Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WybĂłr kasku


kristod76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,przeczyta³em Wasze opinie jakich kasków u¿ywacie (sekcja Ogólne tego forum), ale czêsto wielu z Was jest zadowolonych z kasku, a z innymi po prostu nie mia³a do czynienia.Proszê o odpowiedŸ osoby, które testowa³y wiele kasków i mog³yby mi doradziÌ jaki wybraÌ kask interalny na œcigacza za kwotê 300-500 z³ pod k¹tem przede wszystkim wygody, zachowaniu przy du¿ych prêdkoœciach (¿eby nie urywa³ g³owy) oraz parowania szybki i ewentualnie innych wa¿nych czynników, których nie znam.Ja jeŸdzi³em jeden sezon na motorku HONDA NSR 125R w kasku Tornado i osobiœcie by³o mi doœÌ wygodnie, ale wielu z Was pisze, ¿e jak siê spróbuje innego to niebo a ziemia !Z góry dziêki za porady.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AGV Gp1 za okolo 350 PLN. Jest naprawde rewelacyjny. Cichy, wygodny z dobra wentylacja i jest stosunkowo lekki.Ja jezdze w Nitro N 500 V, kiedys ten model kosztowal 599 PLN. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego oprocz wagi, bo jest troche ciezki dnak nowe kaski NITRO sa naprawde tanie i bardzo przyzwoicie wykonane...a w dodatku lekkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myœlê, ¿e mimo wszystko taki Nitro te¿ nie jest przecie¿ z³y i na pewno jak¹œ homologacjê uzyska³.Ju¿ czekam na kombinezon, rêkawice i buty z Louisa, co mnie i tak nieŸle skrobnie, w koùcu ¿ebym mia³ kasê na moto na przysz³y sezon Generalnie jakieœ moto siê kupi, ale nie chcê jakiegoœ bardzo starego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo,jasne, Âże jestem zainteresowany, ale koniecznie chciaÂłbym z niebieskim malowaniem, bo mam zamĂłwiony kombinezon probiker rx (niebieski). JeÂśli nie ma niebieskiego to ewentualnie caÂły czarny, rozmiar L (mam obwĂłd gÂłowy 60 cm), wiĂŞc jestem pomiĂŞdzy L a XL (ale chyba nie ma co braĂŚ wiĂŞkszego).gdybyÂś mĂłgÂł wyÂślij mi na E-mail nr telefonu to dogadamy jutro.pozdro [ Dodano: 2005-10-02, 22:11 ]rekrut76,nie zauwaÂżyÂłem poczÂątkowo Twojego posta, taki wÂąziutki jest trochĂŞ :Off-Topic: bĂŞdzie, ale mam nadziejĂŞ, Âże admin wybaczy generalnie wÂłaÂśnie caÂły kombinezon probiker rx, ktĂłry zamĂłwiÂłem kosztuje teraz tylko 200 EUR. W tej chwili juÂż czekam na przesyÂłkĂŞ.Zamawianie jest trochĂŞ niebardzo. Powiem Ci co ja zrobiÂłem:1. PrĂłbowaÂłem siĂŞ zarejestrowaĂŚ, ale w liÂście krajĂłw nie ma Polski 2. NapisaÂłem maila na [email protected] z dokÂładnymi numerami katalogowymi oraz moimi danymi personalnymi, koniecznie wpisz datĂŞ urodzenia, bo ja musiaÂłem korygowaĂŚ (po angielsku, bo nie znam niemieckiego)3. Po tygodniu dostaÂłem od nich list (fizyczny) z numerem klienta i nrem PIN, ktĂłry mi w sumie nie jest potrzebny na razie. Potrzebny jest tylko numer klienta.4. PoniewaÂż piszÂąc poczÂątkowego maila nie podaÂłem daty urodzenia, wiĂŞc siĂŞ nie mogÂłem zalogowaĂŚ i zadzwoniÂłem na nr hotline (dopiero za 3 razem znaleÂźli goÂścia english-speaking).5. ZapytaÂłem go co dalej, a on mĂłwi, Âże moje zamĂłwienie jest gotowe i podaÂł mi koszty przesyÂłki (24 EURo z hakiem) i mĂłwi Âże trzeba zrobiĂŚ przelew.6. W ING banku chyba jest najlepsza oferta na przelewy zagraniczne, zleciÂłem go korzystajÂąc z trybu pÂłatnoÂści OUR (wszystkie koszty po mojej stronie).dam znaĂŚ jak przyjdzie towar.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przekonasz sie o tym jak zaczniesz smigac na motorze
Moim skromnym zdaniem zgadzam sie z przedmowca :roll: Ja mam kask jaki mam, czyli kiepski. Jezdze zadko bo zadko, ale jak mam zakÂładac ten kask to sÂłabo mi sie robi, strasznie wieje, chuczy... ahh tandeta. Wiec uzbieraj i kup cos lepszego ( Buzka dla Timaca )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej!Ja rowniez mam problem z wyborem kasku, ale moje pytanie bedzie juz moze troche bardziej konkretne:) Ktory kask radzilibyscie wybrac: Shark S500 (za 399 zl) czy Nitro N700 V (za 350 zl)?? Shark wazy 1400g a Nitro jak wyczytalem na stronie boostera 1590g (nie wiem czy to nie za duzo troche?). Tu sa linki do jednego i drugiego :Shark S500Nitro N700VPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.