Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4748


Seba22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i potrzebuje pomocy , czy znacie moÂże jakiegoÂś dobrego mechanika? mam Kawasaki ale coÂś poszÂło w silniku a nie chce tego caÂłkiem spaprac BĂŞde bardzo wdziĂŞczny za pomoc lub podanie mi namiarĂłw na jakiegoÂś dobregi majstra. Z gĂłry dziĂŞkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sa to stuki regularne i powtarzajace sie przy okreslonych obrotachto moze to byc wina rur wydechowych tzn. kolanka miedzy glowica a tlumikami .w moim moto ( kz 750 ) tez tak mialem . silnik przy kazdym dodaniu gazu dzwonil jakby mial sie za chwile rozleciec . potem okazalo sie ze ze pierwszy odcinek rury wydechowej ma podwojne scianki ( rura w rurze ) i odpadl skorodowany kawalek rury wewnetrznej . efekt opisalem wyzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli sa to  stuki regularne i powtarzajace sie przy okreslonych obrotachto moze to byc wina rur wydechowych tzn. kolanka miedzy glowica a tlumikami .w moim moto ( kz 750 ) tez tak mialem . silnik przy kazdym dodaniu gazu dzwonil jakby mial sie za chwile rozleciec . potem okazalo sie ze ze pierwszy odcinek rury wydechowej ma podwojne scianki ( rura w rurze ) i odpadl skorodowany kawalek rury wewnetrznej . efekt opisalem wyzej .
Albo panewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to sa takie raczej regularne stuki mieszane z takim jakby tarciem:( wydaje mi sie Âże to gdzieÂś koÂło zaworĂłw , lb gdzieÂś w tamtej okolicy , nie jestem wstanie dokÂładnie powiedzieĂŚ macie moÂże namiary na jakiegoÂś mechanika z CzĂŞstochowy lub okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moÂże byĂŚ ÂłoÂżyskowanie waÂłkĂłw,luzy zaworowe,luz na pierÂścieniach,luzy na sworzniu................ciĂŞÂżko powiedzieĂŚ przez internet.......a lepiej nie zgadywaĂŚznajdz mechanika i kieruj siĂŞ tym co on ci powie a nie koledzy z forum(choĂŚ chcÂą jak najlepiej,jednak za maÂło wiemy,nikt motocykla na oczy nie widziaÂł wiĂŞc raczej nie ma moÂżliwoÂści pomĂłc) aha niech to bedzie mechanik motocyklowy a nie "zÂłota rÂączka"PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NapisaÂłem popatrz do gĂłry , tak dokÂładnie nie wiem gdzie to stuka ale wydaje mi siĂŞ Âże w okolicy zaworĂłw , nie wiem gdzie dokÂładnie i dlatego szukam mechanika z CzĂŞstochowy lub okolic. bo chce go do rozpoczĂŞcia sezonu naprawiĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy zacze³o lekko stukaÌ po chwili g³oœniej a potem tu jusz maszyna zacze³a s³abn¹Ì i stane³a , tyle ¿e mo¿na j¹ zapalic i chodzi tylko ca³y czas tak jakby coœ stuka³o i troche tar³o Totalna poraszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.