Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4340


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

a sie teraz wq... i se tak pisze aby sie wyzyc to jest moj temat i jesli jednemu i drugiemu sie to nie podoba to spier....aj z tad dos juz jest pedalkowatych debili na forum co tylko wszedzie morde dra , wywoluja klutnie itp ....kiedys za wspalnialych czasow kazdy sobie powiedzla zamknij sie palo i jakos nikt sie nie obrazal... szkoda ze teraz przybylo nam tylu swietych ..... Np gadget pedele zasrany zrob mi laske jakos sie nie obrazi a na dodatek pewnie sam cos zaproponuje NIECHAJ WROCA CZASY NORMALNOSCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bronx a co bedziemy pisac w Twoim temacie  spotkalam ostatnio drinka o nazwie BRONX czy Ty masz z nim cos wspolnego ??  :
a co tylko chesz mozesz nawed ze mucha lata albo ze w awarcie mam morde jak pokrzywa a co do tego baru to ten drink ma cos ze mna wspolnego jest metny, niesmaczny , smierdzi no doslownie jak ja
Masz qrwa Bronx racjĂŞ. Precz z ciotami co "buÂłkĂŞ przez bibuÂłkĂŞ a ch.ja w goÂłom renkeJestem trochĂŞ wqr... bo wÂłaÂśnie jakiÂś palant zastawiÂł mi bramĂŞ wjazdowÂą, ja mu zrobiĂŞ z dupy jesieĂą Âśredniowiecza jak siĂŞ tylko pokaÂże !!
ano widzisz , takie zycie mysle ze mozna oreagowac wlasnie na sasiedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna ale jazda!!....Bronx, odczep sie od mojego smierdziuchowatego Gadgeda A swojÂą droga zastanawia mnie jedna rzecz,ktĂłrys raz z kolei powolujemy sie na to ze Gadged sie nie obraza cos w tym jest nie??..KĂłrde a cyz my sie nie mylimy przypadkiem??..A no jeszcze Arczi jet takie nie do przebicia:) synek poprostu jest mniej madry i tyle:)ale seryjnie to bedzie temat o dupie marynie,bo wÂłasciciel dupa maryna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVE CEZAR a wlasnie ze z tym "nie obrazaniem sie" to tylko udawalem w rzeczywistosci nie nawidze was wszystkich !!!!! buhehehhebronx szczele ci takego galasa ze ci glowe rozwali z cisnienia gorzej jak nas kaczmar nakryje i nam glowy pourywa heheheha tak serio mowiactez mnie wqrwia robienie chÂłamu na forum i wieczne klotnie ze ty taki smaki owaki itd. zamiast znalez cos w poscie czytasz jak jeden dopierdala drugiemu wiadomo ze gadgeTowi mozna dowaliĂŚ (dla wtajemniczonych)WQRWIA mnie jednak to ze koles ktory cie nigdy w zyciu nie widzial nie wie kim jestes obsmarowywuje cie i wyzywa od debili ciuli i innych, w realu od razu by zebral za to w trÂąbe. a tam to juz taki madry nie jestwiec nie zasmiecac mi tu forum !!!! (kurde alem se spicza walnoÂł)heheheheto by bylo tyle aha a z tej racji ze jestem smierdziuchowatym gadgedem Manki -to jak tylko jesze raz mnie ktos obrazi to ona wam wszystkim wpierd...oli za mnie dlatego bronx ciag druta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dzis komentowlaismy z Rozusem.. jeszcze jakis czas temu forum bylo jednÂą wielkÂą rodzina... Nie powiem bo tez nie raz klucilem sie ale nie pozwole sobie zeby ktos mnie obrazal i mi dogadywal... Jelsi o mnie chodzi to sorka...Bardzo bym chcial zeby znow byla taka mila atmosfera i integracja jak podczas sezonu 2005Ech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehhee..myÂśmy za takie coÂś wylecieli z devotĂłw.... ale to stare dzieje...Bronx masz u mnie browca... ps. KLĂKAJ DO KOMUNII!!A na forum by siĂŞ przyd¹³y porzÂądki jakieÂś..nie tak jak na devotach, ale obraÂżanie userĂłw bo majÂą inne zdanie, to przegiĂŞcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto Nico jak byloUser1:E (user2) powalony jestes jak lepperek. Moge cie pierdyknac w ta zakuta czaszke?...User2.Ty sam sie palo walnij w zakuty leb a lepperek to moj prorok i rozmowa przechodzila na normlany temat dotyczacy problemu A teraz po texie np usera1 ktos poczuje sie obrazony i zamist napisac cos na temat zacznie go wyzywac od najgorszych.Lub zamiast odpowiadac na pytanie/temat postu to komentuje innych w bardzo zlej formie.Oczywiscie przedtem tez byl spam i jeszcze raz spam np Wicherek , ale bylo to wmiare , bylo to kulturalnie ja sam zreszat z wicherkiem zespanowalismy jednego biedaka Ale jedno jest pocieszjace widac iz zaden z zapyzialych dziadkow nie zabiera tu glosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar!!!!!!!!!!!!! ale zes se zajebistego avatara daÂł pasztecie, nie mam pytan.Moj gadged sie odezwaÂł,no nie wyzywac mi go moge yno ja, bo wam wam wszytskim cus zrobia np.powiesze was za jaja na drucie telegraficnzym:) a bo co jeszcze inszego. wÂłasnie kijem w oko:) to jest pomysÂł hihi... i nie ma ze boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx Ty pedale jeden Jako, ¿e jestem jedym z pierwszych u¿ytkowników tego forum, a pojawi³em sie tutaj jeszcze wtedy, kiedy forum dzia³a³o w pierwotnej formie i by³o w powijakach(chodziliœmy na czworakach), wiêc jako stary wyjadacz tajnych internetowych organizacji(np. RzeŸnia-ban), nietajnych (np. devoty-ban i triumfalny powrót), mówiê Ci: CHAPEJ DZIDE PA£O A teraz wracaj¹c, do tematu, to forum strasznie zdewocia³o, ludzie jacyœ wypluci, pisz¹ nie wiadomo o czym i nie doœÌ, ze pojawi³o siê wielu nowych userów, którzy o pewnych sprawach si³a rzeczy nie moga wiedzieÌ, to jeszcze nie szanuja Nas King Spamerów x 3 i myœl¹, ¿e wszystko wiedz¹ W ogóle wszystkie rozumy pozjadali, co to za jakieœ dziecinne k³ótnie, cóz to za brak szacunku dla starszych nie tylko sta¿em, ale tak¿e wiekiem Ja nie wiem, ale coœ trzeba z tym zrobiÌ proponujê powo³aÌ specjalna komisjê œledcz¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i apropo tego pamietnego "SSIJ" to byÂł kiedyÂś czÂłowiek ktĂłry urzywaÂł tego wyraÂżenia bardzo czĂŞsto póŸniej w jego jĂŞzyku pojawiÂły sie modyfikacje typu "ssij paÂło" "ssij spaw" itdpost dedykuje Szramerowi ktĂłry teraz podbija HAMERYKĂ
aaaaaa spiderku ta pala glupia nie raz sie nachylala ale mi nie gadaj jak poznalem sie z nim w bodajze 02 to wydawal mi sie jak "co ja robie tuu " ale w gruncie zeczy nie taki diabel straszny uwielbialem gadke z szramkiem na gg , cze pedale , ssij UUUU wicherklajstrze numero ty 31 ty sie tak nie do przodku szykuj bo za 6 nomerkow cie przegonie Hehehe zerznia wspomnienia jak milo skalar tys juz te je jak arci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.