Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4678


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Z chlopczykami to ty sie umawiasz i w to nas nie wtajemnioczaj Na kompostowni w sumie to wygladalo tak : (moze niech sie Maku wypowie, przeciez on twierdzi, ze czesto tam bywa:D)Poniedzialek-wto0rek-sroda roznie bywaloCzwartki-prawie zawsze ktos byl i trenowalPiatki-zlot Sobota, niedziela trening i pogaduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Âże siĂŞ wyjaÂśniÂło...na drugi raz proponuje, by zapodaĂŚ taki temat wczesniej i zrobiĂŚ wybory reprezentantĂłw forum, a nie przypadkowych ludzi do ktĂłrych byÂł numer telefonu.Skoro dostaÂłeÂś zaproszenie tydzieĂą temu, to wystarczyÂło zrobiĂŚ temat w ktĂłrym wpisywaliby sie chetni. Po 2 dniach zrobiĂŚ ankietĂŞ i forum by wybraÂło przestawicieli... to tyle ode mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem troche naWALONY I NAPISZEW CO MYSLE ROBIXIE PROBLEM Z NICZEGO I TAK NIKT BY TNIE CHIAL TAM POJECGAC pojechal maku i tule i co sie stalo ? byl i spoko nie m,a tematu jak trzeba pomagac dzieciom to kilku ludzi wplACA pieniadze a terza to doczepiaja sie licvzni panowie troche pokory nie dajecie nic z siebie to nie dozczepiajcie sie do calej sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu musi byc duzo wykrzyknilkow pa ide dalej sie napic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Âże siĂŞ wyjaÂśniÂło...na drugi raz proponuje, by zapodaĂŚ taki temat wczesniej i zrobiĂŚ wybory reprezentantĂłw  forum, a nie przypadkowych ludzi  do ktĂłrych byÂł numer telefonu.Skoro dostaÂłeÂś zaproszenie tydzieĂą temu, to wystarczyÂło zrobiĂŚ temat w ktĂłrym wpisywaliby sie chetni. Po 2 dniach zrobiĂŚ ankietĂŞ i forum by wybraÂło przestawicieli... to tyle ode mnie!
Sprostowanie: Nie czepiam siĂŞ, fajnie Âże ktoÂś od nas odwiedziÂł Dom Dziecka.NapisaÂłem tamtego posta, w ktĂłrym daÂłem propozycjĂŞ jak takie sprawy zaÂłatwiaĂŚ, by nie byÂło takiego szumu jak teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.