Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4573


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno obchodziliœmy walentynki, które przyjê³y siê w naszym kraju na pocz¹tku lat 90-tych, a przywêdrowa³y ze Stanów. Ju¿ do samej nazwy mam pewne zastrze¿enia, poniewa¿ œw. Walenty nic nie mia³ wspólnego z zakochanymi ludŸmi. W tym samym dniu koœció³ katolicki obchodzi œwiêto innych dwóch œwiêtych Cyryla i Metodego i im te¿ walentynki w tym dniu nie s¹ na rêkê. Jednak chcia³bym w tym temacie poruszyÌ wspó³czesny problem o singlach, którzy z pewnoœci¹ nie cierpi¹ tych ca³ych walentynek. Singlii mo¿emy podzieliÌ na dwie grupy, czyli: ktoœ jest singlem z w³asnego wyboru, bo tak mu z tym dobrze i single, którzy staj¹ siê nimi choÌ tego nie chc¹, np.mieszkaj¹ w dziurze zabitej dechami, czy maj¹ problemy w nawi¹zywaniu a potem i utrzymywaniu znajomoœci itp., poniewa¿ przyk³ady s¹ przeró¿ne. Czy uwa¿asz siê za singla, je¿eli tak, to do której grupy singlii byœ siê podpi¹³ albo znasz kogoœ, kto jest a niechcia³by byÌ singlem i czy stara³eœ sie coœ zrobiÌ aby mu pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Muszem siê przyzn¹Ì ¿e chyba jestem singlem ale nie do koùca z wyboru... a mo¿e jednak po prostu jakoœ dziewczyny siê do mnie nie klej¹ a mi siem nie chce za nimi lataÌ ]:-> wiêc mo¿e to jednak wybór wszystko ma plusy i minuy - ja po prostu nie mam na to czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walentynki te swiêto mi nie podchodzi jakos komercyjne jak na mnie jak chce kupic cos albo przes³¹c jakiœ fany wierszyk czy cuœ to musze mieÌ swieto takie rzeczy to mo¿na w zwyk³y dzieù zrobiÌ tesz jestem singlem ale to raczej z wyboru i nieœmia³oœci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ja sniglem tez jestem,ale ktĂłrym to trudno powiezieĂŚ hehe
CzytajÂąc Wasze posty to wynika Âże jesteÂście wszyscy b. nieszczĂŞÂśliwi W takim razie ja mĂłgÂłbym nazywaĂŚ siebie Multi Singielm, jednak nie czuje siĂŞ nawet singielkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walentynki w/g mnie to dzien dla wszystkich ktĂłrzy sÂą zdolni do wszelkich pozytywnych uczuĂŚ ,miÂłoÂści,sympati ,zrozumienia dla innych itp.Single czy nie single nie maja tu Âżadnego znaczenia.Nico333-troche wiĂŞcej optymizmu i wiary w ludzi ,dlaczego wszystko co ma znamiona czegos dobrego, u ciebie rodzi negatywne pytania.KiedyÂś "rozdrapywaÂłeÂś" WOÂŚP J. Owsiaka,a teraz znĂłw Walentynki!?co nastĂŞpne?Brachu uÂśmiechnij sie Âżycie jest piĂŞkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teÂż jestem singlem, bo jestem nieÂśmiaÂły, bardzo wraÂżliwy i w ogĂłle siĂŞ wstydzĂŞ

CzytajÂąc Wasze posty to wynika Âże jesteÂście wszyscy b. nieszczĂŞÂśliwi
dlaczego zaraz nieszczêœliwi? wszystko ma swoje dobre i z³e strony, a do tego jeszcze dochodzi podeœcie do samego siebie i sam pogl¹d na otaczaj¹cy œwiat¿ycie potrafi byÌ brutalne, ale zeby od razu siê pod³amywaÌ? bez przesady, kazda potwora ... jak w przys³owiu, prêdzej czy póŸniej siê wpadnie a to, ze dziewczyny s¹ mn¹ zainteresowane dopóki nie zdejmê kasku, to ju¿ co innego hehehe, one poprostu nie widz¹ mojego wewnêtrzenego piêkna uszy do góry! bydzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333-troche wiĂŞcej optymizmu i wiary w ludzi ,dlaczego wszystko co ma znamiona czegos dobrego, u ciebie rodzi negatywne pytania.KiedyÂś "rozdrapywaÂłeÂś" WOÂŚP J. Owsiaka,a teraz znĂłw Walentynki!?co nastĂŞpne?Brachu uÂśmiechnij sie Âżycie jest piĂŞkne.  
