Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4207


Toma

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Toma.Wcale nie mam zamiaru spamowaÌ,.Napisze w formie pytania.Jak¹ masz kompresje ?Jakie masz poziomy paliwa w gaŸnikach ?Jeœli mo¿esz napisz co robi³eœ w ga¿nikach i jak to robi³eœ ?Moim zdaniem wina tkwi w padniêtych gaŸnikach, a dok³adniej w nie szczelnych zaworkach iglicowych,Jednak wydawanie jakiejkolwiek diagnozy jest w 90% skazane na niepowodzenie.Dignozowanie usterki na podstawie Twojego opisu moim zdaniem jest nierealne, za ma³o szczegó³ów.Jeœli mo¿esz to podaj wartoœÌ kompresii na poszczególnych cylindrach.Napisz jaki kolor maj¹ spaliny .Pozdr.Ps : Ewentualnie zadzwoù to pogadamy.tel. wys³a³em Ci w wiadomoœci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ave!ok gaziory sÂą w porzÂądku , tak jak pisaÂłem wyÂżej zostaÂły rozebrane na czesci pierwsze i sprawdzone pod tym katem , rĂłwnieÂż katalogowo , potem peÂłne regulacja+synchro , spaliny nie walÂą olejem ani wodÂą , to tyle nie miaÂłem czasu teraz sprawdzaĂŚ kompresji , wÂłaÂściciel bika przycisnaÂł kolesia ktĂłry sprzedaÂł TDMe i wyszÂło ze miaÂł problemy z elektrykÂą , zjaraÂła sie ktĂłras wiÂącha , padÂł regulator ...... wiec robi sie coraz weselej w wolnej chwili podjade do niego i sprawdze kompreche , jeÂśli znasz TDMkĂŞ to wiesz ze tam nie jest to takie proste poinformuje jak sie sprawy ruszÂą . pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeœli mo¿esz to bêd¹c u kumpla sprawd¿ poziomy paliwa ( jeœli tego nie robi³eœ ) metod¹ tzw.( na wê¿yki ).Jest to moim zdaniem jedyna skuteczna metoda w starszych sprzêtach pozwalaj¹ca ustaliÌ faktyczny poziom paliwa, a nie tylko ystawienie p³ywaków.Jeœli pad³a elektryka to polecam siê na przysz³oœÌ, tak , gdybyœcie szukali elektryka.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂśli moÂżesz to bĂŞdÂąc u kumpla sprawdÂż poziomy paliwa ( jeÂśli tego nie robiÂłeÂś ) metodÂą tzw.( na wĂŞÂżyki ).Jest to moim zdaniem jedyna skuteczna metoda w starszych sprzĂŞtach pozwalajÂąca ustaliĂŚ faktyczny poziom paliwa, a nie tylko ystawienie pÂływakĂłw.
Moge cos wiecej wiedziec na ten temat?Bo mnie to poprostu zaineteresowalo....Czyli spuszczamy paliwo z komory plywakowej do naczynia z miarka i sprawdzamy rzeczywista ilosc benzyny ? BO musze sie z Toba zgodzic, ze ustawianie poprawne(ksiazkowe) plwakow nie zawsze bedzie odpowiadal rzeczywtsymi potrzebami silnika....wiem bo kiedys z kumplem sie troche meczylismy nad tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.