Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4446


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Proszê o wypowiedzi i swoje odczucia nowych cz³onków forum motocyklowego !!!wróci³em na forum miesi¹c temu a ¿e moja przerwa by³a d³uga wiec jestem szczylem moje wejœcie na forum by³o doœÌ gwa³towne i nie za bardzo dobrze przyjêtepo wejœciu na forum by³em troszeczkê zmieszany i mia³em dziwne nastawienie co do ludzi którzy tutaj siê wypowiadaj¹ .Nie zna³em was nie mia³em zielonego pojêcia kim jesteœcie, by³em przekonany o tym ¿e znajduj¹ siê tu ludzie którzy maja motocykle œmigaj¹ na nich ju¿ klika sezonów i ¿yj¹ tylko tym muszê przyznaÌ ¿e na pocz¹tku by³em w szoku gdy zobaczy³em ¿e wiêkszoœÌ wypowiedzi które mo¿na tutaj przeczytaÌ pisz¹ ludzie którzy z motocyklami jeszcze nie mieli nic wspólnego troszkê mnie to zdziwi³o i gdy taka osoba krytykowa³a moje wypowiedzi muszê przyznaÌ ¿e krew mnie zalewa³a.po jakimœ czasie doszed³em do wniosku ¿e nie mogê braÌ na powa¿nie tego co wypisuj¹ tutaj niektóre osoby poprostu muszê sobie na nich i na te wypowiedzi wsi¹œÌ tzw. poprawkê przyk³ad " ssij mi lachê itp." sorry ale takie wypowiedzi jak do tej pory kojarzy³y mi siê z ludŸmi jednego pokroju --- muszê teraz przyznaÌ ¿e jestem w b³êdzie co do ludzi których tutaj opisywa³em!!! porostu muszê sobie na was wzi¹Ì poprawkê i nie traktowaÌ takich hase³ serio !drug¹ rzecz¹ któr¹ chcia³bym tutaj przedstawiÌ jest tzw "grupa trzymaj¹ca w³adze " - takie moje odczucie z tym ¿e ta w³adza jest tylko w ich chorych umys³ach!jak mo¿na krytykowaÌ nowego cz³onka forum zanim siê jeszcze go nie pozna i jak mo¿na kszta³towaÌ sobie o nim opinie po 1 ,2 czy 100 postach !!mam dla was tak¹ propozycjê nich admin zamknie forum wywali tych których pogl¹dy wam nie odpowiadaj¹ i gadajcie sobie w swoim gronie tylko nie wiem o czym.poza tym nie wiem dlaczego ludzie d³u¿ej przebywaj¹cy na forum szczyc¹ siê tym i dlaczego cz³owiek który jest 2 dni na forum nie mo¿e ci powiedzieÌ - o czym ty gadasz cz³owieku jak nie masz o tym zielonego pojêcia - choÌ mo¿e ten cz³owiek mia³ swoim ¿yciu wiêcej kontaktu z moto ni¿ ty i powinno siê to uszanowaÌ !a nie zjechaÌ goœcia przez ca³¹ GTW nawet jak nie macie racji powtarzacie jeden za drugim jak papugi i bronicie cz³onków waszej grupy nawet jak pier. on g³upoty !!! co taki nowy cz³owiek sobie pomyœli o was i na pewno da sobie spokój z dalszym pisaniem dlaczego nowy cz³owiek musi czytaÌ i przytakiwaÌ waszym nieraz g³upim wypowiedziom ¿eby nie zostam odraz sprowadzony do parteru gdy powie coœ co siê nie spodoba 1 cz³onkowi grupy ju¿ ca³a grupa na niego jedzie !!ostatni w¹tek Wiem ¿e motocykliœci nie nale¿¹ do tzw"miêtkich " i nie daj¹ sobie w kaszê pluÌ -co zreszt¹ jest wszystkim obywatelom wiadome i pozwoli³o nam na wyrobienie sobie w spo³eczeùstwie pewnego rodzaju szacunku !!ale nie rozumiem tego co mo¿na przeczytaÌ w niektórych tematach ???do tego "szacunku" dok³ada siê jeszcze to ¿e motocykliœci s¹ bardzo zgran¹ ekip¹!!czego niestety nie mo¿na powiedzieÌ o forum !!s³ysza³em opowieœci o waszych spotkaniach i s³ysza³em o œcis³ych grupkach które siê tam tworz¹ i bawi¹ co chyba ma odzwierciedlenie na forum !!jest to dla mnie nowoœÌ i nie spotka³em siê z tym jeszcze na zlotach i ró¿nych spotkaniach, choÌ czasem na zlotach te¿ mo¿na siê spotkaÌ z wymian¹ zdaù i ciosów ale te rzeczy w wiêkszoœci dziej¹ siê pod wp³ywem alkoholu którego nadmiar jak wiadomo w niektórych ludziach budzi agresjê i pokazujê t¹ gorsz¹ po³owê umys³u cz³owieka !sa to przewa¿nie tylko wyj¹tki negowane przez resztê !! jak by by³o tak jak jest na forum to za nied³ugo motocykliœci byli by