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam spoko ziomka juÂż dwa razy ÂśmigaliÂśmy i on dobrze wie Âże moja NSR jest warta duÂżo wiecej za 3500zÂł stoi na allegro z chyba 89r wiec chyba nawet te 4200zÂł to nie jest wygĂłrowana cena a i tak Ty na handel ja sprzedasz za 5tys bez problemu/do puki nie znajde jakiegoÂś CROSS lub enduraka to niestety nie moge mu go sprzedaĂŚ a szkoda bo naprawde spoko koleÂś , tak POZATYM TO PISAĂ JEÂŻELI MACIE NA SPRZEDAÂŻ JAKIEÂŚ ENDURO LUB CROSSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz non stop klienta na nia i jakos spzredajesz ja juz  tygodnie no comment
KURWA mĂłwie ze do puki nie bede miaÂł czegoÂś w zastĂŞpie to nie sprzedam takie trudne ;/??? bo nie chce byĂŚ jakiÂś okres bez sprzĂŞta bo bede szukaÂł i szukaÂł a tak to sprzedam i kupie odrazu...POZDRO (a tak pozatym to sprzĂŞta tylko tutaj ogÂłaszam i sÂą kliencie wiec nie chce wiedzieĂŚ co by sie dziaÂło jak bym ja wsadziÂł na allegor pewnie telefon bym musiaÂł mieĂŚ caÂły czas w Âładowarce ) /a tak pozatym jeÂśli przeczytaliÂście caÂłe ogÂłoszenie to pisze Âżeby nie byÂło gÂłupich komentarzy bo najlepiej czyjegoÂś sprzĂŞta gnoiĂŚ.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.