Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde,kurde musze tu cos jeszcze napisacPo pierwsze czy kolega Jooker pojawiÂł sie na tej imprezie??Bo z tego co sie deklarowaÂł to mielismy wypic sobie jakies piwko Yyyyyy jakos tak mi sie dziwnie dzisiaj mysli I tak w ogĂłle to dzieki wszystkim za impreze,bo jakbym tak miaÂła po kolei dziekowac to strony chyba by zabrakÂło To co kiedy robimy natsepna imprezke ?? Mam nadzieje,ze nie dÂługo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie na necie i w domku Impreza byÂła nawet spoko.. troszke wkurzyÂło mnie to iz pytaÂłem sie wczesniej ze 20 razy czy bedzie naglosnienie a tu okazaÂło sie ze bylo wielkie gowno... no nic dobrze ze zreanimowaÂłem to mikrofonami ktorych i tak byÂło maÂło sÂłychac...Beczka piwa o ktĂłrej pisaÂł RABITT tesh nie wypaliÂła... nie Âładnie...Ale wydaje mi siĂŞ iz nadrobili to chÂłopcy z bosteera tÂą laseczkÂą os striptizu:)Ciesze siĂŞ ze udaÂło nam siĂŞ zebraĂŚ tak pokaÂźnÂą sumĂŞ 537,42 zÂł + 21 CentĂłw USDW poniedziaÂłek wpÂłacam przelewem na konto FÂŚMDODATKOWO INFORMUJĂ ZE NA LICYTACJI KARTA OD DZIEWCZYNKI Z DOMU DZIECKA ZOSTAÂŁA ZLICYTOWANA ZA 105 ZÂŁOgolnie to dziĂŞkuje wam wszystkim za mile spĂŞdzony wieczor...P.S. Moze i w paru sprawach bede mial wyrzuty sumienia ale to tak na marginesie Dobra ide dalej sie leczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie bylo ooo i wojna na sniezki zza aut tez byÂła nie wiem czy pan Motobandit wie ale nawet przed jedna sniezka mnie ocaliÂł normalnie bohater
No popatrz ja nawet nie widzialem ze ty to ty Twarz mi jakas znajoma sie wydawala Ale ty malutka jestes , wyobrazalem sobie ze ty taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka duza bedziesz a tu takie malenstwo hhihihihi.A co do kulek to fakt bylo spox , Kuki mi kurwa nawet drzwiami od samochodu reke przytrzasl co by w czainik kulka nie zarobil wyciagnac z tej bety tez go nie dalem rady - nastepnym razem wybije szybe i go wyciagne i spiezemy chlopaczka kulkami A tak na marginesie MOTOMANIACZKA fajna mialas bluzeczke i niezle wywijalas tyleczkiem yyyyyyyyy biodrami ??? hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki Wielkie Wszystkim za udzia³ w imprezie!!!Zdajemy sobie sprawê ¿e by³y niedoci¹gniêcia - ale bardzo ciê¿ko zadowoliÌ wszystkich - staraliœmy siê....Beczki piwa faktycznie nie by³o - ale browar który wstêpnie obiecywa³ wykrêci³ siê ze w regulaminie maj¹ zapis iz nie sponsoruj¹ imprez motocyklowych aby nie uto¿samiali ich z pijanymi motocyklistami - zadne t³umaczenia nie pomog³y...... myœlê ¿e ten brak "darmowego" piwa nie zawazy³ przy podejmowaniu decyzji "czy zostaÌ" na imprezie? ...... widzia³em wiele zadowolonych twarzy - liczê ¿e to by³a zdecydowana wiêkszoœÌ Zorganizowanie rozmowy na temat "toru poznaù" te¿ by³o trudne ale ju¿ wkrótce wiêcej informacji pojawi siê w temacie "szko³a jazdy".Jest du¿o uzgodnione - i mam wra¿enie ¿e coraz lepiej to wygl¹da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIOBU moze to my wpadlismy na stolik z Cebulem i cos sie tam przewrocilo potem jakies palanty do nas przylecialy i jeden chcial bic Cebula ale szybko mu to wybilem z glowy, potem te pajace z ochrony przyszly itp ale po krotkiej agresywnej debacie stwierdzili chyba ze se dadza spokoj.
Gdybym chciaÂł kogokolwiek biĂŚ, to bym biÂł, moÂżesz byc tego pewny kolego... Natomiast palantem jest na pewno ktoÂś kto zachowuje siĂŞ jak totalny gĂłwniarz, przewraca siĂŞ na cudzy stolik, wylewa piwo na ludzi i ich ubrania... i nie ma na tyle jaj, Âżeby przyznaĂŚ siĂŞ do tego co zrobiÂł i powiedzieĂŚ zwykÂłe przepraszam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.