Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4680


adams_BMW

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! niedlugo bede zdawaÂł na prawko, od razu bede robil na bike'a i na poczatek chcialbym kupic jakis motor (na BMW raczej nie starczy, przynajmniej nie z takimi osiagami jak motor )... planuje cos kupic kolo 6 tys zl i znalazlem cos, co wydaje mi sie wspaniaÂłym motorkiem, mianowicie suzuki gs500 lub gsf400... ogolnie motor wspaniale wyglada, po prostu boski naked, osiagi chyba calkiem przyzwoite no i cena do zaakceptoewania... ale nie znam sie za specjalnie wiec prosze Was o rade, czy te maszyny wogole wchodza w gre, kltory model wybrac, z ktorego roku, na co uwazac, ewentualnie co kupic innego?? czyli po rpostu doradzcie mi cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! niedlugo bede zdawaÂł na prawko, od razu bede robil na bike'a i na poczatek chcialbym kupic jakis motor (na BMW raczej nie starczy, przynajmniej nie z takimi osiagami jak motor  )... planuje cos kupic kolo 6 tys zl i znalazlem cos, co wydaje mi sie wspaniaÂłym motorkiem, mianowicie suzuki gs500 lub gsf400... ogolnie motor wspaniale wyglada, po prostu boski naked, osiagi chyba calkiem przyzwoite no i cena do zaakceptoewania... ale nie znam sie za specjalnie wiec prosze Was o rade, czy te maszyny wogole wchodza w gre, kltory model wybrac, z ktorego roku, na co uwazac, ewentualnie co kupic innego?? czyli po rpostu doradzcie mi cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! niedlugo bede zdawaÂł na prawko, od razu bede robil na bike'a i na poczatek chcialbym kupic jakis motor (na BMW raczej nie starczy, przynajmniej nie z takimi osiagami jak motor  )... planuje cos kupic kolo 6 tys zl i znalazlem cos, co wydaje mi sie wspaniaÂłym motorkiem, mianowicie suzuki gs500 lub gsf400... ogolnie motor wspaniale wyglada, po prostu boski naked, osiagi chyba calkiem przyzwoite no i cena do zaakceptoewania... ale nie znam sie za specjalnie wiec prosze Was o rade, czy te maszyny wogole wchodza w gre, kltory model wybrac, z ktorego roku, na co uwazac, ewentualnie co kupic innego?? czyli po rpostu doradzcie mi cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bandit. I to bez dwĂłch zdaĂą. Mam nawet dla Ciebie takiego, w kolorze czerwonym. Stoi w Pitstopie a mĂłj przyjaciel jest jego wÂłaÂścicielem. SprzĂŞt jest w porĂłwnaniu z GSem ja niebo i ziemia. ChociaÂż, trochĂŞ wiĂŞcej umiejĂŞtnoÂści przy nim potrzeba, niÂż przy GSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a xj600 bys nie chcial? jest wieksza od GS, pozatym ma 4 garnki, dosc spory zapas mocy i pieknie brzmi (taka moja subiektywna opinia :-). wydaje mi sie ze fajne moto na poczatek szczegolnie jak nie nalezysz do osob niskich ...btw: jak kupujesz moto to pamietaj zeby wliczyc w Twoj budzet ubranie (kask, buty, qrtka, rekawice etc) (te wszystkie "pierdoly" kosztuja majatek ;-).powodzenia na prawku i do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a xj600 bys nie chcial? jest wieksza od GS, pozatym ma 4 garnki, dosc spory zapas mocy i pieknie brzmi (taka moja subiektywna opinia :-). wydaje mi sie ze fajne moto na poczatek szczegolnie jak nie nalezysz do osob niskich ...btw: jak kupujesz moto to pamietaj zeby wliczyc w Twoj budzet ubranie (kask, buty, qrtka, rekawice etc) (te wszystkie "pierdoly" kosztuja majatek ;-).powodzenia na prawku i do zobaczenia na trasie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit 400 jest bez w¹tpienia nowoczeœniejszym technologicznie i ciekawszym motocyklem od GS500E, ale jedn¹ podstawow¹ wadê: jego niewielka popularnoœÌ na polskim rynku powoduje, ¿e mog¹ byÌ problemy z czêœciami, wi¹¿e siê to równie¿ z wy¿szymi kosztami utrzymania takiego motocykla oraz d³ugim oczekiwaniem na te czêœci (co w trakcie sezonu nie jest przyjemn¹ rzecz¹).Wed³ug mnie jest tak: serce podpowiada GSF400, natomiast logika GS500E. Na pierwszy motocykl wybra³bym jednak bardziej przyjaznego i taùszego GSa.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOTR - trzymam za s³owo A co do czêœci, to ju¿ nie mieszkamy w takim zapyziófku jak to niegdyœ by³o - z czêœciami do bandita nie ma przesadnie du¿ego problemu, wszystko jest do œci¹gniêcia. No, chyba, ¿e komuœ przyjdzie skasowaÌ pó³ motocykla. Ale wtedy to ju¿ zawsze jest trudno. Wszystkie pierdó³ki s¹ dostêpne, nie ma co demonizowaÌ.Bandit jest bardziej niezawodny od GSa, lepiej tydzien, dwa poczekaÌ, ale wymieniaÌ rzadziej ni¿ przez ca³y czas mêczyÌ siê z zaworami wielkoœci sto³u I nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.