Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4889


DZIMI

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam BMW 320 + gazskĂłra, xenon, szyberdach, abs, 4 x elektryczne szyby, przyciemniane szyby (tyÂł), elektryczne lusterka,wspomaganie kierownicy, bagaÂżnik otwierany z pilota,radio CD + gÂłoÂśniki , komputer, zimowe opony, neonowe podÂświetlenie, tuning, biaÂłe kierunki tyÂł. Autoalarm, immobilaizer, dodatkowe zabezpieczenie, Centralny zamek, biaÂłe zegary,Halogeny, kolor metalic.zadbany, wÂłaÂściciel nie palÂący, garaÂżowany,stan b.dobry. choinka zapachowa gratis - o zapachu kokosowym od malucha.tel. 0 513 46 30 00 cena 13 200PLN do negocjacji.Auto posiada piĂŞkne felgi BMW M 3 z oponami letnimi...Auto moÂżna obejrzeĂŚ w CzĂŞstochowie...post-219-1141769865.jpgpost-219-1141769915.jpgpost-219-1141769964.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraÂź siĂŞ   kaÂżdy ma prawo do swojego zdania BMW to tylko c......... jeÂżd¿¹ . ROZUM TO jak chcesz!!! SzczegĂłlnie takimi starymi i ¿ó³tymi od fajek
Prosze cie nie opowiadaj takich dupereli.BMki to super samochody i ciule nĂłwek z salonu nie kupujÂą, a to Âże tacy czy inni upodobali sobei takÂą marke to normalna sprawa.Maluchami teÂż jezdzi duÂżo ciuli,pewnie znacznie wiĂŞcej niÂż BMkami.Ja osobiÂście teÂż najchĂŞtniej jezdziÂłbym BMW gdyby miaÂły dobry 4x4(nie mĂłwie oX5,X3)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE ciule nie trafi³eœ to nie to, a super samochody to japoùce a przedewszystkim HONDA, ale s¹ gusta i guœciki. S¹dz¹c po podniecie t¹ BM to ty chyba w³aœnie maluchem bujasz, ja mia³em niemieckie fury, japoùskie i wiem jedno niemcom jeszcze daleko UPSSS to chyba nie ten temat gie³da mój b³¹d. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraŸ siê   ka¿dy ma prawo do swojego zdania BMW to tylko c......... je¿d¿¹ . ROZUM TO jak chcesz!!! Szczególnie takimi starymi i ¿ó³tymi od fajek
Ty a weŸ siê odpier..... od BMW. Takie kawa³ki to pisze ka¿dy smarkacz, którego boli widok wyprzedzaj¹cej go bejcy. A uogólniaÌ, ¿e kupuj¹ je tylko imbecyle, to tak jakby twierdziÌ, ¿e CBR 600 je¿d¿¹ gównia¿e, którzy chc¹ poszpanowaÌ na swoim gównianym podwóreczku przed swoimi gównianymi kolegami ! Ja je¿d¿e moj¹ ju¿ 5lat i wiem jedno: Raz BMW na zawsze BMW (a przed mia³em 2 Hondy - Concerto i Civica)!Sorry za niemotocyklowy i dodatkowo Off-Topic ale mnie koleœ rozjuszy³ (na dodatek z mojego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłw co chcesz ale jak dla mnie to nie ma to jak tyÂł napĂŞd!!!!!!!!!!!
Racja, polaĂŚ mu Bmw to Bmw, a to juz R6 to juz jeÂździ Ale ja i tak masestatyczne Merce ubĂłstwiam wbrew stereotypowi "tylko dla dziadkĂłw" A ci zoÂłnierze w 4-ro paskowych mundurach, tez czĂŞsto wybierajÂą japoĂączyki Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur juz dawno dla mnie jest pajacem ktory twierdzi ze tylko Honda,zalosne!!!BMW to super sprzety i innej marki juz nie chce.A co do tej co oferuje DZIMI to jaki to jest rok no i jaki jest tam gaz zalozony? Bo jesli nie sekwencja to masakra gdyz te silniki 2.0 24V musza miec sekwencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur juz dawno dla mnie jest pajacem ktory twierdzi ze tylko Honda,zalosne!!!BMW to super sprzety i innej marki juz nie chce.A co do tej co oferuje DZIMI to jaki to jest rok no i jaki jest tam gaz zalozony? Bo jesli nie sekwencja to masakra gdyz te silniki 2.0 24V musza miec sekwencje...
No Gixer nie zgodze siê...Ja mam silnik M50 czyli 2.0 24V i od ok 110.000 na gazie nie sekwencji.Silnik ca³y przebieg ma 220.000 i mruczy a¿ mi³o...¯adnych wystrza³ów, szarpniêÌ nic...Wiêc nie musi byÌ sekwencja, wa¿ne by by³ dobry produkt dobrze zainstalowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.