Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4314


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz ja.Wojtek Wojtusik ur. 9 marca 1974 (dobrze, Âże mama wytrzymaÂła jeden dzieĂą dÂłuÂżej) w Rudzie ÂŚlÂąskiej. PodstawĂłwka, liceum i kupa przyjació³ w Rudzie. Potem Politechnika wydz. Budownictwa i podyplomowo ZarzÂądzanie PrzedsiĂŞbiorstwem (strata czasu ale taka byÂła moda parĂŞ lat temu). Teraz mieszkam w Bytomiu ale sercem i duszÂą jestem w Rudzie.KoszykĂłwka, pÂływanie (trochĂŞ zaniedbane), bieganie a w zimie narty. Poza tym podró¿owanie. Ale nie w zorganizowanych grupach autokarem. PreferujĂŞ wolnoœÌ wiec najczĂŞÂściej koĂączy siĂŞ wypoÂżyczeniem samochodu. Polecam wyprĂłbowaĂŚ ronda w Irlandii (lewostronny ruch ). MoÂżna siĂŞ spociĂŚ.Urodzony kierowca. W wieku 8 lat przesun¹³em sÂąsiadowi garaÂż maluszkiem ojca. Jednoczesne operowanie gazem i kierownica to byÂło na mnie za duÂżo. SkupiÂłem uwagĂŞ na gazie potem motorynka i w liceum skuterek Simson (innych wtedy nie byÂło ale i tak udany model jak na tÂą, socjalistycznÂą czêœÌ Europy). Potem przerwa z jednoÂśladami (wydatki zwiÂązane z mieszkaniem, samochodem itp.) Rok 2004. WiedeĂą. Kolega proponuje wypad za miasto do knajpki. PrzyjechaÂł BandytÂą 1200. No i siĂŞ zaczĂŞÂło. Choroba nieuleczalna. 2005 rok. PowrĂłt do kraju, kurs prawa jazdy i od lipca jestem szczĂŞÂśliwym (i to jak!!!!!) posiadaczem jajka. W przyszÂłoÂści planowany sportowy turystyk o pojemnoÂści 1000 lub wiĂŞcej. Marzenia Âżycia – objechanie USA wzdÂłuÂż i wszerz i jeszcze dookoÂła na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To mo¿e teraz Ja:Grzegorz Bauch (kolejny ŒWIR), urodzony 24 stycznia 1977 roku w Tychach, z wykszta³cenia jestem elektro-mechanikiem samochodowym, obecnie pracujê jako serwisant-informatyk w ma³ej firmie komputerowej,prywatnie zajmujê siê instalacj¹ systemów alarmowych oraz telewizji przemys³owej. W ¿yciu mia³em ró¿ne pasje ¿eglarstwo, karate, scouting, troszke szfenda³em siê po jaskiniach i ska³kach Jury Krakowsko-Czêstochowskiej, a motocykle by³y od zawsze (tzn. od kiedy pamiêtam) Lata 1999-2000 spêdzi³em w wojsku. (chyba najlepszy okres w moim ¿yciu)Chcia³em jechaÌ do Kosowa - ale nie wysz³o Moja pasja motocyklowa mia³a ciê¿k¹ przeprawê, rodzice nigdy nie pozwolili mi kupiÌ jednoœlada, (pierwsze moto) motorynkê kupi³em na pó³ z koleg¹ za sprzedany z³om (ciê¿ko zarobione pieni¹dze) rodzice oczywiœcie nie mogli siê o tym dowiedzieÌ, a pierwsze wiêksze moto MZ250 kupi³em w wieku 16lat te¿ po kryjomu przed starymi, trzyma³em j¹ w piwnicy i remontowa³em (rozebra³em j¹ co do œróbki, a potem j¹ posk³ada³em-i nawet jeŸdzi³a) W paŸdzierniku 1998 r. siedz¹c z kolegami w knajpie przy piwie powiedzia³em ¿e to jest moje ostatnie piwo i tak siê sta³o (a lubi³em sobie wypiÌ - czêsto do upad³ego ) nikt w to nie wierzy³ ¿e tak bêdzie - a tak jest a¿ do dziœ. Palenie rzuci³em w 2002r (nie pale fajek, ale pale FAJE !!! - bo lubie) Od 12 lat sytuacja finansowa zmusza do pracy za zachodni¹ granic¹ 2 m-ce w roku, inaczej nie byloby "moto" i lepszego standadru ¿ycia. Teraz mam ju¿ rodzinkê: kochaj¹c¹ ¿onê, dwie œliczne córeczki i upragnionego Chopperka w gara¿u. Jeszcze dorobie siê w³asnego domu, Midnight Star-a lub Harleya i bêdê najszczêœliwszym cz³owiekiem pod s³oùcem. No to idê spaliÌ jak¹œ fajkê pokoju za zdrowie motodawców. Houk !!! (Niech moc bêdzie z Wami