Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mĂłwiÂłeÂś buroku, Âże tylko mnie kochasz i tylko mi bĂŞdziesz robiÂł loda 
Arek, synu Herna i motopompy, gdzie siĂŞ podziewaÂłeÂś ??SÂłyszaÂłem, Âże handlowaÂłeÂś prostytutkami na Wybrzezu KoÂści SÂłoniowej Dawno CiĂŞ nie byÂło, ale tak wÂłaÂściwie, to po co wrĂłciÂłeÂś buraku ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Arczi na kolanach bÂłaga o wybaczenie> <--- tzw. oral activity
Po takim lodziku muszĂŞ Ci wybaczyĂŚ
Arek, synu Herna i motopompy, gdzie siĂŞ podziewaÂłeÂś ??SÂłyszaÂłem, Âże handlowaÂłeÂś prostytutkami na Wybrzezu KoÂści SÂłoniowej Dawno CiĂŞ nie byÂło, ale tak wÂłaÂściwie, to po co wrĂłciÂłeÂś buraku ??
Dziwki sie skoĂączyÂły, to wrĂłciÂłem A Ty rolniku podobno znoof z Lepperem gnojĂłwkĂŞ zbieracie na wiosenne blokady Oj to siem znoof bedzie dziaÂło :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, TwĂłj temat powoli umiera Jak widaĂŚ spam i spamerzy powoli odchodzÂą do lamusa ;P
kazdy kiedys zejdzie z tego padola Ja mysle ze nie odchodza a tylko intelekt im sie wyjebal juz bo wkoncu sie tydzien konczy i zas trza pale zalac aby cos madrego napisac
pojebalo was calkiem z tymi postami , jeden za drugim ?
to malo powiedziane ja bym powiedzial , popierdoliio nas zdrowo i to kazdego z osobna Anuszka ja pierdole kaj ty chiiolcha mieszkasz ze ci juz ptaszki spiewaja ?a chyba ze o innych ptakach gadamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka ja pierdole kaj ty chiiolcha mieszkasz ze ci juz ptaszki spiewaja ?a chyba ze o innych ptakach gadamy 
hehe jak z psem laÂża to takie wielkie czorne lataja albo wroble widzialach Ty zberezniku jeden ja tu o prawdziwych ptaszkach a nie takich jak wy w gaciach macie... co to sie porosiblo na swiecie ZBOCZENCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka ja pierdole kaj ty chiiolcha mieszkasz ze ci juz ptaszki spiewaja ?a chyba ze o innych ptakach gadamy 
Jo tyz mieszkom w Halymbie a jakos moj ptak nie spiewa No chyba ze tak maja Ci co mieszkaja za kosciolem...
MOje posty zostaÂły usuniĂŞte...dlaczego??Chyba pchela nie zrozumiaÂłeÂś przesÂłania!!
HA!! I masz babo placek!! Nie ma spamowania, nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tyz mieszkom w Halymbie a jakos moj ptak nie spiewa No chyba ze tak maja Ci co mieszkaja za kosciolem...      
Nie wiem czy Ci ptok nie spiewa, jakos nie chce sprawdzac ÂłodpiurkĂłwj sie od ludzi zza koÂściola sam je centrum dowodzenia swiatem goja power aaa z kim ja tu pisze ide dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski z Halymby bierom do ge...... ;PAnia a jak tam Wasz lokalny zespó³ folklorystyczny GRUNWALD HALYMBA ??
..by Ja Ci dam sie nasmiewac z Halemby Âłobuzie Ty!! Grunwald Halymba Pany i juz!!
sam je centrum dowodzenia swiatem goja power aaa z kim ja tu pisze   ide dalej 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.