Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4890


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dzia³, bo w sumie to ¿aden problem techniczny, aczkolwiek chcia³bym siê poradziÌ, czy te¿ zapytaÌ Muszê kupiÌ klocki hamulcowe do przodu Do ty³u kupi³em NISSIN, ale kurna kosztowa³y 91 z³ Spoko da siê przezyc, ale teraz jak trza kupiÌ dwa komplety, to ju¿ nie je-bajka Ten burak Zaryczaùski z Motocykla sprzedaje tylko NISSINY wiêc wybór mia³em jak cholera, ale blisko tam mam to je¿d¿ê Teraz nie pojade, bo chce taùsze klocki No w³asnie i tutaj pojawia sie pytanie, gdzie takie mogê zanabyÌ i zeby nie kosztowa³y 90 z³ za komplet ?? Mog¹ byÌ Ferrodo, EBC, albo jakieœ inne gówno, byle taùsze, ale ¿eby tez kurna "mientkie" nie by³y Raczej jakies twardsze Co polecacie, gdzie i za ile mo¿na wyrwaÌ coœ sensownego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak te¿ mam ten problem, czeka mnie wymiana klocków w cbr600 F2 te¿ przód, pytam o ceny w ró¿nych miejscach przez ca³y sezon i raczej taniej ni¿ 90z³ nz strone nie znajdzieszl, a jak znajdziesz to bêdzie jakieœ gówno którego nie warto kupowaÌ oszczedzisz 30z³ a bêdziesz ¿a³owa³. Ja kiedyœ osobiœcie po³aszczy³em siê na tanie klocki z alllegro do mojej by³ej maszyny HONDY NSR125 i okaza³o siê ¿e ok³adziny w nowych klockach tych tanich by³y o po³owe cieùsze ni¿ np.FERRODO tak¿e ¿adna oszczêdnoœÌ, tylko tyle ¿e w NSR prêdkoœÌi nie te, ja bym nie przesadza³ i kupi³ po¿¹dne klocki, a powiem ci ¿e jak masz NISSINY po 90 z³ komplet to ja pytam gdzie i jaka twardoœÌ(kolor) bo z tego co zauwa¿y³em to niez³a cena i jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem ci ¿e jak masz NISSINY po 90 z³ komplet to ja pytam gdzie i jaka twardoœÌ(kolor) bo z tego co zauwa¿y³em to niez³a cena i jestem zainteresowany
Hmm musiaÂłbym w garazu zobaczyĂŚ, co tam jest na opakowaniu napisane W kaÂżdym bÂądÂź razie klocki sa niebieskie - oczywiÂście nie okÂładziny DziĂŞki wszystkim za porady ChociaÂż liczyÂłem po cichu, ze ktoÂś wie gdzie nieco taniej kupiĂŚ jakies w miare dobre klocki KiedyÂś miaÂłem w Diversion Ferrodo i byÂłem cholernie zadowolony no i cena byÂła przystĂŞpna, no ale jak nic siĂŞ nie znajdzie to kupiĂŞ te Nissiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zaoszczedz na czym innym a nie na wlasnym Âżyciu ! (ale zabrzmiaÂło ! )KtoÂś kiedyÂś powiedziaÂł i miaÂł racjĂŞ : " nie ma takiej rzeczy na Âświecie , ktĂłrej nie daÂłoby sie zrobiĂŚ gorzej i sprzedaĂŚ taniej "
Kurcze mĂłwicie tak o tych klockach i bezpieczenstwie jakbym pytaÂł o jakies klocki za 30 zl i do tego zrobione z gĂłwnolitu Czy mam przez to rozumieĂŚ, Âże np.klocki Ferrodo taĂąsze o 6 zÂł od NissinĂłw, to ÂśmierĂŚ ??:)To aÂż taka przepaÂśc jakoÂściowa, Âże jak wcisnĂŞ klamkĂŞ hamulca, to na 100% nie wyhamuje ?? Chyba trochĂŞ przesadzacie Czy inni producenci produkujÂący klocki np EBC, tez sprzedajÂą ÂśmierĂŚ ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prbowal kos klocki GoldFren?
Kiedys takich sprobowalem i bardzo zalowalem...sa do niczego Zreszta nie tylko ja mialem z nimi takie zle doswiadczenie...Wicher,jakbys chcial to moge Ci zoferowac klocki EBC w cenie 70zÂł kpl. na jedna tarcze lub EBC HH (czyli usportowione,matalowe) za 95zÂł kpl. na tarcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher,jakbys chcial to moge Ci zoferowac klocki EBC w cenie 70zÂł kpl. na jedna tarcze lub EBC HH (czyli usportowione,matalowe) za 95zÂł kpl. na tarcze.
Czy te EBC HH wykazujÂą siĂŞ lepsza skutecznoÂściÂą hamowania i wiĂŞksza trwaÂłoÂściÂą ??No i czy nie bĂŞda siĂŞ wolniej ÂścieraĂŚ niÂż tarcze ?? Jutro jade do Czestochowy wiĂŞc popytam siĂŞ tamtejszych sprzedawcĂłw o jakies sensowne klocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem kiedys na klockach hamulcowych EBC-na najtwradszej wersji ,,GOLD'' (dzieki Vitia jeszcze raz ) i moge je polecic jaknajbardziej Starly sie stosunkowo szybko, ale hamowaly bardzo dobrze....u mnie Nio ale Vitia mowil, ze u niego w GSe jak zalozyl te same to nie hamowaly-doszedl do wniosku ze mial chyba za duze progi na tarczy i klocki byly za twarde zeby sie dotrzec do tarczy,wiec nie hamowaly cala objetoscia Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.