motomaniacy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tero jo:Michalski Krzysztof, pseudonim-misiek KAWALER(dziewczyny no....atakowaÌ );Urodzi³am sie 22.09.1985r. w Lêdzinach w trakcie wesela(ale zawieŸli mnie na porodówe) -broni³em sie... nogami i rêkami no ale...wyci¹gli mnie -i to by³ ich pierwszy b³¹d 2 b³êdem by³o wys³anie mnie do szko³y: podstawówka minê³a oki- zacze³y sie fajki(POULARNE-marka fajek) , tanie ochydne wina po szkole i takie tam(FUJJJ)PuŸniej technikum elektroniczne-5 lat obijania sie i imprezowania. Wiêcej czasu spêdza³em w robocie ni¿ w szkoole ale jakoœ uda³o mi sie uzyskaÌ dyplom i mature Obecnie dalej pracuje w warsztacie samochodowym ale planuje za³o¿yÌ swój interes-elektonika samochadawa!!Chyba dziêki okolicznoœciom moich narodzin jestem typem imprezowicza- co tydzieù jaka biba, choÌ ostatnimi czasu o tym jaka by³a impreza dowiaduje sie od kolegów (jouke)...........................jush ca³y spocony jestem.........uch...Posiadam SUZUKI dr 125 ale myœle o NSR-ce, psa, rower i g³owe pe³n¹ pomys³owNo planuje wyjazd do Great Bretan w celach zarobkowych(jedzie kto??) ale niewiem jak to bedzieZawsze uchachany, skromny, zabawny-ogó³em FAJNY CHOP No tyle dziêki za wys³uchanie i trzymajcie sie PAPA !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy..Skalar w niektorych kregach znany rowniez jako Marcin, tak mnie ochrzczono i juz, imie troszke zbyt pospolite.. ale sie zdazylem przyzwyczaic Na tym swiecie paletam sie juz pare ladnych latek, a dokladnie to od 3 wrzesnia 85 roku kiedy to po raz pierwszy wyjrzalem na swiatlo dzienne.Juz od bajtla bylo we mnie widac pewny pociag do motoryzacji, jednymi z pierwszych slow jakie udalo mi sie wypowiedziec bylo 'tuku tuku, tuku tuku' ktorymi to okreslam przejezdzajacy traktor dziecko raczej dosc spokojne (ale nie mowie ze swiete.. o nie.. ) wystarczylo dac mi samochodzik i caly dzien mialo sie mnie z glowy. Ogolnie jak kazde dziecko szczescie dla rodzicow, ale tez i male utrapienie Zawsze pelno pomyslow do zabawy, na rowni z motoryzacja czyli autkami lubialem zwierzaki, a moja pasja byly dinozaury (chcialem byc wterynarzem) zbieralem tez obrazki Turbo, ktorych po dzis dzien mam niezla kolekcje, choc juz troszke po przejsciach (mlodsza siostra je dorwala).Musze przyznac za mialem jeszcze pare innych planow co do przyszlosci bo oprocz weterynarza chcialem jeszcze byc pilkarzem, strazakiem, policjantem, pisarzem, kierowca rajdowym, DJ'em kosmonauta nie chcialem byc, bo wiedzialem ze to nierealne no i na koniec.. gitarzysta, moje wielkie marzenie ktore niestety sie nie spelnilo (nie ma to jak wrodzony talent ) Oczywiscie nie ominela mnie edukacja i tak o to po roku przedszkola przyszla kolej na osiem lat pedalbudy, ktora to z perspktywy czasu bardzo milo wspominam (pierwsze browary , wtedy tez zaczela sie moja najwieksza pasja, ktora trwa nieprzerwanie az do teraz.. czyli motocykle.. ahh jaka wtedy mielismy bande motorowerowa.. niestety z calej ekipy 'czynnym' motocyklista pozostalem tylko ja a szkoda) Pozniej przyszla kolej na technikum, gdzie po 5 latach meczarni uzyskalem dyplom Technika Elektronika buaahaha Obecnie zaocznie studiuje na AE w Katowicach na wydziale Finansow i Ubezpieczen kier. Finanase i Bankowosc.O motocyklach i calej mojej historii z nimi zwiazanej moze nie bede sie tu rozpisywal, zeby Was tu zbytnio nie zanudzac, choc i tak pewnie juz to robie Powiem tylko ze miniony sezon spedzony z Wami psycholami byl chyba najlepszy w mojej motocyklowej karierze i mam nadzieje ze to byl dopiero poczatek tego co nas czeka w nastepnych latach. Obecnie oprocz motocykli moja druga pasja jest muzyka, a slucham naprawde wiele i to przeroznej muzy, staram sie nie ograniczac do jednego gatunku, choc najblizej memu sercu lezy jak to kiedys ladnie okreslil moj kolega.. 