Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Laski z Halymby bierom do ge...... ;PAnia a jak tam Wasz lokalny zespó³ folklorystyczny GRUNWALD HALYMBA ??
swinia A Grunwald niestety spadÂł z 2 do 4 ligi ale sie tym nie interesza moze sa juz w 3 Kto to kurna wie, kogo obchodzi tako o dupe rozczas druzyna
..by Ja Ci dam sie nasmiewac z Halemby Âłobuzie Ty!! Grunwald Halymba Pany i juz!!  
chopie sam dobrze wiesz, ze jakby nie goja to halymba by nie istniala ÂłodejdÂź flaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgnitki moje kochane z Helemby ja to was  kocham:) Anushke i Jace nad innymi bym sie zastanowiÂła czy nadaja sie do tego spoÂłeczenstwa:P:P zwÂłaszcza nad obserwatorami hehe....Jaca a moze kiedys kolejny wjazd na twoja chata??na frytki??..
hehe my Cie tez kochomy i zyli dlugo i szczesliwie. finito.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgnitki moje kochane z Helemby ja to was  kocham:) Anushke i Jace nad innymi bym sie zastanowiÂła czy nadaja sie do tego spoÂłeczenstwa:P:P zwÂłaszcza nad obserwatorami hehe....Jaca a moze kiedys kolejny wjazd na twoja chata??na frytki??..
Halemba Cie tez kocha a co do frytek to na gg bo mi sie jeszcze cale forum zwali. Wiesz ze ja jestem jak najbardziej za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pikne jest - bezinteresowna ta mi³oœÌ -> "za to ¿e kluczyków nie da³"jo nie w¹tpia Manka ¿e mosz ma³e serce -taki p³etwal b³êkitny to mo ciulika na 3 metry a mózg wielkoœci damskiego cycka - i ponoÌ podobny w dotyku.wiêc co Wy tam mocie w œrodku to wielko tajmnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by³ sztorm w dalmacji to takiego wyrzuci³o z morza na molo i sturlo³ siê na sklep - wiadomo ¿e z owoców w sklepie nie du¿o sie ³osta³o ale mózgu ¿ech nie widzio³ - chuck ponoÌ jak szed³na ryby to takiemu z pó³obrociku pierdykn¹³ w œledziona i mózg mu przez oczodó³ wypad³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak czytam to co tu bazbrzecie i tak mysle.........Nie znam was ale wygl¹dacie mi na zajebistych ludzi z którymi warto spêdzaÌ czas To siê nazywa miec prawdziwych kumpliTe¿ mnie zaczynaj¹ wqurwic(chocia¿ jestem novy) te docinki i obje¿d¿anie dupy ludziom których sie nie zna nie ngdy nie widzi³o sie na oczyTo psuje ca³¹ fajn¹ atmosfere na forum...Myœle ¿eby by³o fajnie gdzies sie spotkac w sezonie na jakieœ piwo`a i poprostu miec w dupie tych (nie powiem jakich bo nie znam )A co do tego obra¿ania sie to mi sie wydaje ze jeden z drugm nie maj¹ co wymyœlec tylko na siebie najê¿d¿aj¹ psuj¹c ca³y temat i nie które osoby takie jak ja nic z tego nie wiedz¹ Ten temat jest poprostu zajefajny i gratulacje dla tego co wpad³ na ten pomys³Pozdro FOR ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci stary, ¿e to forum bardzo siê zmienia³o odk¹d zawita³em tutaj pierwszy raz, a jestem ju¿ okok³o roku .... dziwnie siê tu jakoœ robi .... ale doœÌ smêcenia... i tak wszyscy œmierdzicie, a najbardziej Boa6 I Bronx. O Gadgecie nawet nie wspominam. A ty Manka nie odzywaj siê, niepytany milczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi smierdzocy kabanosci, ze spleœnia³a skórka fee... cmoknij mnie pamietam kiedys bylo gicior ale zmieni³o sie zmieni³o:(a szkoda Ale utorzone wtedy ekipy,trwaj¹ az do teraz i pozniej:)ale pamietam tez jak pozna³am cie pierwszy raz smierdzia³ês zgnitymi jajami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.