Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4881


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio myÂślaÂłem troche nad zorganizowaniem zlotu. Wiem, Âże to nie tak hop siup ale powiem na czym stoje pĂłki co. W mojej mieÂścinie jest zbiornik wodny (pÂływanie, rowerki wodne itp). Co roku sÂą tu organizowane festyny miejskie (wakacje). Wiecie jak to wyglÂąda: muzyka, zabawy, jedzonko, picie itp. PomyÂślaÂłem Âżeby "podczepiĂŚ" siĂŞ pod takÂą impreze zlotem motocyklowym. Znam siĂŞ z burmistrzem, spoko facet. Mam znajomych w Radzie Miasta. OgĂłlnie z tym moÂże nie byÂłoby problemu, muszÂą byĂŚ tylko (aÂż) zgody wÂładz miasta. Do tego promocja (znajomi w gazetach) byÂła by dobra. Co moÂże byĂŚ wiĂŞcej potrzebne? Jakby siĂŞ udaÂło to wiecie... JesteÂście zaproszeni wszyscy ProszĂŞ o jakieÂś podpowiedzi, bo moÂże byĂŚ piĂŞknie Ma ktoÂś jakieÂś doÂświadczenie w tych sprawach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bedziemy organizowac zlot motocyklowy (bez podczepki pod inna impreze) na terenie zamknietym bedziemy sie starac zeby bylo dobre naglosnienie z jakimis kapelami , piwko , zarelko , jakis streeptease , konkursy z nagrodami ognisko itp.I to nie jest takie proste jak sie wydaje w jedna osobe chyba nic nie zdzialasz a podpinac sie pod jakis festyn to nie jest chyba dobry pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Âże lepiej sie robi zlot osobno, ale byÂło by mi Âłatwiej zorganizowaĂŚ. SprĂłbowaĂŚ moge Zlot byÂłby organizowany w ÂŁazach koÂło Zawiercia, przy zbiorniku wodnym "Zalew" Termin to koniec wakacji
Zrob cos a zajrzymy z chlopakami z zawiercia napewno spora grupa.A narazie zapraszamy do nas na rozpoczecie seozonu 2006 Zawiercie-Siamoszzyce.W tamtym roku robilismy zakonczenie w tym bedzie ropoczecie i pewnie tez zakonczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob cos a zajrzymy z chlopakami z zawiercia napewno spora grupa.A narazie zapraszamy do nas na rozpoczecie seozonu 2006 Zawiercie-Siamoszzyce.W tamtym roku robilismy zakonczenie w tym bedzie ropoczecie i pewnie tez zakonczenie
No to czekam tylko na jakiÂś znak i jestem u Was bankowo Trzeba siĂŞ bawiĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko nie w  jednym terminie rozpoczĂŞcie-zakoĂączenie Bo musimy Motobandit wypiĂŚ zaleg³¹ flaszkĂŞ ja stawiam
HEHEHE nie no nie wszytsko na raz terminy beda rozne , no chyba ze bedziemy sie bawic pare miesciy to zrobimy 2w1 hehehe.A co do flaszki wodki nie pije ale mozemy piwkiem nadrobic A co do tych zlotow w Lazach to nie wiem czy wiesz Fred ale jakies 8-9 lat temu byly kiedys zorganizowane 2 takie zloty w Lazach nad zalewem ale rok po roku ktos sie zabijal na moto i skonczylo sie.Zostalo to zabronione , ale kto to organizowal to nawet nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych zlotow w Lazach to nie wiem czy wiesz Fred  ale jakies 8-9 lat temu byly kiedys zorganizowane 2 takie zloty w Lazach nad zalewem ale rok po roku ktos sie zabijal na moto i skonczylo sie.Zostalo to zabronione , ale kto to organizowal to nawet nie wiem.
Wiem, ¿e by³y i mo¿e dlatego byÌ trudno... Zgin¹³ tam na motorze mój kolega z winy babki, która wyjecha³a z podporz¹dkowanejMo¿e ludzie zmieni¹ myœlenie i bêdzie ok... zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myÂślaÂłem troche nad zorganizowaniem zlotu. Wiem, Âże to nie tak hop siup ale powiem na czym stoje pĂłki co. W mojej mieÂścinie jest zbiornik wodny (pÂływanie, rowerki wodne itp). Co roku sÂą tu organizowane festyny miejskie (wakacje). Wiecie jak to wyglÂąda: muzyka, zabawy, jedzonko, picie itp. PomyÂślaÂłem Âżeby "podczepiĂŚ" siĂŞ pod takÂą impreze zlotem motocyklowym. Znam siĂŞ z burmistrzem, spoko facet. Mam znajomych w Radzie Miasta. OgĂłlnie z tym moÂże nie byÂłoby problemu, muszÂą byĂŚ tylko (aÂż) zgody wÂładz miasta. Do tego promocja (znajomi w gazetach) byÂła by dobra. Co moÂże byĂŚ wiĂŞcej potrzebne? Jakby siĂŞ udaÂło to wiecie... JesteÂście zaproszeni wszyscy   ProszĂŞ o jakieÂś podpowiedzi, bo moÂże byĂŚ piĂŞknie Ma ktoÂś jakieÂś doÂświadczenie w tych sprawach?
Ja w tym roku chyba jeszcze do Was nie dobije bo na 125 bede sie kulal Na nastepny rok predzej A wogole ejstem zaproszony? Moze poznaniacy wstepu nie maja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu w Siamoszycach -na 99% mamy goscia co oblaci cala scene lacznie z kapela ( a nie jest to 500 czy 1000 zl), drugi da najprawdopodobniej na zarelko. Kolo zalatwia tez browary Tyski ( to jest troszke trudne ),mamy nadzieje ze da rade. No i juz projektuje Bandit plakaty informujace o zlocie.W radiu Roxy mamy obiecana reklame i w Gazecie. To tak na poczatek .Jak bedziemy wiedziec wiecej zalozymy tema .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.