'muzyka gitarowa' Moim ulubionym gatunkiem filmowym jest.. komedia romantyczna choc na liscie moich filmowych bestsellerow niejako na przekor znajduja sie filmy ktore z komediami nie maja za wiele wspolnego. Bardzo lubie tanczyc choc nie umiem Na co dzien jestem kierowca (niestety nie rajdowym ) i pomykam biala konserwa o nazwie Fiat Ducato. Aha.. stan cywilny - kawaler Ogolnie, jak to mnie okreslila moja nauczycielka od polskiego, bardzo mily synek ktoremu dobrze z oczu patrzy Jesli sa jakies pytania to dawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no temat sie rozwijai to pieknie... chcialbym co dopisac ale w obecnej sytuacji jednorekiego bandyty topisalabym ze dwa dni, ale tak za 7-8 tygodni jak znowu moj stan fizyczny bedzie normalny to cos wyszkrobie...kmmisiek widze ze jestes z jedynej miejscowosci na "Y" pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja Mam na imiê Kaska, ur. siê 21 (oczko ) lipca. 1988 r. w Starachowicach i tu mieszkam. Moimi najwiekszymi pasjami sa motocykle i konie,. Konno jezdze 7 lat. Moja mi³oœÌ od motorkow zaczela sie niepamietam kiedy, bo pamietam siebie jako takiego malego brzdaca co mowil " jak bede duza to kupie sobie motor i beda mi wlosy spod kasku wialy " Ale jak widaÌ nie jestem jeszcze duza, bo motorku nie zakupilam Tak poza tym to uwielbiam wszystkie sporty extreme ( ktore nie sa zwiazane z wysokoscia- bo sie boje ), dobre imprezki, byc w fajnym towarzystwie, muzyke i taniec Jakie plany? Napewno zakupic motocykl ( honda cbr 600f4i to na poczatek potem moze kawasaki zx12r - heh marzenia), jak juz bede miala motocykl to na pewno kazdy wolny czas ( no prawie kazdy ) mam zamiar poswiecac na cwiczenie stuntu, tak pozatym to planuje dostac sie na farmacje we Wrocku lub w Krakowie i od razu po studiach wyjechac do Anglii A co bedzie to siê okaze Tyle o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(k....iwki chyba:P)nie no trzymajcie mnie Skalar uzekÂło mnie to,seryjnie hehee...korde podoba mi sie to:) fajnie sie czyta no i nie wiedzialam z elubis zkomedie romantyczne:) se pooglÂądmay kiedys
Dzieks co do ogladania.. to zapraszam Cie ze Spunem do mnie na kawa.. se urzadzimy wieczor filmowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sie tak¿e dopisze:Nazywam sie Wojtek, chodze do Gimnazjum w Paniówkach ( Paniówki wam chyba znane z zlotów w BUMIE ). Za pare dni bede mia³ 14 lat, dok³adnie urodzi³em sie 11 marca 1992 r. Moje zainteresowania to oczywiscie MOTOCYKLE oraz jazda na rowerze ( przedewszystkim wycznyny na rowerach ) na motocyklach tak¿e:Pi muza!!! Motocyklami zacz¹³em siê interesowaÌ od k¹d Zimer wzi¹³ mnie raz w³aœnie do buma na zlot, mia³em wtedy jakieœ 9 lat moze 10. Najbardziej podoba mi siê R1. Na wiosne mam zamiar kupiÌ Simsona. W przysz³oœci mam zamiar œcigaÌ sie w jakiœ mistrzostwach najlepiej w Mistrzostwach Œwiata SuperBike ! ChoÌ powoli trace nadzieje nawet na MMP.To tyle....Pozdrawaiam THE DOCTOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.