Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4656


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Sza³owy Napis ŒCIGANT budzi respekt Na kurtce zrób sobie ró¿owy napis BANDZIOR i do kompletu zó³te spodnie z napisem ABBA
<lol> do tego chyba nie jestem zdolny a napis Âścigant mi koleÂżanka wymyÂśliÂła bo miaÂł byĂŚ taki jak w nicku tu na forum ale wtedy jak fotoradar by mnie ÂłyknoÂł to bezproblemu by doszli wiem zĂŞ to troche taki dresiarski napis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczadobrze prawisz-motodawcÂą powiedzmy NIE!!A propo tych naklejek to nie zabardzo to byÂł dobry pomysÂł Ja bym to zrobiÂł aerografem i napewno by wyglÂądaÂło duÂżo ciekawiejA z drugiej strony forum.motocykle.slask to dobra myÂśl....... pobawie sie z moim cheÂłmem w lifting heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm myÂśle zĂŞby nad tym napisem forum.motocykle.slask.pl daĂŚ napis motoludek albo teÂż forum.motocykle.slask.pl tylko od doÂłu wklĂŞsÂłe a na czaszce nie mam pomysÂłu wiedziaÂłem Âże z tym Âścigantem to kapa ale puste teÂż nie bĂŞdzie dajcie jakieÂś swoje propozycje tylko NICK z forum odpada bo potem mogÂą mnie dojÂśc na fotoradarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tych idiotĂłw napis to twoja sprawa a robota- wyglÂąda spoko takÂże jak chcesz miec takie hasÂło to spoko a ci idioci z forum wszystko by wyÂśmiali nie waÂżne co byÂś napisaÂł takÂże siĂŞ nie przejmuj wiĂŞkszoÂści tutaj to rozumum siĂŞ nie przelewa!!!! I H...J wam W D..PE Âże mi zaraz pojedziecie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to moÂżesz sobie tam przykleiĂŚ zdjĂŞcie mamy ,chucka, rydzyka, wisi mi to twĂłj kask i jak ci siĂŞ Âścigant podoba to sobie tak Âśmigaj nie sugeruj siĂŞ zdaniem ludzi na forum.ZostawiÂłbym ten kask czarny, albo jak ktoÂś pisaÂł pomalowaÂłbym go aerografem, ale o gustach siĂŞ nie dyskutuje. Co do tego dawca coÂś tam to przyklej lepiej swĂłj nick i nie przesadzaj z tymi paÂłami, aÂż tak bÂłyskotliwi to oni nie sÂą. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualna sprawa kazdego w czym jezdzi i jak to wyglada....MI jakos nie przypadl do gustu, ale nie bede Cie jechal odrazu za to Ja ze swojej strony dodam, ze przez lekko ponad miesiac na GSe jezdzilem w Tornado-duzo wstydu sie najadlem przez to, nio ale kto wiedzial dlaczego w takim kasku jezdze to wiedzial Ale z perspektywy czasu w zyciu bym sie w takim kasku nie chcial pokazac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej tych idiotĂłw napis to twoja sprawa a robota- wyglÂąda spoko takÂże jak chcesz miec takie hasÂło to spoko a ci idioci z forum wszystko by wyÂśmiali nie waÂżne co byÂś napisaÂł takÂże siĂŞ nie przejmuj wiĂŞkszoÂści tutaj to rozumum siĂŞ nie przelewa!!!! I H...J wam W D..PE Âże mi zaraz pojedziecie!!!!
buheheheh ale wypowiedz , zes sie popisal A tak na marginesie to Suzi250 sam chcial zeby to ocenic wiec ludzie oceniaja jak chca , wolny kraj jednym sie podoba drugim nie.Wiec Suzi250 musi przelknac slowa krytyki.I cieszyc sie pochwlalami.Kazdy ma swoj gust.A ty Centaur sam jestes idiota ze piszesz takie brednie na innych.Zmien forum jak ci sie cos nie pasi !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.