Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

brzydale i tak mnie nie pobijacie - ja jestem przeca MISS BRZYDAL:) a propo BRONXIu zes se temata zapodaÂł masiakra:) nie ma cio popierdoliÂło sie ludzia pzez ten Âśnieg
O zesz w morde!! Suzi na forum!! Dziolcha!! Ja zem Ci pisal esa a tu nic wiesz co!! jak Cie dorwe i przyfandzole!! I melduj sie na jakies forumowe spotkanie bo trzeba sie z siebie nawzajem posmiac i powspominac!!
Jaca! w koĂącu zdrowi ludzie wiedzÂą co najlepsze na urodĂŞ hehehe
Kudlaty - Motocykle, pozadne zarcie i ruchansko!! I nic nam wiecej do szczescia nie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca nie pije alkoholu... ruchansko mu wystarcza        Suzi, kurde kaj zes byla jak Cie nie bylo.. jak moglas nas na tak dlugo opuscic..   
dobrze godosz potem cieÂżko trafiĂŚ jak siĂŞ schlejesz hahaha!a Suzi nas poprostu olewaÂła caÂły czas i myÂśli, ze od wiosny my jej nie olejemy bĂŞdzie cieÂżko co siĂŞ czepiacie dziewczyny, prĂłbuje zdobyĂŚ wyksztaÂłcenie, a siĂŞ nie leni jak reszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze godosz potem cieÂżko trafiĂŚ jak siĂŞ schlejesz   hahaha!a Suzi nas poprostu olewaÂła caÂły czas i myÂśli, ze od wiosny my jej nie olejemy bĂŞdzie cieÂżko co siĂŞ czepiacie dziewczyny, prĂłbuje zdobyĂŚ wyksztaÂłcenie, a siĂŞ nie leni jak reszta
Ja sie wcale nei lenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Âładnie chÂłopcy Âładnie... olewam tak ja tutaj nie powiem kto mnie olaÂł po tylu zaproszeniach do mnie... ale co tam, KudÂłaty co do wiosny to spoko sie wcale nie zdziwie jak tak zrobicie...a w ramach sprostowania mieszkam w Raciboru 6 dni w tygodniu a czasami nawet dÂłuÂżej, nie mam kompa Âżeby tutaj wpadaĂŚ co chwile, ale myslami jestem z Wami szkoda Âże tak nie myÂślicie pozdrawiam mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwaÂł siĂŞ ten, co niby pojebany nie jest buhehehea tak w ogĂłle, to czy jest jakaÂś norma, Âżeby wiedzieĂŚ jak bardzo jest siĂŞ pojebanym?     Suzi nic siĂŞ nie martw, kiedyÂś ja wpadnĂŞ do Ciebie i bĂŞdzie wesoÂło
kubus kurcze chopaki nie moga wpadac chyba ze do
A ja sobie odÂśniezyÂłem wejÂście do garaÂżu  i pojeÂździÂłem rowerem....hehe!Acha bym zapomniaÂł, Bronx ÂściÂągnij wreszcie tÂą maskĂŞ, bo mi koty straszysz!
a dzis zas ma walic bialym i jutro zas se odniezysz:Pa co do maski to nie moge , odkad ja zalozylem dzien zaczol sie wydluzac a ludzie ze mna rozmawiaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronxiu a Ty tylko o jednym aÂż tak Ci sie tatusiowaĂŚ juz chce? poczekaj jeszcze troche do sierpnia a potem se wpadaj do woli... a ja tam mamusiowaĂŚ nie chce i nei mam zamiaru a poza tym za mÂłoda jestem i nie bĂŞde uszczĂŞÂśliwiac mojej lepszej poÂłowy bo sie jeszcze przerazi maÂłych SuzikĂłw :PKudÂłaty no myÂśle ze 11.03 obowiÂązkowo do mnei wpadniesz do raciborza...inaczej nic tylko sie powiesze!!Skalar ja byÂłam nawet jak nie byÂłam to byÂłam i bĂŞde... Jaca marudo nic nie mĂłwie ani - byÂś w koĂącu powiedziaÂł rodzicom NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.