Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4241


ACID

Rekomendowane odpowiedzi

Alohano to pomykam na dr-ce i se tak mysleczasem maja ludziska lepsze miejsca, pokaza cos zajefajnego, mozna podpatrzec, potrenowaca w tej zabawie razem razniejzbieram zatem enduraskĂłw z k-wiczbieram namiary na niezle miejsca, lasy, gorki, haldywiecie, na jednÂą przyczepĂŞ moÂżna zapodaĂŚ kilka sztuk a takie na ten przyklad rumunie, jury, slowacje tylko czekaja na paru walnietych kolesi z ryczÂącymi silnikamijam z k-wic jest (od strony mikolowa znaczy) ale all mile widziani rzecz jasna4umowicze endurasowicze laczta sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no facet z nieba spadaszjuz se tak myslaÂłem ze sami drogowcypoczkam czy cos wiecej z tego tematu sie urodzi i pomecze ciedo sosnowca daleko nie ma, przy browcu posnuc jakies plany, fotki oogladac.dajmy sie ludziskom zorientowac co sie kroino to narka, do zobaczyska, uslyszyskaqwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze troche i bedzie wiosna. Wczoraj poszedlem odpaliÌ DRynde, 50 kopów i odpali³ niestety jeŸdziÌ sie nie da³o Wolicie raczej lataÌ w kó³ko na jakiejœ miejscówce? czy moze na kompas przez las ?Tu jest doœÌ szczegó³owa mapa http://www.jura.art.pl/mapa/map-jury.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha Mankoot i innino wiec ze mna jest takpojezdzilem troche z chlopakami po jurze. Sprzet za kaske, calodniowe wypady, czasem w sniego, deszczu, ostre gorki, piachy. No uczyli mnie od podstaw. I zarazili.Pokupilem DR350 i pomykam teraz po lasach i blotkach. W jure daleko i szukam grupy blizej.Co wole?Mam kumpla co podaje Suzi Jimny - taki maly terenowiec i polecial gosciu w zeszlym roku do Rumunii.Zajewielki teren bez jakichkilwiek ograniczeĂą, zakazĂłw, nakazĂłw, limitĂłw.I kombinuje takZapakowaĂŚ ze cztery moto na przyczepe i pociagnÂą kilka dni po tych gĂłrach a za nami wlecze sie ten jeep i wiezie nam palifko, browarki (no i qwas oczywista), namiociki. Termin - jakiÂś weekend + 1-2 dniKoszt - tyle co paliwa podzielone na czterech, jakieÂś 100 zÂł na twaqrz.Tylko trzeba siĂŞ poznaĂŚ, zgraĂŚ, przepiĂŚ, dogadaĂŚ.Ja podaje raczej wolniutko, wiesz poczÂątki. Pierwszy wypadeczek juÂż za sobÂą, stareĂąski teÂżjestem ale krew gorÂącaPomyÂśl, przeÂśpij siĂŞ, daj znaka co na takÂą wizjĂŞBĂŞdzie moÂże w koÂło tylko koÂło wieeelkieqwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio to tak jak japrzez lasek, na haÂłdeczke, po bÂłotku, obok piweczka znaczy teÂżmoznaBYLE DO WIOSNYYYYYYjak sie coÂś wykroi to zakÂładam hakmam (chyba - bo od kolegi) przyczepe na motosÂą zresztÂą wypoÂżyczalnieno gdzie ta wiosnajak mawiajÂą goÂście na surfie: za komuny to chociaÂż lepiej wiaÂło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacaplan jest idealny (bo ja jestem z Brynowa)nawet dzisiaj pobiegalem po netcie za gps-kiemz ta straza to ja czesto wypadam jak jest syf pogoda, wtedy mniej rowerow i psiakĂłwale wypad do S-wca do chlopakĂłw teÂż brzmi nieÂźledo wiosnywidzialem film z kompostowni. musze kupic drugÂą maszynÂąpozdrawiamqwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacaplan jest idealny (bo ja jestem z Brynowa)nawet dzisiaj pobiegalem po netcie za gps-kiemz ta straza to ja czesto wypadam jak jest syf pogoda, wtedy mniej rowerow i psiakĂłwale wypad do S-wca do chlopakĂłw teÂż brzmi nieÂźledo wiosnywidzialem film z kompostowni. musze kupic drugÂą maszynÂąpozdrawiamqwas
hmm mapke to mam tylko w g³owie a widze zê jaca te¿ coœ tam zna Katowickie lasy a sprzêta planuje kupiÌ takiego jak mia³em wczeœniej ale nowszego SUZUKI RM 250 a jak nie to jakiegoœ KTM-a albo DR-ke 125 albo jeszcze coœ innego hehe wyjdzie w praniu pozdrawiam a po co sie boicie psiarzy i stra¿ników leœnych ??? na rowerze nas nie z³api¹ na piechte tym bardziej i jak jedziemy w grupie to ju¿ ca³kiem taka mo¿liwoœÌ odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.