Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4347


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu mozecie sobie sciagnac najnowsza produkcje Slawa-gsxr o minionym sezonie  http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=2URBTPP...2H0VMVWF83D32Q3Filmik zrobiony w 10min. takze jakosc taka sobie ale warto zobaczyc.Zwlaszcza ze wystepuje tam Ania z Renegatu  Aha,w niektorych momentach bylem niezle "rozmiekczony" takze wybaczcie mi to 
troche sie Gabrys zalales . Ale fajny filmik mozna sobie przypomiec lato i piekne chwile Ahh... panowie byle do wiosny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zapierdalacie na tych motorach nienormalni jesteÂście.Piwo + moto = 0 szacunku u mnie
Jak nie wiesz jak jest to nie krytykuj.Jak juz wypijemy jakies piwo to po jezdzie i po takim piwie zawsze odczekujemy przynajmniej godzine i zawsze cos zjemy.Takze nie martw sie,po pijaku nie jezdzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Suzuki  Jak na razie w modelach GSR 600 i GSXR 600/750/1000 
Aha dzieki. ja osobiscie uwazam ze to baardzo przydatne urzadzenie. Bo w scigaczu mozna sie pojeb.... w koncu jest w czym mieszac Nie mial bym nic przeciwko gdyby inne firmy i Suzuki stosowala ten bajer w innych modelach. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Szramerku, nie ma takich imprez jak u nas ?? ale u nas tak szybko na gsx-ra sie nie zarobi jak tam coÂś za coÂś
dlatego po to min wyjechalem ale wroce niedlugo i znowu bedziemy pacyfikowac podbeskidzie a paly to juz z kurwicy niewytrzymaja apropo mam juz kolejny zwiastun pelnej wersji ale gixer niechcial bym go ropowszechnial wiec poczekajcie na calosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starych drzew sie nie perzesadza niemóg³ bym tam ¿yÌ w Polsce niemog³em dlatego tu jestem mam tu dobr¹ robote i o nic sie nie musze martwiÌ mam tu w hój przyjació³ i niczego mi nie brakuje a do Polski to jak w razie to tylko na tydzieù mo¿e dwa na wakacje..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starych drzew sie nie perzesadza niemóg³ bym tam ¿yÌ w Polsce niemog³em dlatego tu jestem mam tu dobr¹ robote i o nic sie nie musze martwiÌ mam tu w hój przyjació³ i niczego mi nie brakuje a do Polski to jak w razie to tylko na tydzieù mo¿e dwa na wakacje..Pozdrawiam
bo moze nieprzezyles takich imprez w stanach to nuda speed limit 70mph i psy co zakret alkoholu w niedziele nieqpisz a w strippubie to nawet majtow laski niesciagaja NUDA JAK CH*J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.