Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4458


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm ,no nie wiem od czego by tu zaczac; moze od malego pytanka czy ktos bylby chetny na imprezke na Kotwicy zaraz po MBS ?? Jest jeszcze przeszlo miesiac czasu,no ale wiadomo za takie imprezki trzeba sie troszke wczesniej wziazc,pozalatwiac domki,itp. Wiem,ze co niektorym ostatnia imprezka za bardzo nie przypadla do gustu,ale wiem tez ze wiekszosci wlasnie sie podobalo Tak wiec prosze Was moi drodzy Forumowicze o jak najszybsza odpowiedz,bo jesli sa chetni,no to trzeba zaczac dzialac Acha a co do marzanny to mozna byloby utopic ja u nas w Rybniku,hehehe bo my tez mamy taka piekna "RZEKE" Nacyne tak wiec za jednym podejsciem impreza i topienie tej paskudnej zimowej"suki" No to czekam na wasza opinie Pozdrawiam :splash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja odpadam mam impreze w innym towarzystwie, a pozatym po ostaniej kotwicy ma³o pamiêtam i pewnie tymrazem by³o by tak samo, a ¿e nie bêdzie nikogo z ogólnopolskich to nie bêde mia³ z kim bezpiecznei do domu w stanei upojenia alkoholowego wróciÌ,a pozatym z¹œ bym siê wstydu majad³, wieÌ bawcie sie dobrze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, gdzie wogole znajduje sie ta Kotwica i jak tam jest. Ma ktos z was jakies fotki z tej knajpki. Jaki tam panuje klimat ? sadzac po waszych opiniach musi byc tak caÂłkiem fajnie 
Z tego co pamiĂŞtam to tam byÂłaÂś, ale na chwile. Taki oÂśrodek nad zalewem w Rudach koÂło Rybnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiĂŞtam to tam byÂłaÂś, ale na chwile. Taki oÂśrodek nad zalewem w Rudach koÂło Rybnika
Faktycznie juz mi sie przypomniaÂło... dziekuje ÂŁysy. byÂłam tam z kumpela na chwilke.Jednak nie poczuÂłysmy klimatu zabawy i pojechalysmy do domku. Zreszta ona byla po zabiegu i sie zle czula.MyslaÂłam ze to jakas Knajpka Jedno co mi sie z tym miejsce kojarzy to "Prawie jak zlot"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie juz mi sie przypomniaÂło... dziekuje ÂŁysy. byÂłam tam z kumpela na chwilke.Jednak nie poczuÂłysmy klimatu zabawy i pojechalysmy do domku. Zreszta ona byla po zabiegu i sie zle czula.MyslaÂłam ze to jakas Knajpka Jedno co mi sie z tym miejsce kojarzy to "Prawie jak zlot"   
No wtedy to byÂła kicha, poprzednio byÂło duÂżo lepiej. A jak bĂŞdzie tym razem to zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.