Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4654


Motobandit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Honda taka seeee.Mam nadzieje ze SUZUKi bedzie ladniejsza
Ale jakbyschail zeby wygladala ???? Jak ci sie Honda nie podoba ??? Powiedz tak pi razy drzwi kazda mysl sie przyda poki jestesmy na fazie projektu.My chcemy narazie cos robic na podobizne Hondy.Potem moze beda kolorowe koszulki i bluzy.Jak cos dajcie jakies pomysly.Potem beda koszuli motocykli w karykaturze i kolorze ale oczywiscie cena wzrosnie napewno powyzej 20 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki , moze by zrobic 2 lub 3 projekty koszulki ..Na pewno bylo by fajnie gdyby na jednej z koszulek (moze byc czarna) na plecach byÂł umieszczony znak gsxra..(nie za duzy i nie za maÂły..) ale bez motocykla,sam logos...a z przodu moze byc maÂły napis Suzuki (gdzies na cycku ) post-1403-1140949707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki , moze by zrobic 2 lub 3 projekty koszulki ..Na pewno bylo by fajnie gdyby na jednej z koszulek (moze byc czarna) na plecach byÂł umieszczony znak gsxra..(nie za duzy i nie za maÂły..) ale bez motocykla,sam logos...a z przodu moze byc maÂły napis Suzuki (gdzies na cycku   ) 
No da sie zrobic i mozliwe ze bedzie cos takiego ale raczej nie chcemy tak skromnie , bedzie jakis gixer na przodzie prawdopodobnie tez w jakims tribalu a z tylu na cale plery gsx-r I cos extra na rekawku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Hondy wydaje siĂŞ byĂŚ trochĂŞ przegadana. SzczegĂłlnie z tymi triballami na dole... Ale to moja osobista opinia, wiĂŞc proszĂŞ mnie nie wyzywaĂŚ od no moÂże same skrzydÂła z napisem na plecach? takie duuuÂże.a z przodu motocykl i napis. myÂślĂŞ, Âże to by lepiej wyglÂądaÂło. te triballe sÂą wszechobecne w lousie na przykÂład. I z tego co wiem, to nie sprzedajÂą siĂŞ najlepiej. A na dyskotekĂŞ teÂż siĂŞ w niej nie pĂłjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka Hondy wydaje siĂŞ byĂŚ trochĂŞ przegadana. SzczegĂłlnie z tymi triballami na dole... Ale to moja osobista opinia, wiĂŞc proszĂŞ mnie nie wyzywaĂŚ od  no moÂże same skrzydÂła z napisem na plecach? takie duuuÂże.a z przodu motocykl i napis. myÂślĂŞ, Âże to by lepiej wyglÂądaÂło. te triballe sÂą wszechobecne w lousie na przykÂład. I z tego co wiem, to nie sprzedajÂą siĂŞ najlepiej. A na dyskotekĂŞ teÂż siĂŞ w niej nie pĂłjdzie
Generalnie sie zgadzam, ale wolalbym bym bez moto ale za to, zeby na plecorach byl napis "CBR" z przodu duze skrzydlo "Honda". na rekawy moga byc trybale.wariant 2 ( ) to z tyl i z przodu po logo hondy na rekawy napis cbr i jakies haslo reklamowe typu Power of dreams albo cos co promowalo fajerblejdy (jak u suzki own the race track)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda opinia jest mile widziana , ale niestety nie da rady dogodzic kazdemy bo by trzeba bylo zrobic 20 wzorow jednej np.Hondy.Zawsze jeszcze mozemy cos zmienic w projekcie zanim wyjdzie do druku.Pewnie bedziemy robic jeszcze w kolorze cos w stylu na piersi tylko skrzydlo z napisem honda a na plecach wielkie logo skrzedelko z napisem.Ale wszystko w swoim czasie nie da radyu na wszystko naraz.Dajcie sie nam rozkrecic Z czasem beda kolorowe karykatury motocykli bardzo