spostrzegani jak kibole i ma³o kto z normalnych ludzi chcia³by mieÌ z nimi do czynienia, a na zlotach wiêcej by by³o psów z pa³ami ni¿ moto mam tylko cich¹ nadziejê ¿e nigdy siê tak nie stanie !!!ok to moja opinia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masz jescze pretensje po tym jak obrzuciÂłeÂś bÂłotem ludzi, ktĂłrych jak sam teraz napisaÂłeÂś, nie znaÂłeÂś? wiesz co, nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze bardziej wkurzasz innychna ogĂłlnopolskim forum takie sytuacje byÂły traktowane w jeden sposĂłb - banntutaj jednak prowadzi siĂŞ rozmowy ze wszytkimi, ale jak ktoÂś ma podejÂście takie jak Twoje, to jest ciĂŞÂżko i dzieje siĂŞ tak, a nie inaczejspotkamy siĂŞ na trasie w sezonie i wtedy zobaczymy co z Ciebie za ptica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy twĂłj umysÂł  jest aÂż tak bardzo ograniczony Âże nawet nie potrafisz przeczytaĂŚ tematu !!! nie mam nigdy zmiaru siĂŞ z tobÂą czÂłowieku spotykaĂŚ !!!! wbij to sobie do tej gÂłupiej g³ówki !!!!
kierujac nieuzasadnione inwektywy, z cala pewnoscia nie zyskasz aprobaty tych , ktorzy sa "ograniczeni".pzodr all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku o czym ty piszesz? Nikt tu nikogo na sile nie trzyma, nie podoba sie to nie wchodz i nie pisz. Tu jest 1400 uzytkownikow z 300 ma motocykle, a jezdzi i spotyka sie gdzies moze ze 100....wiec czego oczekujesz?Poza tym kolejny absurd. Co ty myslisz, ze jesli jezdzimy na motocyklach to ja Ciebie, albo kogos innego kochac???? Jesli Cie kreca takie klimaty to zapraszam do kolka rozancowego. To, ze ktos sie kloci i przegaduje jest normalne....bo sa tu rozni ludzie....ProstePS Kudlaty To ty jests w tej grupie trzymajacej wladze ???? HehehehehehehehehePozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mancik... eh nawet nie wiem od czego zaczac bo chyba zadne argumenty do Ciebie nie przemówi¹. Witamy kazdego nowego osobnika na forum mi³o i kazdy moze sie u nas zarejestrowac i pisac, przyjezdzac na spotkania i zloty. ¯aden nowy nie dosta³ tak zwanej zjebki, za to, ze sie zarejestrowa³. Nie ma znaczenia ile ktos ma postow, ani jak dlugo jest na forum ma znaczenie TO CO PISZE I W JAKI SPOSOB TO PISZE!! A Twoj sposob pisania jest jakby to lekko ujac "zaczepny". Nawet jeœli na forum zdarzaja sie male klotnie to ludzie sie pokloca i spokoj, nie dr¹¿a tego tematu w nieskonczonosc. Jakos reszta nowych ludzi za przeproszeniem nie czepia sie tak i nie daje sobie z nami spokoju. Nie musisz nam przytakiwac, nie musisz nikomu przytakiwac a jesli Ci sie jakas wypowiedz kogokolwiek nie spodoba to porozmawiaj kulturalnie i na poziomie. Nie ma zadnej grupy trzymajacej wladze, mamy jednego Administratora Pche³e i nikogo wiecej! Sa na tym forum ludzie o ktorych wiadomo, ze znaja sie na mechanice, czy dokladniej na moto i sposobie jazdy ale to nie powod zeby ich okreslac takim mianem! Nie mów, ze ekipa na forum nie jest zgrana. Jest temat o spotkaniach ludzi z roznych regionow slaska i tam faktem jest, ze sa grupki. Ale jesli ktos chce niech jezdzi na spotkania do kazdej z grup bo napewno nie zostanie wyrzucony! Ale na spotkaniach w Sarnowie ktore byly otganizowane czy wyjazdach gdzies indziej nie ma takiego podzialu. Jestesmy razem i razem sie umiemy bawic! Ale kazdy kto nie chce tego zauwazyc tego nie zauwazy! Ja do Ciebie nic cz³owieku nie mam, ale inni zaczna miec jak nie zmienisz swojego podejscia. Nie chodzi o zadne uciszanie Ciebie- NIE! Tylko nie goraczkuj sie tak! I prosze o nie obrazanie siebie nawzajem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkamy siĂŞ na trasie w sezonie i wtedy zobaczymy co z Ciebie za ptica!
