Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3618


PITSTOP-motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie.MaÂła propozycja z naszej strony.ByÂł konkurs na nawijanie kilometrĂłw w sezonie, moÂże teraz konkursik na nawijanie w zimie. Powiedzmy tak w okresie od 15 grudnia do 31 marca.OczywiÂście z nagrodami od naszej firmy.Planujemy zorganizowanie wyjazdu na zimowy Zlot sÂłoni w GiÂżycku, bĂŞdzie okazja do nawiniĂŞcia kilku kilometrĂłw. Jak sÂądzimy takich co nawijajÂą w zime jest kilku, czasami nawet do nas teraz zaglÂądajÂą.Napiszczie czy byÂłby ktoÂś zainteresowany.Obiecujemy, Âże nagrody bĂŞdÂą atrakcyjne.Pozdrawiamy ZaÂłoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy.Zgodnie z obietnicÂą kilka zasad, oczywiÂście banalnych ( chodzi o zabawe ).ZgÂłoszena do konkursu przyjmujemy do 15 grudnia.Prosimy o przesyÂłanie zdjĂŞĂŚ z przebiegiem swojego motocykla na naszego e-maila [email protected] wraz z klikoma informacjami na swĂłj temat, by moÂżna byÂło odgadn¹Ì czyj to motocykl.ZakoĂączenie konkursu 31 marca przyszÂłego roku.Nagrody niech pozostanÂą niespodziankÂą. Przewidujemy trzy nagradzane miejsca, oraz nagrody pocieszenia. MyÂśle, Âże nagrody bĂŞdÂą atrakcyjne i warto startowaĂŚ.JeÂśli ktoÂś niema moÂżliwoÂści wykonania zdjĂŞcia to zapraszamy do PITSTOPU.Jak mi obiecacie nowego Kawulca tauzena ,to bĂŞdĂŞ jeÂżdziÂł w kĂłlko po ÂśrednicĂłwie do wiosny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wedÂług mnie to troszke dziwny konkursik bo moÂżna moto na stopki daĂŚ i sobie nawijac kilometry jak sie ktoÂś upre....
nie wiem czym jezdzisz, ale w 3/4 motocykli jakie znam naped predkosciomierza jest na przodzie- a napedy przenoszony z silnika na tyl! (W WR450 naped jest na przod i na tyl:D) wiec nie wiem jak chcesz nabijac te kilometry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.