MoÂżesz spaĂŚ spokojnie, niemam wymienionych przez ciebie problemĂłw, coÂś sobie uroiÂłeÂś Lubie rozmawiaĂŚ na tematy kontrowersyjne jak i interesujÂące mnie - jestes jednym z tych wolentariuszy Âże tak zapamiĂŞtaÂłeÂś tamten temat WOÂŚP byÂł moim pierwszym odwaÂżnym i kontrowersyjnym tematem, przegapiÂłeÂś inne ZaÂłwaÂżyÂłem Âże 4rumowicze lubiom o wszystkim porozmawiaĂŚ, tyylko tobie temat singli nie spasowaÂł Nieprzejmuj siĂŞ, mamy coraz wiĂŞcej dobrych psychologĂłw, pomogÂą ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sie temat podoba ,nawet sie wypowiedzia³em.Druga czêœÌ to mo¿e juz spam ale nie mog³em sie powstrzymac.Nie by³em nigdy wolontariuszem a temat zapamiêta³em bo bardzo cenie J.O.i szanuje za to co robi .Niech sobie zarabia ile chce ,inni nas okradaj¹ i zarabiaj¹ krocie (np.ci ze spó³ek wêglowych,czy prezesi banków itp,itd)i nikt lubi¹cy kontrowersyjne tematy sie ich nie czepia.Ale dajmy ju¿ spokój GRABA I DO ZOBACZENIA licze ¿e nied³ugo bêdzie wiosna ----nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze coraz czesciej spotyka sie w naszym spoleczenstwie tzw. single. Nie wazne dlaczego. Czasy sie zminiaj...ludzie pedza do przodu...daza w osiagnieciu kariry...Sa inne priorytety niz kiedys. Nie mowie, ze milosc nie jest wazna...ale bardzo intensywnie obserwuje ludzi...jestem ciekawa ich pogladow, poczynan....takie tematy...jak to nazwaliscie kontrowersyjne sa bardzo mi przydatne...Jestem singlem i w tej chwili mi to za bardzo nie przeszkadza...chociaz czasami...no coz, chyba kazdy czasami ma chwile zastanowienia sie Ale walentynki mi nie przeszkadzaja....wrecz przeciwnie, fajnie patrzec na ludzi, ktorzy wymyslaja niestworzone rzeczy..chociaz czasami to juz jest przesada...i wiem, ze w ten sposob ludzi sobie okazuja, ze sie kochaja. Wg mnie kazdego dnia powinno sie okazywac milosc, uczucie...ale walentynki...to jst taki dzien, w ktorym disadnie sie pokazuje calemu siwatu...patrze...mam wspaniala dziewczyne, chlopaka...kochamy sie....I to jest piekne...No ale jesli chodzi o moja sobe..to nie obchodze tego dnia...nawet jak nie bylam singlem...ale to juz prywatna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NajwiĂŞkszy plus bycia singlem to chyba 100% niezaleÂżnoœÌ. A co do walentynek to bardzo miÂło mi siĂŞ zrobiÂło gdy dostaÂłam miĂŞdzy innymi walentynkĂŞ od ... mojego taty 
MASZ RACJE WIESZ BYC NIEZALEZNYM TO CHYBA NAJLEPSZA STRONA MEDALU.....NIKT WTEDY SIE NA CIEBIE NIE OBRAZA...NIE ROBI WYRZUTOW O BYLE CO ...MOZESZ ROBIC CO CHCESZ TYLKO JEST JEDEN MINUS ILE DA SIE TAK WYTRZYMAC CZLOWIEK JEST TYLKO CZLOWIEKIEM I KAZDY POTRZEBUJE TROSZKE MILOSCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem singlem i powiem szczerze ze mnie to juz stresuje wszystkie laski ktore mi sie podobaja wogole nie zwracaja na mnie uwagi a te ktore mi sie nie podobaja to zas legna do mnie jak cholera tylko od czego to zalezy?? sam nie wiem kurde tak se mysle ze chyba z tego powodu pojde sie hehehehea juz wiem od czego to zalezy brzydal do brzydala lgnie hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.