Hmm ja nie wiem jak tam gramatyka Mancika ale strasznie mnie ciekawi sÂłowo ktĂłrym nazwaÂłes mancika. PTICA i aÂż sie przestraszyÂłem Âże nie znam po prostu slangu motocyklowego. Tak sie tym przejoÂłem Âże postanowiÂłem to sprawdziĂŚ i ku mojemu zdziwieniu - jest takie sÂłowo.OtĂłrz jest to gĂłra w Rosji "Ptica (2426 m n.p.m.)" w paÂśmie Bajkalskim. Dla wszystkich ktĂłrzy chcieli by sie przyjrzeĂŚ owej gĂłrze podaje linka.MoÂże w takim razie "KudÂłaty" doszukaÂł sie jakiegos podobieĂąstwa z Mancikiem hmmmmm nie wiem . Jak chcecie to sami oceĂącie JeÂśli ktoÂś zna inne znaczenie tego sÂłowa to prosze o wyjasnienie.http://portalwiedzy.onet.pl/123849,1,,,G%C...o.html?drukuj=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie wiem jak tam gramatyka Mancika ale strasznie mnie ciekawi sÂłowo ktĂłrym nazwaÂłes mancika. PTICA i aÂż sie przestraszyÂłem Âże nie znam po prostu slangu motocyklowego. Tak sie tym przejoÂłem Âże postanowiÂłem to sprawdziĂŚ i ku mojemu zdziwieniu - jest takie sÂłowo.OtĂłrz jest to gĂłra w Rosji "Ptica (2426 m n.p.m.)" w paÂśmie Bajkalskim. Dla wszystkich ktĂłrzy chcieli by sie przyjrzeĂŚ owej gĂłrze podaje linka.MoÂże w takim razie "KudÂłaty" doszukaÂł sie jakiegos podobieĂąstwa z Mancikiem hmmmmm nie wiem . Jak chcecie to sami oceĂącie              http://portalwiedzy.onet.pl/123849,1,,,G%C...o.html?drukuj=1
a Tobie widze najwidoczniej sie nudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he grupa trzymaj¹ca w³adzê, to ciekawe By³ tutaj kiedyœ kongres trzech spamerów i pakt o nie spamowaniu, ale o grupie trzymaj¹cej w³adzê, to Ja nic nie wiem Pchela wiesz cos o tym ?Wszyscy traktowani sa tutaj równo(chocia¿ zdarzaj¹ sie wyj¹tki). Jak Ty siê odnosisz do Nas, tak My do Ciebie - tyczy siê to wszystkich. Np. tych, którzy pisz¹ swojego pierwszego posta, ale nie jest to post przywitalny, tylko proœba o pradê babuni Sory, ale mimo tego ¿e panuje tutaj ogólno pojêty luz i wolnoœÌ wypowiedzi, to jakaœ kultura musi byc Ja jeszcze o tych grupach, które to sie rzekomo potworzy³y Nie ukrywam, ¿e coœ takiego nie ma miejsca, ale co mnie to obchodzi ?Jednym wygodniej jest jechaÌ do Chorzowa innym do Bumeranga i ludzie formuja siê w ma³e grupy choÌby z tego wzglêdu, ¿e nie ze wszystkimi czuj¹ sie dobrze I co mam z tego powodu plakaÌ ? Nie, bratam siê bli¿ej z tymi, którzy bardziej mi odpowiadaj¹, takie zycie....£aczy nas jedna pasja, ale nie zawsze pogl¹dy Z reszt¹ Ania wszystko dobrze wyt³umaczy³a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czÂłowieku, zastanĂłw sie co piszesz, jestem tu juÂż troche na tym forum i z tego co widzĂŞ nikt to nie dostaÂł zjeby jĂŞsli wypowiada sie w miarĂŞ kulturalnie i na poziomie, tak sdamo nikt nie dostaÂł zjeby jeÂśli pisze na temat i w miarĂŞ logicznie, jeÂśli ktoÂś wypisuje gÂłupoty to zawsze znajdzie sie osoba ktĂłra zwrĂłci uwagĂŞ ale nie naleÂży tego traktowaĂŚ jako czepianie sie, no i jeszcze jedno jeÂśli zaczynasz wyzywaĂŚ tu ludzi od gÂłupkĂłw to raczej nie moÂżesz