Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WybĂłr kasku


kristod76

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!Ja rowniez mam problem z wyborem kasku, ale moje pytanie bedzie juz moze troche bardziej konkretne:) Ktory kask radzilibyscie wybrac: Shark S500 (za 399 zl) czy Nitro N700 V (za 350 zl)?? Shark wazy 1400g a Nitro jak wyczytalem na stronie boostera 1590g (nie wiem czy to nie za duzo troche?). Tu sa linki do jednego i drugiego :Shark S500Nitro N700VPozdro
Jezeli chodzi o Nitro N-700 to ma go Timac, wiec napisz do niego on z pewnoscia powie Ci conieco o tym kasku. Ja do wczoraj rowniez miaÂłam dylemat co do wyboru kasku. Przegladalam aukcje na allegro chyba z 1000 razy, zawracaÂłam Gabysiowi gÂłowe od miesiaca. Jednak zdecydowaÂłam sie na Lazera Vertigo. Chyba nie kupiÂłabym kasku na allegro gdybym nie mogÂła go przymierzyc, bo np posugerowalam sie rozmiarowka z tabelki i zamowilam rozmiar Kasku "M" a okazaÂło sie ze lepiej lezy "S".post-276-1140016969.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe ale ten kask zlecial z ceny 
I jak ten kask, podobno posiadasz taki, zadowolony jestes, miales cos innego dla porownania?? A jak ta waga wszystko jest okej? Napisz co nieco A Ty na jaki bys sie zdecydowal, jednak to nitro ktore masz czy shark??:> Z gory dzieki za wszystkie podpowiedzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ze nienazekam.Ciezar jakos mi nieprzeszkadza.Teraz wiem ze jak bym mial kupowac kask to napewno cos drozszego.Ja dalem za niego 700zl bo niemailem wiecej kasy azeby wyrwac cos lepszego.Co do SHARKA to niewiem niemialem go nawet na glowie .Bardziej sklanial bym sie moze przy dobrze dopasowanym NITRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ze nienazekam.Ciezar jakos mi nieprzeszkadza.Teraz wiem ze jak bym mial kupowac kask to napewno cos drozszego.Ja dalem za niego 700zl bo niemailem wiecej kasy azeby wyrwac cos lepszego.Co do SHARKA to niewiem niemialem go nawet na glowie .Bardziej sklanial bym sie moze przy dobrze dopasowanym NITRO.
Oki dzieki wielkie A orientuje sie ktos moze gdzie ewentualnie mozna jakies sharki przymierzyc (jakis sklep czy cos) bo nitro to wiadomo - booster.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NITRO 600-V jeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ. Mam remont w domu, wiĂŞc nawet nie mam jak sprawdziĂŚ bo wszystko wyniesione. Jestem z niego zadowolony, maÂło paruje (ma 4 otwory wentylacyjne). TeÂż siĂŞ baÂłem tego ciĂŞÂżaru, mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże Âśmiga siĂŞ super - no ale nie mam porĂłwnania z innymi lepszymi. Nic nie uciska, nawet w okularach jeÂździ siĂŞ dobrze. NajwiĂŞcej zrobiÂłem na jednÂą przejaÂżdÂżkĂŞ 400 km z krĂłtkÂą przerwÂą i byÂło OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja œmiga³em ca³y poprzedni sezon w Sharku S800. Kask bardzo fajny, du¿o cichszy od szczêkowca Airoh w którym jeŸdiz³em w pierwszym sezonie. S800 od S500 ró¿nia siê chyba niewiele, g³ównie wyœció³k¹ w S500 nie da siê jej wyci¹gn¹Ì w moim jest taka mo¿liwoœÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.