ladne wzory ale na to jeszcze poczekamy Tak na marginesie bedziemy sie starac zeby koszulka nie przekroczyla kwoty 20 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jak najbardziej piszĂŞ siĂŞ na koszulkĂŞ honda Projekt zostawiam wam ma byĂŚ tylko skrzydeÂłko i gdzieÂś CBR Jak by byÂły bluzki to teÂż chĂŞtnie siĂŞ piszĂŞ.Kiedy bĂŞdzie wiadomo coÂś wiĂŞcej na temat jak wyglÂądajÂą, za ile sÂą, i wogĂłle kiedy bĂŞdÂą Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakies 2-3 tygodnie koszulki powinny wejsc do druku.Narazie czekamy jeszcze na reszte projektow bo trzeba przerobic to czy tamto.Jak juz bedziemy je mieli oczywiscie zamiescimy nowy temat odrazu z wzorami.JEST PLAN ROBIENIA TEZ KOSZULEK FORUM MOTOCYKLISTOW SLASKICH oczywiscie w orginalnej wersji.Ale poczekajcie jeszcze troszeczke.Zainteresowanych widze sporo osob ale nie wiem czy kazdemu wpadniemy w gust z koszulkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowaÂł zrobiĂŚ, Âże jak jest duÂżo chĂŞtnych na koszulke hondy czy suzi to zrobiĂŚ 2 modele a jak jest maÂło to jeden. Nie Âżebym dyskryminowaÂł tych drugich A co do forumowych koszulek to jeszcze jak by byÂły z nickiem Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakies 2-3 tygodnie koszulki powinny wejsc do druku.Narazie czekamy jeszcze na reszte projektow bo trzeba przerobic to czy tamto.Jak juz bedziemy je mieli oczywiscie zamiescimy nowy temat odrazu z wzorami.JEST PLAN ROBIENIA TEZ KOSZULEK FORUM MOTOCYKLISTOW SLASKICH oczywiscie w orginalnej wersji.Ale poczekajcie jeszcze troszeczke.Zainteresowanych widze sporo osob ale nie wiem czy kazdemu wpadniemy w gust z koszulkami 
taka koszulke forum motocyklistow tez bym chetnie wzial (oprocz tych 2 co napisalem wczesniej). co do wzorow to najbardziej pasowaloby mi zeby :-yamaha miala male logo i napis "YAMAHA" z przodu, i duze logo i napis z tylu-honda byla jakos zwiazana z honda shadow (moj staruszek kupil i tez by chcial koszulke)pzdr wojtekgg dla przypomnienia : 3387415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka koszulke forum motocyklistow tez bym chetnie wzial (oprocz tych 2 co napisalem wczesniej). co do wzorow to najbardziej pasowaloby mi zeby :-yamaha miala male logo i napis "YAMAHA" z przodu, i duze logo i napis z tylu-honda byla jakos zwiazana z honda shadow (moj staruszek kupil i tez by chcial koszulke)pzdr wojtekgg dla przypomnienia : 3387415
Nie dogodzimy wszystkim narazie chcemy zrobic projekt koszulki ktory umieszcielm wczesniej ( przyklad Hondy) i wszystkie wzory Yamaha Honda Suka i Kawas beda wzorowane na tej Hondzie.Drugi rodaj bedzie tak jak spora ilosc osob sobie zyczyla dalikatny napis na przodzie logio i nazwa firmy i z tylu na calych plecach logo i nazwa firmy + molziwe ze jakis dopise rekalamowy jak to ma wiekszosc firm japonskich.Narazie przewidujemy takie cos.Mozliwe ze jak znajdzie sie wieksza ilosc osob chetnych na koszulki forumowe to tez je bedziemy wykonywac w orginalnej wersjii.Niestety bez nickow bo matryca do wykonania tekiego nicka jest droga.Z biegiem czasu bedziemy chcieli wprowadzic 2-stronen koszulki kolorowe.Mamy juz wzory i napewno spora ilosc ludzi nie tylko z forum bedzie zachwycona Z pozdrowieniami Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.