Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4335


darusza

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co, tak czytam i czytam i powiem, ze wszyscy jesteœcie w b³êdzie najlepsze moto, to VF1000F z rocznika 84 hahahahaa do tematu, to napiszê krótkokumplowi w 954 (nie pamiêtam który rocznik) sypnê³a siê skrzynia biegów i z³apa³ piêknego szlifa na drodze, wiêc to nie tylko w R1 lec¹ takie pierdo³y, kazdemu siê mo¿e zdarzyÌ a motocykl jak kobieta - kwestia gustu - nie ma co s³uchaÌ kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja teÂż jestem zakochany w R1 oczywiÂście 2004 w gĂłrĂŞ i nie jestem pozerem.A ja do suzuki mam uraz przez 2 razy sprzĂŞgÂło.
no SÂławo, w koĂącu sie odezwaÂłeÂś a co do sprzĂŞgÂła to sÂądzĂŞ zĂŞ duÂż zasÂługa w tym Ewy a nie wadliwoÂści sprzĂŞtu a tak off topic to skoro dorobiÂłeÂś sie w koĂącu neta w domu to pisz coÂś czĂŞÂściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja R1'99 wczoraj pojecha³a do serwisu, dwójka wyskakuje na u³amek sekundy, ale jednak. Liczy³em siê z tym przy zakupie, naprawa kosztuje oko³o 1000, mam nadziejê, ¿e mi to wystarczy na d³u¿szy czas, bo nie je¿d¿ê ekstremalnie.Zdecydowa³em siê na R1 bo mi siê najbardziej podoba (u mnie jest to czynnik mocno decyduj¹cy) jest lekka i rzeczywiœcie super siê prowadzi. Nie potrafiê sobie wyobraziÌ, jakie moto mo¿e siê prowadziÌ lepiej, ale nie mam tu ¿adnego doœwiadczenia, to tylko subiektywna opinia. Na 954 nie jeŸdzi³em, ale jeœli mia³bym kupiÌ coœ z nowych roczników, to przede wszystkim wzi¹³bym pod uwagê GSX-R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, W CDM (Katowice) do ktĂłrego oddaÂłem moto powiedzieli mi, Âże jeÂżeli zĂŞby nie sÂą rozsypane to koszt wyjdzie:500 za rozbiĂłrkĂŞ i zÂłoÂżenie200 za ....hmmm.... zapomniaÂłem, po 100 za sztukĂŞ+ wodzikMam nadziejĂŞ, Âże zĂŞby bĂŞdÂą caÂłe. Objaw to szarpniĂŞcie podczas dodawania gazu (bardzo, bardzo krĂłtkie przy okoÂło 4000-6000 rpm).OkaÂże siĂŞ po rozbiĂłrce.Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer, W CDM (Katowice) do ktĂłrego oddaÂłem moto powiedzieli mi, Âże jeÂżeli zĂŞby nie sÂą rozsypane to koszt wyjdzie:500 za rozbiĂłrkĂŞ i zÂłoÂżenie200 za ....hmmm.... zapomniaÂłem, po 100 za sztukĂŞ+ wodzikMam nadziejĂŞ, Âże zĂŞby bĂŞdÂą caÂłe. Objaw to szarpniĂŞcie podczas dodawania gazu (bardzo, bardzo krĂłtkie przy okoÂło 4000-6000 rpm).OkaÂże siĂŞ po rozbiĂłrce.Trzymajcie kciuki
Mialem to samo.Masz do wymiany zebatke,przesuwke i wodzik (ok.800-900zl).Poprostu kly na przesuwce sie zaokraglaja i przeskakuja na zebatce.Dlatego szarpie.Zeby na zebatce na pewno bedziesz mial dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 954 GSXR - jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma - zaraz to mnie niedotyczy ja sie nie pierdole 04 R1 i do przodu>Ciekawe czy na 07 R1 jakaÂś nowa bĂŞdzie bo podobno sÂłyszaÂłem Âże zrobiÂą z niÂą coÂś takiego jak z R6 06 jednym sÂłowem to bĂŞdzie moja rzecia jedynka napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogloski o skrzyni to pogloski u mnie nic nie stalo sie ze skrzynia w R1 i u moich znajomych. R1 prowadzi sie jak 600 jest leciutka i krotka. Z wynikow testow to tylko GSXR ja bije ale to podobne motory kwestia gustu. ja tam i tak milosnikiem jestem suzuki. w tym roku tylko mala zmiane przeprowadzilem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fakt decyzja baardzo ciezka. Oba modele sa topowe jak na te roczniki. Ale z tego co wiem R1 jest bardziej lekka i zwinna po prostu latwiej sie ja prowadzi. Ale honda tez fajny sprzecik. jezeli chodzi o moje zdanie to bral bym R1. bardziej mi sie podoba a honda sprawia wrazenie troche ciezkiego klocka. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Ps: znajomy mial honde i byl bardzo zadowolony ale nie jezdzil jeszcze R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo iÂż uwielbiam mojÂą R1 i mimo iÂż padÂła dwĂłjka jestem zadowolony, bo w roczniku 99' raczej konkurencji nie miaÂła, byÂła liderem, ale gdybym miaÂł wybraĂŚ moto z mÂłodszych rocznikĂłw, a szczegĂłlnie 2005, to na pewno wybraÂłbym GSX-R. WÂłaÂśnie od 2005 (ale nie jestem pewien) GSX-R niczym nie ustepuje R1 jeÂśli chodzi o handling, jest chyba jeszcze lÂżejszy, ma wyÂświetlacz biegĂłw (dla mnie to super sprawa ktĂłrej nie mam teraz), jest to totalny hi-tech (m.in. tytanowe zawory).Moja wypowiedÂź bazuje na ogĂłlnie zasÂłyszanych informacjach oraz danych znalezionych w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.