Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4631


twix

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co wam powiem nie smaczni jesteœcie, tej kobiecie nie jest pewnie dobrze z tym, a wy siê naœmiewacie z jeje fotki, ciekawe jak byœcie sie czuli jak by ktoœ was tak obsmarowywa³, nie wspomne o tym jak siê bulwersujecie gdy us³yszyciê coœ z³ego na temat motocyklistów.Wiec napierw popatrzcie sie na siebie bo idealni tez nie jestescie i mo¿ùa siê bardzo z was posmieÌ.AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem nie smaczni jesteÂście, tej kobiecie nie jest pewnie dobrze z tym, a wy siĂŞ naÂśmiewacie z jeje fotki, ciekawe jak  byÂście sie czuli jak by ktoÂś was tak obsmarowywaÂł, nie wspomne o tym jak siĂŞ bulwersujecie  gdy usÂłyszyciĂŞ coÂś zÂłego na temat motocyklistĂłw.Wiec napierw popatrzcie sie na siebie bo idealni tez nie jestescie i mo¿ùa siĂŞ bardzo z was posmieĂŚ.AMEN
Saint masz racjê oty³oœÌ to choroba œmialibyœcie siê z nie widomego??Sorty za moj¹ wczeœniejsz¹ wypowiedŸ wstyd mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint masz racjĂŞ otyÂłoœÌ to choroba ÂśmialibyÂście siĂŞ z nie widomego??Sorty za mojÂą wczeÂśniejszÂą wypowiedÂź wstyd mi 
ty jestes rewelacyjny Mancik masz u mnie browca....co ma oty³oœÌ do niewidomych???..hmmm chcialem sie rozpisac ale niema sensu....jesli ktos widzia³ film dokumentalny pod tytu³em "Super size..." czy jakos tak o sieciach MCDONALD....to znajdzie tam odpowiedz od specjalistów co to jest oty³oœÌ i w jakim stopniu jest chorob¹....a na³ogiem.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      ty jestes rewelacyjny Mancik masz u mnie browca....co ma oty³oœÌ do niewidomych???..hmmm chcialem sie rozpisac ale niema sensu....jesli ktos widzia³ film dokumentalny pod tytu³em "Super size..." czy jakos tak o sieciach MCDONALD....to znajdzie tam odpowiedz od specjalistów co to jest oty³oœÌ i w jakim stopniu jest chorob¹....a na³ogiem.......
wypij go lepiej za swoje zdrowie na³óg w pewnym senie te¿ jest chorob¹
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.