Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4446


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

....wlasnie przeczytaÂłem caly temat niebylo Âłatwo ....no ale jakos dotarÂłem do koĂąca.....hmm niewiem co jest z tym Mancikiem...moze to jego taktyka aby byc szybciej zauwazonym na forum...i tak teraz mysle i WIEM !!! On jest tajnym zaÂłozycielem GTW !!!! i prĂłbuje manipulowac caÂłym forum !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem najnowszy z wypowiadajacych sie,nie wymiatam jak chlopaki z podbeskidzia,nie znam sie na mechanice jak np chlopaki z Ratka moto,traktuje moto jak hobby,jak pasje,jak cos co daje mega przyjemnosc.stworzylem temat :polecane trasy i nie zostalem za to zj......y,przeciwnie dzieki wypowiedziom mam okazje poznac nowe ciekawe miejsca.forum jest dla ludzi a nie dla tych co maja moto czy nie maja,wiele sie tu dowiedzialem,poznalem brac ze slaska(na razie pisemnie) a najfajniejsze jest to ze tworzymy grupe ludzi ktorzy sobie pomagaja,dyskutuja ,wymieniaja poglady.ps.do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Twix b³agam, tylko ty nie daj sie w to wpl¹tac hehe.. dobree
hehe Manka ja tylko chciaÂłem wszystkich ostrzec ze Mancik to tajny agent ...pozatym niemartw sie niemam zamiaru sie w nic wplÂątywaĂŚ,oplÂątywaĂŚ czy zaplÂątywaĂŚ ....ja jestem grzecznym chÂłopczykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja troche mam mieszane uczucia no bo tutaj wszyscy pisza cos w tym stylu: obrazanie jest zle,wszyscy powinni byc traktowani na rowni-i nowi i starzy uzytkownicy itp....a tym samym istnieje temat ktorego przeslanie zrozumialem tak: kiedys to byly stare dobre czasy,mozna bylo po sobie leciec z haslami i nikt sie nie obrazal, teraz to jest tylu mlodocianych pedalkow na forum - ogolnie ze kiedys bylo lepiej dlatego bo nie bylo terazniejszych "nowych"....rozumiem ze ten drugi temat o ktorym wspomnialem trzeba wziasc z przymrozeniem oka,usmiechem itp ale jesli ktos mogl poczuc sie "dziwnie" z mlodszych stazem na forum(a wcale nie wiekiem albo doswiadczeniem wna motocyklu) .podsumowujac tu jest wiele sprzecznosci (a przynajmniej pozornych) ktorych nie kazdy moze zrozumiec i moga byc nie porozumienia.co do spamu to musze przyznac ze czasem jest to zabawne a czasem <ocenzurowano> i brak mi slow jak ktos daje ogoszenie w GIELDZIE a ktos inny nie wiadomo skad wyparowuje : " ten motocykl widzialem jak jechal na gumie,nie ma oryginalnej naklejki,albo to zly model i go nie kupujcie" , ludzie!!!!!! przestancie <ocenzurowano>!!!!!!!tego sie juz sluchac nie da! przeciez jak ktos sprzedaje moto,umieszcza zdiecia to zainetresowani chyba wiedza co jest nie tak! a ni takie wlazenie do dupy bez wazeliny......co do dupowlazow i przeklinania- hmm przepraszam ale ja nie jestem spokojnym czlowiekiem i jak ktos <ocenzurowano> to pisze co mysle (nazywajcie to jak chcecie-chamstwo,nie wychowanie,impulsywnosc itp) a jak ktos nachalnie <ocenzurowano> do rozmowy i nic nie wnosi a w dodatku stara sie kogos osmieszyc to chyba trzeba nazwac pewne rzeczy po imieniu.pozdro i do zobaczenia na trasie albo przy piwku!!P.S. sorki za brak polskiej czcionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.