liczyĂŚ na sympatiĂŞ innych forumowiczĂłw to byÂł przykÂład zadania wielokrotnie zÂłoÂżonego nie bĂŞdĂŞ sie wiĂŞcej wypowiadaÂł bo uwaÂżam ten temat za prowokacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPISY DO GTW!!! TYLKO TERAZ WPISOWE 5 ZÂŁ!!!!CHĂTNI PROSZENI O SKÂŁADANIE PODAĂ NA PM!!!A tak powaÂżnie, to haseÂłka typu "hepaj dzide" itp...te teksty sÂą obraÂźliwe, ale jest pewne grupa ludzi, ktĂłrzy mogÂą mi tak pisaĂŚ i ja teÂż im tak odpisujĂŞ[wiemy, ze to Âżarty sÂą(np. temat Bronxa)]...fakt, ze znamy siĂŞ dlugo i wiemy na co moÂżemy sobie pozwoliĂŚ. Jesli jakiÂś czÂłowiek, ktĂłry mnie nie zna, a ja jego tak napisze to juÂż jest coÂś innego.-opinie o kimÂś ksztaÂłtujĂŞ w wiekszoÂści przypadkĂłw niestety przez posty, bo nie spotykamy siĂŞ za czĂŞsto w realu...po prostu "jak nas czytajÂą, tak nas widzÂą" i ucieramy sobie opiniĂŞ o innych..."ptica"=ptaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nie wiem jak tam gramatyka Mancika ale strasznie mnie ciekawi sÂłowo ktĂłrym nazwaÂłes mancika. PTICA i aÂż sie przestraszyÂłem Âże nie znam po prostu slangu motocyklowego. Tak sie tym przejoÂłem Âże postanowiÂłem to sprawdziĂŚ i ku mojemu zdziwieniu - jest takie sÂłowo.OtĂłrz jest to gĂłra w Rosji "Ptica (2426 m n.p.m.)" w paÂśmie Bajkalskim. Dla wszystkich ktĂłrzy chcieli by sie przyjrzeĂŚ owej gĂłrze podaje linka.MoÂże w takim razie "KudÂłaty" doszukaÂł sie jakiegos podobieĂąstwa z Mancikiem hmmmmm nie wiem . Jak chcecie to sami oceĂącie              JeÂśli ktoÂś zna inne znaczenie tego sÂłowa to prosze o wyjasnienie.http://portalwiedzy.onet.pl/123849,1,,,G%C...o.html?drukuj=1
no to mnie zaskoczyÂłeÂś spoko wypowiedÂź, widaĂŚ lubisz georgrafie ale mnie chodziÂło o ptaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ta zima szkodzi Ja jestem osoba ktora nie ma pojecia o motorach, nie mam tez wlasnej maszyny. Jestem tu bo dobrze wiedziec kiedy i gdzie sa jakies spotkania itd. A przy okazji mozna wynienic swoje opinie z innymi.Jestem Tu poniewaz moj Mezczyzna jezdzi na moto, jest rowniez zalogowany na Forum i tak mnie wkreciÂł. Po tym co przeczytaÂłam zastanawiam sie czy wogole powinnam byc zalogowana na forum skoro nie jestem motocyklistka

Czlowieku o czym ty piszesz? Nikt tu nikogo na sile nie trzyma, nie podoba sie to nie wchodz i nie pisz. Tu jest 1400 uzytkownikow z 300 ma motocykle, a jezdzi i spotyka sie gdzies moze ze 100....wiec czego oczekujesz?Poza tym kolejny absurd. Co ty myslisz, ze jesli jezdzimy na motocyklach to ja Ciebie, albo kogos innego kochac???? Jesli Cie kreca takie klimaty to zapraszam do kolka rozancowego. To, ze ktos sie kloci i przegaduje jest normalne....bo sa tu rozni ludzie....ProstePS Kudlaty To ty jests w tej grupie trzymajacej wladze ???? HehehehehehehehehePozdrawiam,
