Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4722


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

1. Piwo jest zawsze mokre. Nad cipk¹ trzeba popracowaÌ. Punkt dla PIWA.2. Ciep³e piwo fatalnie smakuje. Punkt dla CIPKI.3. Naprawdê zimne piwo daje ogromn¹ satysfakcjê. Punkt dla PIWA.4. Jeœli po tym jak weŸmiesz haust swojego ulubionego piwa, znajdziesz w³os miêdzy zêbami - mo¿esz zwymiotowaÌ. Punkt dla CIPKI.5. DziesiêÌ piw jednej nocy i nie mo¿esz dojechaÌ do domu. DziesiêÌ cipek jednej nocy a nie chcesz nigdzie jechaÌ. Punkt dla CIPKI.6. Jeœli u¿yjesz zbyt du¿o piwa w miejscu publicznym, twoja reputacja mo¿e ucierpieÌ. Jeœli u¿yjesz cipki w miejscu publicznym - staniesz siê legend¹. Punkt dla CIPKI.7. Jeœli zatrzyma ciê policjant i bêdzie czuÌ od ciebie piwem, mo¿e ciê zaaresztowaÌ. Jeœli bêdzie czuÌ od ciebie cipk¹, mo¿e ci postawiÌ piwo. Punkt dla CIPKI.8. Normalnie nie spotyka siê starego piwa. Punkt dla PIWA.9. Za du¿o piwa i zdaje ci siê ¿e widzisz UFO, za du¿o cipki i zdaje ci siê ¿e widzisz BOGA. Punkt dla CIPKI.10. W wiêkszoœci krajów piwo jest opodatkowane. Punkt dla CIPKI.11. Jeœli masz nastêpne piwo, pierwsze siê nie wkurw*a. Punkt dla PIWA.12. Zawsze masz pewnoœÌ czy jesteœ pierwszym, który otwiera swoje piwo. Punkt dla PIWA.13. Jeœli potrz¹œniesz piwem, wzburzy siê, ale po paru chwilach wróci do normy. Punkt dla PIWA.14. Zawsze wiesz ile piwo bedzie ciê kosztowaÌ. Punkt dla PIWA.15. Piwo nie ma matki. Punkt dla PIWA.16. Piwo nigdy nie oczekuje od ciebie przytulania przez pó³ godziny po tym jak je wypi³eœ. Punkt dla PIWA.Punktacja koùcowa:PIWO 9CIPKA 7Odwieczna zagadka zosta³a rozwi¹zana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie chodzi o wlewanie piwa do cipki ja mam lepszy pomysÂłnajpierw porzÂątnioe sei browarem zaprawiĂŚ  a puÂżniej na cipiki...tylko co to jest te cipki
Komandos co Ty los.Cipki nigdy nie miales w ustach???Los.Cipek to takie fajne co mozesz w dloniach potrzymac, polizac i posmakowac! I podobno Polacy beda mieli prawo do tego (produkt regionalny)!Chociaz wedlug mnie jak tego w wodzie jakis czas nie potrzymasz to sie za bardzo slone robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze piwko jest lepsze ale bez cipek swiat bylby smutny buhehehehe  Numer mojego postu jest zajebisty buhehehehehe
hehe 13- bedzie zjeba oÂścipki przy dorodeze z tirami duÂżo i tanio?? tam tylko jagodami chandlujÂą i jakieÂś na w pĂłl nagie panie machaja biustami.... A OSCIPKĂW ani Âśladu a mam jeszcze pytanie do czego sÂłuÂży sisiak bo mama mi mĂłwi Âże jak sama nazwa wskazuje do siknaia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChĂŞtnie sie z toba zmierze ale na browar..mieszanie odpada...a perfumĂłw nei pije      
no problem sie ustali siakis termin jak mnie wygipsuja i naprawia do konca... ale wisz ja tak 3-4 browary a pozniej yno czysta chyba ze ja bede pic driny a Ty browary ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem sie ustali siakis termin jak mnie wygipsuja i naprawia do konca... ale wisz ja tak 3-4 browary a pozniej yno czysta chyba ze ja bede pic driny a Ty browary ??
yyyyyyy troche mnei zatkaÂło....pijemy do upadÂłego czy az odlecisz?a co do terminu to myÂśle ze na ktĂłrymÂś spotkaniu sie napijemy tylko widzisz z tÂą czystÂą jest problem ... piwem mnei nei powalisz a czysta w uÂłamku sekundy odpadam....a co do drinĂłw sie nei wypowiem bo mam zÂłe przeczucia ale na browar nie ma sprawy tylko czy oni tyle tego majÂą?? podaj date i godzine pojedynku..wyzywam cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj date i godzine pojedynku..wyzywam cie
sie dogadamy namiejscu... tylko najwczesniej moge Ci ta date podac za jakies 5-6 tygodni... chwilowo jestem inwalidÂą ... czeka mnie jeszcze opercja za gdzies 3 tygodnie i mam nadzieje do 6 tygodni byc w calosci... ale zapraszam na 11 marca do stodoly w Pszczynie na imprezke poludniowego slaska... mozna juz cos lyknac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.