Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie nie bylo : ( tzn bylem duchem, bo cielsko musialo lezec w lozu i regenerowac sily na sobotnia charowke ... ehhhh co za palant wymyslil ze w sobote trzeba pracowac :S Nastepnym razem i ja bede : P i i tak z pewnoscia mnie nie zapamietacie : ) ale chociaz poznam pare nowych ludzie yyyy... wszyscy beda dla mnie nowi hehe .... : )Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja moze bede mial dzis wolnÂą chate
Dawid co sugerujesz? To ja biore MaĂŚka i w przeciÂągu 0,5h jesteÂśmy u Ciebie, tylko napisz o ktĂłrej godzinie Impreza w peÂłni udana. MaÂło miejsca? To moÂże ktoÂś inny podejmnie sie wynajĂŞcie wiĂŞkszego lokalu (oczywiÂście impreza bĂŞdzie za free)? Szacunek dla Boostera za organizacje caÂłoÂści!PozdrawiamP.S.Co spotkanie to coraz wiĂŞcej nowych twarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie tez siĂŞ podobaÂło. Troche chaosu ale daÂło siĂŞ poÂłapaĂŚ PoznaÂłem kilka twarzy ludzi, ktĂłrych nicki znam juz od wiosny oraz kilku nowych forumowiczĂłw Gdyby ktoÂś nie zapieprzyÂł tego aparatu naschowi to iprezkĂŞ zaliczyÂłbym do bardzo udanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciaÂł kogokolwiek biĂŚ, to bym biÂł, moÂżesz byc tego pewny kolego... Natomiast palantem jest na pewno ktoÂś kto zachowuje siĂŞ jak totalny gĂłwniarz, przewraca siĂŞ na cudzy stolik, wylewa piwo na ludzi i ich ubrania... i nie ma na tyle jaj, Âżeby przyznaĂŚ siĂŞ do tego co zrobiÂł i powiedzieĂŚ zwykÂłe przepraszam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzezwiejacych Forumowiczek i Forumowiczow bo pewnie co poniektore to beda trzezwiaÂły do jutra...
Âłooo no tka pozdrawiasz forumowickzi i forumowiczĂłw ale trzezwienie tylko forumowiczki??.. raczje wiecje forumowiczĂłw byÂło ostro nastukanych a poza tymn przyszlabys kiedys dosiadÂła bys sie i pogadaÂła anie ze czÂłowiek ci czesc mowi a ty patrzysz na nieog jak na ufo baknies zpod nosem cus(domyslam sie ze odpowieiadasz na powitanie) i na tym koniecale widac tak mosi byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odespalem i znow wsrod zywych!!Aniol Drogi,Mc Giver i Edison w jednym...Co do imprezki to...eee...lipa!!Ja slyszalem ze Ci motocyklisci to sie po pyskach piora na kazdej imprezie a tu nic.A tak na serio to tak:Cebul byl jak dziewica-poza zasiegiem.Tzn ze jak sie mialem z nim napic to gdzies mi uciekal Maku sie nie rozebral mimo tego ze kobiety by mu w tym pomogly.Ochrona-hmm jak juz mialem zrobic swoj striptiz( Czarrna i Marcin dzieki za pomoc ) tp przyszedl bramkaz i kazal mi sie ubrac.Kelnerka zwinela nam flaszke.Dobrze ze prawie pusta byla i mielismy jescze 2.Poza tym za malo stukania...a tyle sie o tym mowilo.A tak to pozytywnie...tylko naglosnienie ciut lesiejsie by sie przydalo.Manka-tez Cie nie poznalem a mijalismy sie z piùÌset razy Anielica za nocleg nie masz co dziekowac.Troche ciasno bylo ale kazdy mial gdzie spac. Strach pomyslec co by sie dzialo jak byscie byli w tym pokoju sami Czarrna-dzieki za impreze Motobandit-czemu mi nie powiedziales ze jakas akcja byla??Ja tez kcialem-tylko bez policji bo ostatnio za szeroko poszedlem i jak mnie zwina jeszcze raz...Motomaniaczkabaaaardzio fajna bluzeczka... Poza tym biale wino na kaca-bombaPysior tez jest zajefajny a jeszcze jak jest zimny...oj...dobre...P.S:Anilica,kto to byl ten Twoj kolega bo zapomnialem-sorry Jak sobie jeszcze cos przypomne to do pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wstaÂłam juÂż i jestem w miare tomna to siĂŞ rozpisze:>po pierwsze Cebula mielismy sie koszulkami zamienic i zapomniales no i dzieki za finlandie Motomaniaczka bardzo milo bylo Cie poznac, pamietaj ze kolejne licytacje bede nasze Anielica poszlas w koncu na to zaliczenie? Virtual dzieki za nocleg, chociaz ciezko bylo przy Tobie zasnac Bilek to mysmy sie poznali? nie pamietam, moze sobie przypomne jak na fotce Cie zobacze Anushka nastepnym razem musimy sie bardziej postarac i zwerbowac wiecej ludzi, bo to spiewanie srednio wyszlo Maku tak, wiem, bardzo Âładnie kwestowaÂłam, nie trzeba dziekowaĂŚ Mandel fajne biuro masz, ale schody byÂły przejebaneogĂłlnie byÂło bardzo pozytywnie tylko troche mnie zdziwiÂło, Âże impreza tak wczesnie umarÂła, nastepnym razem wysilcie sie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.