Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4670


bb2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy warto zastanawiaĂŚ sie w ogĂłle nad kupnem sportowego sprzĂŞtu miĂŞdzy 400 a 1000 ccm w granicach 3000PL?
bb2 powiem krĂłtko...ja za przygotowanie moto do sezonu (zestaw napĂŞdowy, zawory ,gazniki, olej i 3 filtry + wymiana opon i ÂłoÂżyska )zapÂłaciÂłem 2000zÂł. To sÂą czeÂści eksploatacyjne ktĂłre przewaÂżnie sie robi po kupnie"starego moto" wiĂŞc odpowiedz sobie na to pytanie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzbieraj jakies 1500zl i moze uda Ci sie kupic zadbanego GSa
Sorki ze sie tak wtrÂącam ale Tomcio co ty masz z tymi GS`amiPrzesiez gs sam w sobie to wielka padaka (nie obrazajÂąc wÂłaÂścicieli)moim zdaniek jak kupowaÂż japoĂąca to juÂż konkretnego a nie rzĂŞdowÂą 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym wydaniu swiata motocykli czytalem o motocyklu za psie pieniadze ktory jechsze troche pochodzi i byla to honda cb 459 chyba:P i mozna ja kupic bardzo tanio , no jest to troche leciwy sprzet ale z tego co przeczytalem jesli zakupim,y ja w dobrym stanie to naprawde jeszcze dosc dlugo da sie tym pojezdzic>>>>>>>>> a tak na boku to jak ja kupowalem dteka to akurat mieli cb ale 750 orginal normalnie igla chyba byla z 83 i tez bardzo tanio, a za 3 tys moze niecale 4 to kupisz dt 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 3000 to tylko stary olejok ale jak ogĂłlnie wiadome sprzet za takÂą kasewymaga trszke serca no i kasy....a co do gs`a to miaÂłem okazje sie nim przejechaĂŚ i nie urywam ze to moto nie dla mnie.po pierwsze dynamika sinkie po drugie opory powietrza po trzecie okropny dÂżwiĂŞk ......ale o gustach sie nie rozmawia.....ja jednak polecam jakiegoÂś gsxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj 550 lub cbx 550 dostaniesz w tej cenie. Xj 550 jest bardzo ladna kolega mial taka za 3500 i jezdzil 2 lata. Bardzo fajny sprzecik. Oba motorki z poczatku lat 80 powiedzmy do 83 dostaniesz w tej cenie. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88322017http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M156661Ewentualnie cb 450 ale jak bedzie zdlawiona to lipa bo jest jak dobrze pamietam na walku rozrzadu dlawiona a to spooory koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 3000 to tylko stary olejok ale jak ogólnie wiadome sprzet za tak¹ kasewymaga trszke serca no i kasy....a co do gs`a to mia³em okazje sie nim przejechaÌ  i nie urywam ze to moto nie dla mnie.po pierwsze dynamika sinkie po drugie opory powietrza po trzecie okropny d¿wiêk ......ale o gustach sie nie rozmawia.....ja jednak polecam jakiegoœ gsxr  
xj 550 lub cbx 550 dostaniesz w tej cenie. Xj 550 jest bardzo ladna kolega mial taka za 3500 i jezdzil 2 lata. Bardzo fajny sprzecik. Oba motorki z poczatku lat 80 powiedzmy do 83 dostaniesz w tej cenie. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88322017http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M156661Ewentualnie cb 450 ale jak bedzie zdlawiona to lipa bo jest jak dobrze pamietam na walku rozrzadu dlawiona a to spooory koszt.
No ta druga opcja czyli yamaha nawet fajnie wyglada jak za te kase. Jezeli jest faktycznie dobra technicznie i nie wymaga wiekszego wkladu wlasnego to tylko wsiadac i radowac sie z jazdy. Co do GSX-R to chyba za 3-4 kola nie dostaniesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla do sprzedania XJ 600 z 93 r w miare dobrym stanie za 3500 a moj kumpel za tydzien kupuje w zajebistym stanie jak na rok 85 cbx750 za 3800 z nowym napedem po wszystkich wymianach i silnik chodzi jak pszczolka jak na ten rocznik.Cos sie tam kupic da ale trzeba ostro szukac.Ale chyba raczej nie plastika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za 3000 to tylko stary olejok ale jak ogĂłlnie wiadome sprzet za takÂą kasewymaga trszke serca no i kasy....a co do gs`a to miaÂłem okazje sie nim przejechaĂŚ  i nie urywam ze to moto nie dla mnie.po pierwsze dynamika sinkie po drugie opory powietrza po trzecie okropny dÂżwiĂŞk ......ale o gustach sie nie rozmawia.....ja jednak polecam jakiegoÂś gsxr  
majac 3 tys ciezko wybierac i narzekac na dynamike i okropny dzwiek (a podobno jeden z najladniejszych wsrod dwucylindrowcow jest w GS i GSX (chyba z prawie takim samym silnikiem)), o oporach powietrza juz nie wspominam bo to nie ma sensu...bb2 moim zdaniem jak znajdziesz fajnego GSa za ta cene to nic tylko brac...Komandos TS z tego co wiem to jezdzisz na Jawie, i po przesiadce z niej na GS uznales ze ma slaba dynamike? kurde to fajna musisz miec Jawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac 3 tys ciezko wybierac i narzekac na dynamike i okropny dzwiek (a podobno jeden z najladniejszych wsrod dwucylindrowcow jest w GS i GSX (chyba z prawie takim samym silnikiem)), o oporach powietrza juz nie wspominam bo to nie ma sensu...bb2 moim zdaniem jak znajdziesz fajnego GSa za ta cene to nic tylko brac...Komandos TS z tego co wiem to jezdzisz na Jawie, i po przesiadce z niej na GS uznales ze ma slaba dynamike? kurde to fajna musisz miec Jawe
Nie wiem czy wiesz ale nie patrzy sei na to z jakiego sprzeta sie z chodz tylk ona to na jaki sie wsiadaja teÂż dysponuje nei wielkim budÂżetem okoÂło 4200 i mam zamiar kupiĂŚ ojejoka 1100-i go kupie za takie pieniÂądze bo na rynku jest tego duzo tylk oteraz pozostaje trafiĂŚ na nie waldiwego a co do gs to nie bede sie rozpisywaÂł bo najpiĂŞkniej brzmi rzedowa 4 a dunamike gs 500 a gsf `400 zostawie bez komentarza bo kadzy kto kiedys jÂżdziÂł na gs wie Âże to jest cieniasek....A jawÂą to ty okazje bedzisz miaÂł sie przejechac i sam osenisz co taki podkrĂŞcony czech potrafi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.