Zgadzam sie z Toba. Krotko zwiezle i na temat. Bardzo dobrze to ujoÂłes Ziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem Âżeby wypowiedzili siĂŞ nowi uczestnicy bo takie byÂło zaÂłoÂżenie tego tematu !!!szkoda co do kilku rzeczy to jest moje zdanie na ten temat jak siĂŞ komuÂś nie podoba to niech nie czyta tego albo najlepiej wypier....co do kochania to mam to w dupie czy mnie ktoÂś kocha czy nie bo ja raczej nikogo z uczestnikĂłw takim uczuciem darzyĂŚ nie mam zamiaru !!!Ale napewno kaÂżdego szanujĂŞ i o to mi w mojej wypowiedzi chodziÂło !!!!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mozna kolesiowi przyznac ze kuuuuuuuuupe ludiz jest na forum ktorzy maja brzydko mowiac gowno wspolnego z motocyklami a w sumie forum jest dla motocyklistow a nie samochodziarzy , lubiacych zwierzatka , onanizatorow , erotomoanow itp itd Jasne ze forum jest po to zeby se pogadac o wszystkim ale powinni byc tu ludzie kochajacy motocykle a nie h... wie kto.A daje se leb ucicac ze jest tu sporo osob ktora jest tu tylko po to zeby poznac motocyklistow wkrecac sie na temu podobne imprezy moze czasem zalapac sie na wozenie tylka.A ogolnie to maja motocykle szczerze w dupie ale zeby korzystac to musza polizac pare dup.Takie sa fakty.To moje zdanie Teraz mozecie bluzgac hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mozna kolesiowi przyznac ze kuuuuuuuuupe ludiz jest na forum ktorzy maja brzydko mowiac gowno wspolnego z motocyklami a w sumie forum jest dla motocyklistow a nie samochodziarzy , lubiacych zwierzatka , onanizatorow , erotomoanow itp  itd
Jesli ktos wogole nie interesuje sie motocyklami ani tez nie ma z nimi nci wpsolnego to z pewnoscia nie bylo by go na forum !Nie wiem czy twoje opinia byla tez skierowana do mnie, ale chyba mam prawo mimo tego ze nie mam motocykla byc na forum i koniec. Nie wypowiadam sie jezeli ktos szuka pomocy w sprawie motocykla bo rzecz jasna nic o tym nie wiem, ale moge pisac w innych uniwersalnych tematach - nie tylko przeznaczonych dla motocyklistow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........A ogolnie to maja motocykle szczerze w dupie ale zeby korzystac to musza polizac pare dup.Takie sa fakty.To moje zdanie Teraz mozecie bluzgac hehehe
Wiesz jeszcze jedno, jesli ktos ma motory w dupie to wogole na to forum nie zaglada bo jego to nie interesuje.Chyba nie trzema byc "motocyklista" zeby pisac swoj zdanie w postach typu "smieszne glupotki" , " a ja mam w domu tygrysa" itd A ci prawdziwi pasjonaci motocykli maja duze pole do popisu w tematach "szukam pomocy" i tym podobne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj stosunkowo niedÂługo ale nie zauwaÂżyÂłem tego zjawiska.To Âże ktoÂś ma inne zdanie i nie ma przy tym kultury poprostu zlewam. Internet daje "anonimowoœÌ" ale czĂŞsto bywa Âże tego typu osoby sÂą troszke inne na Âżywo. JeÂśli ktoÂś ma z gĂłry zÂłe nastawinie do innej osoby to jego problem! JA chciaÂłbym najpierw poznaĂŚ dobrze kilku forumowiczĂłw a dopiero potem .....przy³¹czyĂŚ sie do GRUPY TRZYMAJÂĄCĂ WÂŁADZĂ!!!A jeÂśli komuÂś nie odpowiada taki Âład niech zaÂłoÂży swoje FORUM - wolny KRAJ!!pozdrowienia i do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.